Super klub 3 sale taneczne i dobrze chroniony lokal. Sala główna na wysokim poziomie jeżeli chodzi o bajery. Ceny w barze przystępne piwo 14 zł drink 24 zl
Zdjęcia
Opinie
-
Jarosław ★★★★★
-
Szymon Janociak ★★★★★
Energy, to Energy:) sporo się zmieniło od tylko nastu lat, ale fajna muzyka, ja trafiłem na bardzo przyjemnych ochroniarzy, czego więcej oczekiwać od takiego klubu.
-
Juri Bike ★★★★★
Fajne miejsce, wybór muzyki poprzez sale na które pójdziemy. Miła obsługa i dobrze to miejsce jest chronione.
-
Paulina ★★★★★
Byliśmy akurat na KinderParty, niezapomniane przeżycie dla dzieci, występ ulubionych bohaterów z bajek, potem spotkania na sali tak, żeby kazdy mógł sobie zrobić z nimi zdjecie. Dzieci zachwycone, z każdym kolejnym bohaterem pojawiającym się na scenie słychać było tylko coraz większy pisk zachwytu. Dodatkowo malowanie buziek, darmowy popcorn, dla łasuchów wata cukrowa, możliwość zakupienia egzotycznych "drinków". Bilety na wydarzenie w baaardzo przystępnej cenie, co daje możliwość przeżycia przygody nawet tym, u których krucho z pieniędzmi.
-
Tomasz Wielki ★★★★★
Moja opinia na temat tej dyskoteki jest bardzo pozytywna. Wrażenia, które tam przeżyłem były niesamowite i na pewno będę chciał tam wrócić. Atmosfera była bardzo przyjemna, muzyka świetnie dobrana, a ludzie bardzo otwarci i przyjaźni. Co do dziewczyn, to nie mogę powiedzieć, że są "nieziemsko piękne", ale na pewno ich pozytywna energia i styl tańca robiły wrażenie. Ogólnie rzecz biorąc, polecam tę dyskotekę każdemu, kto szuka dobrej zabawy i pozytywnych wrażeń.
-
Marek Wikarek ★☆☆☆☆
Klub rewelacja ale zachowanie ochrony poniżej krytyki. Na zakończenie podczas wychodzenia z górnej sali koleżanka doznała poważnej kontuzji ręki i na chwile stanęliśmy z boku przy ścianie ochrona od razu z pretensjami ze mamy wychodzic ponieważ lokal jest zamykany, my tłumaczymy ze na chwile stanęliśmy ponieważ koleżanka ma poważna kontuzje ręki - nie dali sobie nic wytłumaczyć od razu krzyczą, powiedziałem ze zaraz wyjdziemy tylko sprawdzimy jak wyglada sytuacja z koleżanka. Odpowiedz ochroniarza ze mozemy wychodzic i sprawdzać oraz żebym nie kozaczyl.
-
Adrian S ★★★★★
Jak się zabawić to tylko do Energy. Najlepszy klub w okolicy Katowic. Duży wybór drinkow. Ceny są jak najbardziej ok. Kilka pięter i sal z różnorodna tematyka muzyki, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ochrona bardzo szybko reaguje na jakie kolwiek zaczepki i bójki.
-
Daw ★☆☆☆☆
Po kilkunastu latach w końcu udało mi się nastoletnie marzenie spełnić i wybrałem się do sławnego energy 2000! Dotychczas jedynie słuchałem każdych legendranych już składanek. No niesty człowiek sobie jakoś wyobrazi a potem wychodzi jak wychodzi..... -pierwsze co wszędzie pierosy. - nagłośnienie beznadziejne głośniki w domu mam lepiej wyregulowane. -myślałem że po kilku h puszcza coś z sławnych legendranych składanek niestety.... -"orgia" na parkiecie czlowiek zostawi Partnerkę na chwilę i już jest otoczona jakimiś nachalnymi, nachlanymi, naćpanymi typami... - bardzo mało miejsca. Musisz walczyć o swe miejsce niczym w dżungli o banana.
-
Anna Nowicka ★★★★★
Pozytywne zaskoczenie czytając niektóre opinie. Sprawne wejście, szatnia 3 zł na kulturce, czyste toalety, bardzo miła obslugana barach. Wzorowe pilnowanie porządku. Na pewno wrócę;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Energy 2000 Katowice?
Energy 2000 Katowice znajduje się przy Plebiscytowa 3, 40-035 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Energy 2000 Katowice?
Można skontaktować się z Energy 2000 Katowice pod numerem +48 338 768 812
Jak można dotrzeć do Energy 2000 Katowice?
Do Energy 2000 Katowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku