Opinie

  1. Anna ★★★★☆

    Pizza dobra, niestety ujmuję temu miejscu za obsługę, ponieważ Pani barmanka cały czas obsługiwała z telefonem przy uchu. Pół godziny od mojego wejścia. Nie odłożyła go nawet na minutę kiedy było składane zamówienie.

  2. Marcin Andrzejewski ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne, przystępne ceny. Obsługa sympatyczna, bardzo klimatycznie. Sporo miejsca, dużo stolików. Przyjemny punkt na mapie Bielska.

  3. Mira Kutsko ★★★★★

    Niesamowicie pyszne! Duże porcje i pyszne sosy! Duży wybór dobrego i wysokiej jakości piwa! Czysto, fajna atmosfera! Polecam!

  1. Nana Koko ★☆☆☆☆

    Jesteśmy bardzo niezadowoleni z jakości jedzenia. Zamówiliśmy kotlet schabowy, ale okazał się w panierce, która chrzęściła tak, jakby w środku był piasek albo ziemia. Próbowaliśmy zdjąć panierkę, ale samo mięso również nieprzyjemnie chrzęściło, przez co danie stało się całkowicie niejadalne. Z tego powodu całkowicie straciliśmy ochotę, aby spróbować czegokolwiek innego z całego zamówienia. Jesteśmy bardzo rozczarowani taką jakością – to absolutnie nie do przyjęcia w restauracji.

  2. Sławomir Jędruch ★★★★★

    Miła obsługa, dobry wybór piw a także wina z beczki. Bardzo doba zupa krem serowy a także świetny burger. Są miejsca na zewnątrz w parku. Fajne miejsce w centrum.

  3. Ewa Kopaczka ★☆☆☆☆

    Ochroniarze to patologia obsługa to tragedia . Biednych nie winnych chłopaków dusza i psikaja gazem pod jakim k**** prawem chłopak nic nie zrobił wzięli tego co nie trzeba było zgłoszone a ochroniarze bez włosów ( łysy) oraz z broda lekką czarną i czarne włosy to jest tragedia nawet nie raczyli zapytać co się stało . Ten co wyzywaal jak i szarpał dziewczynę tak wyszedł beż szwanku nie winnego wzięli chłopa się udusił tym brawo wy . Facet który nosi gaz i go używany czy nie trzeba hahahah przecież to jest aż śmieszne bo sie bali dalej na sterydkach jeździjcie hahaha i miejcie gaz hahaha kobieta gaz okej ale facet jak jeszcze nie winnego No przecież to jest śmiesznneee hahahaha . To już nie pierwsza taka sytuacja jest zgłoszone . Typ winny urządzał dalje afet przy klubie zaczepiał każdego wyzywal i dziewczynę szarpał a ty jakim prawem gazem dajecie po za wgl lokalem jakim prawem i nie winnego ? Może ktoś wkońcu zrobi z tym porządek bo to już nie jest normalne . Klub sama sobie nie jest zły ale obsługa i ochrona fatalna to sobie zmieńcie. A myślę iż karma tak czy siak wraca

  1. Barbara Wawak ★★★★★

    Duży wybór alkoholi.Fajna lokalizacja, bo przy parku i można usiąść na zewnątrz. W środku bardzo ładny klimatyczny wystrój.Burger chłopakowi.

  2. Wiktoria Kier ★★★★☆

    Jedzenie oraz drinki dobre, dobrze przyrządzone, obsługa w większości uprzejma; co do samego miejsca to parkiet jest za mały w stosunku do ilości ludzi, zwłaszcza w sobotę; palarnia również zdecydowanie za mała - zwłaszcza, że ochrona nie wypuszcza na dwór, przez co wszyscy palacze muszą się w niej "ściskać".

  3. Mateusz Bugaj ★☆☆☆☆

    Poczyniłem dwa podejścia do tutejszych burgerów. Za pierwszym razem mięso nie zostało doprawione i było jałowe. Słysząc pozytywne opinie postanowiłem podjąć kolejna próbę. Kolejna próba okazała się gorsza od poprzedniej. Mięso zostało z jednej strony spalone przez co miało gorzkawy smak a w lokalu (przy wejściu, obok kuchni) unosiła się wyraźna woń przypalonego mięsa. Kolejna sprawa: wydawanie zamówień, dokładniej: zamówienie na trzy burgery, dużo lepiej wyglądałoby gdyby cały stolik dostał zamówienie w podobnym czasie. Dwa burgery zostały wydane po okołu 15 minutach od zamienia jednak na trzeciego trzeba było czekać ponad 20 minut dłużej (łącznie około 40 minut, chodzi o tego spalonego burgera). Gdyby dało się dodać zdjęcie chętnie bym to zrobił.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Miasto?

Miasto znajduje się przy plac Adama Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Miasto?

Można skontaktować się z Miasto pod numerem +48 334 754 722

Jak można dotrzeć do Miasto?

Do Miasto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements