Pizza dobra, niestety ujmuję temu miejscu za obsługę, ponieważ Pani barmanka cały czas obsługiwała z telefonem przy uchu. Pół godziny od mojego wejścia. Nie odłożyła go nawet na minutę kiedy było składane zamówienie.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna ★★★★☆
-
Marcin Andrzejewski ★★★★★
Jedzenie bardzo smaczne, przystępne ceny. Obsługa sympatyczna, bardzo klimatycznie. Sporo miejsca, dużo stolików. Przyjemny punkt na mapie Bielska.
-
Mira Kutsko ★★★★★
Niesamowicie pyszne! Duże porcje i pyszne sosy! Duży wybór dobrego i wysokiej jakości piwa! Czysto, fajna atmosfera! Polecam!
-
Nana Koko ★☆☆☆☆
Jesteśmy bardzo niezadowoleni z jakości jedzenia. Zamówiliśmy kotlet schabowy, ale okazał się w panierce, która chrzęściła tak, jakby w środku był piasek albo ziemia. Próbowaliśmy zdjąć panierkę, ale samo mięso również nieprzyjemnie chrzęściło, przez co danie stało się całkowicie niejadalne. Z tego powodu całkowicie straciliśmy ochotę, aby spróbować czegokolwiek innego z całego zamówienia. Jesteśmy bardzo rozczarowani taką jakością – to absolutnie nie do przyjęcia w restauracji.
-
Sławomir Jędruch ★★★★★
Miła obsługa, dobry wybór piw a także wina z beczki. Bardzo doba zupa krem serowy a także świetny burger. Są miejsca na zewnątrz w parku. Fajne miejsce w centrum.
-
Ewa Kopaczka ★☆☆☆☆
Ochroniarze to patologia obsługa to tragedia . Biednych nie winnych chłopaków dusza i psikaja gazem pod jakim k**** prawem chłopak nic nie zrobił wzięli tego co nie trzeba było zgłoszone a ochroniarze bez włosów ( łysy) oraz z broda lekką czarną i czarne włosy to jest tragedia nawet nie raczyli zapytać co się stało . Ten co wyzywaal jak i szarpał dziewczynę tak wyszedł beż szwanku nie winnego wzięli chłopa się udusił tym brawo wy . Facet który nosi gaz i go używany czy nie trzeba hahahah przecież to jest aż śmieszne bo sie bali dalej na sterydkach jeździjcie hahaha i miejcie gaz hahaha kobieta gaz okej ale facet jak jeszcze nie winnego No przecież to jest śmiesznneee hahahaha . To już nie pierwsza taka sytuacja jest zgłoszone . Typ winny urządzał dalje afet przy klubie zaczepiał każdego wyzywal i dziewczynę szarpał a ty jakim prawem gazem dajecie po za wgl lokalem jakim prawem i nie winnego ? Może ktoś wkońcu zrobi z tym porządek bo to już nie jest normalne . Klub sama sobie nie jest zły ale obsługa i ochrona fatalna to sobie zmieńcie. A myślę iż karma tak czy siak wraca
-
Barbara Wawak ★★★★★
Duży wybór alkoholi.Fajna lokalizacja, bo przy parku i można usiąść na zewnątrz. W środku bardzo ładny klimatyczny wystrój.Burger chłopakowi.
-
Wiktoria Kier ★★★★☆
Jedzenie oraz drinki dobre, dobrze przyrządzone, obsługa w większości uprzejma; co do samego miejsca to parkiet jest za mały w stosunku do ilości ludzi, zwłaszcza w sobotę; palarnia również zdecydowanie za mała - zwłaszcza, że ochrona nie wypuszcza na dwór, przez co wszyscy palacze muszą się w niej "ściskać".
-
Mateusz Bugaj ★☆☆☆☆
Poczyniłem dwa podejścia do tutejszych burgerów. Za pierwszym razem mięso nie zostało doprawione i było jałowe. Słysząc pozytywne opinie postanowiłem podjąć kolejna próbę. Kolejna próba okazała się gorsza od poprzedniej. Mięso zostało z jednej strony spalone przez co miało gorzkawy smak a w lokalu (przy wejściu, obok kuchni) unosiła się wyraźna woń przypalonego mięsa. Kolejna sprawa: wydawanie zamówień, dokładniej: zamówienie na trzy burgery, dużo lepiej wyglądałoby gdyby cały stolik dostał zamówienie w podobnym czasie. Dwa burgery zostały wydane po okołu 15 minutach od zamienia jednak na trzeciego trzeba było czekać ponad 20 minut dłużej (łącznie około 40 minut, chodzi o tego spalonego burgera). Gdyby dało się dodać zdjęcie chętnie bym to zrobił.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Miasto?
Miasto znajduje się przy plac Adama Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Miasto?
Można skontaktować się z Miasto pod numerem +48 334 754 722
Jak można dotrzeć do Miasto?
Do Miasto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku