Opinie

  1. Oliwia De ★★★★★

    Zamówiłam koszulę ciążową i leginsy. Leginsy miały dziurkę koło szwów, więc złożyłam reklamację, po pewnym czasie zorientowałam się, że po reklamacji nie ma wymiany produktu i trzeba na nowo zamówić. Na szczęście gdy dodzwoniłam się, to nie był jeszcze przelew za leginsy zwrócony i pani, która rozmawiała ze mną pomogła mi zamówić na tą samą kwotę leginsy w nieco innym odcieniu, bo te co zamawiałam wcześniej już nie było na stanie. Finalnie bardzo szybko dostałam przesyłkę i mogę testować leginsy.

  2. Daria Banaszak ★★★★★

    jestem bardzo zadowolona. Zamówienie przyszło naprawdę szybko, wszystko sprawnie ogarnięte. Sukienka, ktorą kupiłam jest super jakości a do tego bardzo wygodna. Polecam :)

  3. Joanna Joanna ★★★☆☆

    Zamówiłam koszule są ok. Ale biustonosz do karmienia odbiega wzorem i kolorem od tego co zamówiłam. Beżowy jasny na zdjęciu, otrzymałam brzoskwiniowy z koronkami z kolekcji chyba dla Pań 50+

  1. Klaudia ★★★☆☆

    Rozmiarówka mija się z wymiarami podanymi na stronie - zamawiałam wg. tabeli rozmiarów, a wszystko było za duże. Jakość wydaje się być adekwatna do ceny. Natomiast co mi się nie podoba, to to, że zwróciłam wszystko, paczka została dostarczona 10.11 i zwrotu środków na konto dalej nie ma. Po wysłaniu maila dowiedziałam się, że „zwrot prawdopodobnie będzie zlecony w przyszłym tygodniu”. Czyli zero konkretów. Nie wiem, czemu klienci mają czekać tyle czasu na zwrot środków. Bardzo słaba polityka sklepu. Tym bardziej, że większość sklepów zwroty robi ekspresowo i zlecają je od razu po przyjęciu paczki. Chciałam po zwrocie środków zamówić te same rzeczy, ale w mniejszych rozmiarach. Natomiast teraz chyba to przemyślę i nie wiem, czy się zdecyduję. Ocenę zmienię, jeśli zwrot środków dotrze do mnie w najbliższym czasie. Edit: dostałam zwrot środków po 7 dniach od dostarczenia zwrotu.

  2. Aleksandra Ołyniuk ★★★★★

    Zamówiłam biustonosze do karmienia, następnego dnia paczuszka była już u mnie - jakoś adekwatna do ceny. Polecam :)

  3. Małgorzata Rusiecka ★★★★★

    Polecam ten sklep zarówno przyszłej jak już każdej mamusi karmiącej. Świetne produkty, szybka realizacja no i bardzo dobry kontakt z obsługą. Zarówno koszule do karmienia jak i kompleciki mieszczace brzuszki zdały egzamin !

  1. Honorata Błaszczyszyn ★★★★★

    Bardzo szybka wysyłka, duży wybór. Miałam wielki problem ze znalezieniem jakiejkolwiek koszuli na siebie, ze względu na duży biust. Tutaj udało się dobrać trzy koszule, a nawet staniki do karmienia. Bardzo łatwy, bezproblemowy i szybki zwrot tego co nie pasowało. Od dostarczenia zwrotu do otrzymania pieniędzy na konto minęło dosłownie kilka minut. Polecam:)

  2. Nika ★★★★☆

    Szybka wysyłka i produkty w większości dobre jakościowa. Na kilka zamówionych przeze mnie produktów tylko jedna delikatnie mnie zawiodła (bardzo cienki material). Reszta jest ok. Generalnie polecam sklep

  3. Roksana O ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z jakości,wygody oraz cen produktów Formommy:) Szeroki asortyment,wybór kolorów,rozmiarów wszystko co przyszła mama potrzebuje. Serdecznie polecam:) Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Formommy.pl?

Formommy.pl znajduje się przy Obrońców Modlina 4, Podgórze, 30-733 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Formommy.pl?

Można skontaktować się z Formommy.pl pod numerem +48 513 009 558

Jak można dotrzeć do Formommy.pl?

Do Formommy.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements