Opinie

  1. Marta Lisowska ★☆☆☆☆

    Ze sklepu byłam bardzo zadowolona dopóki pracował tam stary skład, panie były zawsze pomocne, teraz sklep zniknął, nie ma żadnej informacji, przez ostatnie tygodnie prawie nie dało się trafić tak, żeby był otwarty, brak jakiejkolwiek informacji, zero szacunku do klienta. O zamknięciu sklepu też nie było nigdzie wiadomości. Kompletna samowolka. Wypadałoby, żeby właściciel informował klientów o czymś takim, bo później człowiek jeździ 10 razy i odbija się od drzwi, żeby ostatecznie nie zastać w ogóle sklepu. Dramat, że taka duża sieć pozwala na coś takiego. Wstyd.

  2. Klaudia Kwaśniewska ★☆☆☆☆

    Właściciel tego sklepu robi sobie chyba żarty. Od wczoraj sklep zamkniety, brak jakieikolwiek informacji, że bedzie nieczynny. Człowiek chce zrobić zakupy i odebrać zamowienie a nie ma jak. Czy jakas informacja w koncu sie pojawi?

  3. Justyna Struk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie oraz z milej obsługi :) polecam

  1. Brygida Bugaj ★☆☆☆☆

    Sklep zamykany wcześniej niż być powinien 20:40 a sklep jest zamknięty, miałam do odebrania kurtkę ostatni dzień ale przez pracowników nie udało mi się ponieważ pracownicy skracają sobie czas pracy.

  2. Ela G. ★★★★★

    Sklep jest niewielki, wybór całkiem niezły - można dopytać sprzedawcę o rozmiary, których nie ma na wieszakach. Rzeczy na wieszakach wiszą całkiem luźno, co ułatwia przeglądanie. Ceny raczej wysokie, ale w okresie wyprzedaży spore obniżki. Widziałam negatywne opinie co do obsługi - ja trafiłam na bardzo sympatyczną młodą dziewczynę, która udzieliła mi wszystkich informacji jakie chciałam i była bardzo miła.

  3. Ela Grzyb ★★★★★

    Sklep jest niewielki, wybór całkiem niezły - można dopytać sprzedawcę o rozmiary, których nie ma na wieszakach. Rzeczy na wieszakach wiszą całkiem luźno, co ułatwia przeglądanie. Ceny raczej wysokie, ale w okresie wyprzedaży spore obniżki. Widziałam negatywne opinie co do obsługi - ja trafiłam na bardzo sympatyczną młodą dziewczynę, która udzieliła mi wszystkich informacji jakie chciałam i była bardzo miła.

  1. Lidia Nowak Klimek ★☆☆☆☆

    Obsługa Masakra chciałam kupić kupić kurtkę dla córki ale po tym jak pani z obsługi się zaprezentowałavzrezygnowałam masakra

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres 5.10.15.?

5.10.15. znajduje się przy Zakopiańska 105, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-435 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do 5.10.15.?

Można skontaktować się z 5.10.15. pod numerem +48 122 677 693

Jak można dotrzeć do 5.10.15.?

Do 5.10.15. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements