Opinie

  1. M W ★★☆☆☆

    To co w każdym innym smyku, ale niestety towar nie posiada albo aktualnych cen albo dany towar ma złą etykietę cenową i na kasie niestety dowiadujemy się że trzeba czytać ze zrozumieniem nazwę towaru, choć cała półka była w tych samych „dinozaurach” Duży plus za kącik do zabaw lego ale ogromny minus dla brak toalety dla dzieci i kobiet w ciąży

  2. Jarosław B. ★☆☆☆☆

    Brak toalety dla dzieci, co jest podstawą w takim sklepie. Mamy nadzieję że Państwo zrobią małe zmiany dla swoich stałych klientów

  3. Małgorzata Fraś ★★★★★

    Gdybym mogła dać 10 gwiazdek, dałabym 10! Bardzo dziękuję dwóm Paniom, które 3.09.2025 późnym popołudniem z wielkim zaangażowaniem pomogły mi znaleźć koszulkę na wf dla dziecka. Zwłaszcza Pani pracującej wtedy na kasie. Niby zwykła biała koszulka, ale biorąc pod uwagę porę i pierwszy tydzień roku szkolnego była to sprawa ratująca życie nieogarniętej matce :-)

  1. Katrzyna Fryc ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do klienta . Super sklep.Miła i profesjonalana obsługa. Pani poproszona o pomoc chętnie mi jej udzieliła. Czysto i schludnie.Duży wybór zabawek i ubrań. Aż chce się robić zakupy

  2. Agata Berus ★☆☆☆☆

    Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek. Nie pozdrawiam Pań, które sobie dziś ucinały wesołe pogaduchy za zamknietymi drzwiami sklepu, zamkniętymi co najmniej 12 minut przed czasem. Spieszyło się do domu ? Super. Mi się spieszyło do Was z drugiego końca miasta tylko po to, by widzieć Wasze beznadziejne podejście do klienta. Mam nadzieję , że osoby z dzisiejszej zmiany będą tak samo zadowolone jak przed 21 , gdy zamykały drzwi by nikt im już tyłka nie truł. Tyle w temacie tego sklepu

  3. Anna Wojtaszek ★★★★★

    Polecam bardzo kompetentne Panie obsługujące klienta , bardzo mi pomogły w zakupie wózka dla wnuka dziekuje bardzo Polscam obsługa super zawsze uśmiechnięte dziewczyny

  1. Ilona Iwańska ★☆☆☆☆

    Niestety sklep nie spełnia podstawowych standardów. Przed świętami Bożego Narodzenia dokonałam zwrotu, zresztą musiałam cierpliwie czekać aż p. Kierownik łaskwie skończy rozmawiać przez telefon i mnie obsłuży. Niestety do dziś nie doczekałam się na środki na koncie ani na odpowiedź na mojego maila w tej sprawie. Na infolinii dowiedziałam się, że wg nich środki zostały przelane i powinnam wyjaśniać sprawę ze swoim bankiem. Nie ma możliwości skontaktowania się bezpośrednio ze sklepem ani z żadną osobą dcecyzyjną. Zasadniczo: mają ludzi gdzieś.

  2. xxx xxx ★☆☆☆☆

    Jedyny smyk w którym bardzo lubiłam robić zakupy, jednak temperatura na sklepie zniechęca do ponownego przyjechania do tego sklepu. Klimatyzacja słabo chłodzi, a raczej w ogóle. Współczuje pracownikom, którzy się męczą w tej duchocie cały dzień.

  3. Dariusz M ★★★★★

    Duży sklep z dużym asortymentem, zarówno zabawek jak i ubrań. Duży plus za miejsce dla malucha

  1. Patrycja Supińska-Leśniak ★★★★★

    Sklep o sporej powierzchni, co ułatwia poruszanie się z wózkiem. Duży wybór, a w czasie największych promocji jest ogromna ilość towaru w bardzo niskich cenach, np. potrafię kupić tam wiele sztuk body za 12 zł. Smyk to też jedyny sklep w którym są dobrej jakości body, które się rozciągają na długość. To odkrycie sprawiło, że w końcu syn nie wyrastał z ubranek co 2 tygodnie (nosi rozmiar 74 mając 3 miesiące). Jeśli chodzi o obsługę to faktycznie bywa różnie, trafia się i lepsza i gorsza, ale to jak w każdym sklepie. Przed samym smykiem są miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych! Megastore?

Smyk - Cały dla małych! Megastore znajduje się przy profesora Adama Rożańskiego 32, 32-085 Modlniczka, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych! Megastore?

Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! Megastore pod numerem +48 224 480 000

Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych! Megastore?

Do Smyk - Cały dla małych! Megastore można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements