Opinie

  1. m cg ★☆☆☆☆

    Pan na kasie ma ruchy jakby wykonywał pracę społeczne za karę, trzeba 5 razy powtórzyć metodę płatności bo chyba nie słyszy no i niestety z otwarciem torby aby włożyć zakupy też ma problemy.

  2. Melania Kużdżał ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zero podejścia do klienta (!) Jest ogromna kolejka do kasy, jedna tylko otwarta. Otwiera się boczna, gdzie w pierwszej kolejności obsługują tylko zwroty i reklamacje. Zrezygnowałam z mojego miejsca w głównej kolejce, ponieważ przyszłam jedynie po odbiór paczki. Dowiaduje się od pani, że główna kolejka jest z boku do tej jednej kasy i nie wyda mi paczki. Musiałam wrócić się do głównej kolejki, która jeszcze bardziej urosła i czekać żeby łaskawie ktoś zechciał poświęcić mi 20 sekund życia na wydanie paczki. Zamiast szybko załatwić co musiałam, nastałam się w kolejce na dosłowne 20 sekund roboty. Jestem szalenie rozczarowana i nigdy nie polecę tego Reserved.

  3. Paweł Kasparek ★☆☆☆☆

    Żałosna obsługa klienta. Na tabliczkach napis, że jest osobna kasa zwrotów i reklamacji (ONLY returns and compliants), a po podejściu pani każe iść na koniec kolejki. 20 osób w kolejce, a na kasie 2 osoby. Sznur osób przez pół sklepu, przez co cały czas ktoś depcze przechodząc przez kolejkę. Strata czasu.

  1. Wikt or ★★☆☆☆

    Nowy standard w sklepach, na korytarzu gorzej, śmieci normalnie leżą na podłodze, kurz wszędzie, kolejki kiedy nie przyjdziesz na 5/10 min samego stania, do tego kolejka do zwrotów w której stoi 5 osób albo nikt a do normalnej kasy stoi 15/20 osób, odbiór zamówień to jakiś cyrk ludzie się wpychają kłócą ze to w tej a nie w tamtej kolejce powinni stać….

  2. Zuzanna Krawczyk ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna, chamska, nie miła i na dodatek nie pomocna. Zachowują się jakby tam pracowali za karę.Zwroty obsługiwane są przy osobnej kasie, do której ustawia się oddzielna kolejka – ta ciągnie się aż do drzwi, podczas gdy kolejki do zwykłych kas znikają znacznie szybciej. Absurdalna sytuacja – stoję w miejscu prawie godzinę, bo Pani obsługującej się nie spieszy. A klienci przy normalnych kasach zdążyli już zrobić zakupy i wyjść. Pani przy jednej z kas poinformowała mnie, że nie może przyjąć zwrotu, bo mają do tego wyznaczoną tylko jedną kasę. Powinny w takiej sytuacji otwarte więcej kas, a nie tylko jedna. Z chęcią zwróciłabym towar przez paczkomat, a taka opcja kosztuje dodatkowe 7 zł, co przy zwrocie jednej rzeczy zupełnie się nie opłaca. Szczerze mówiąc, po takim doświadczeniu raczej nie zdecyduję się już na zakupy w tym sklepie – a już na pewno nie będę robić tam zwrotów. A osobie kierującej personelem, zalecam porozmawiać z nimi o ich osobistej kulturze, bo to też totalnie leży w tym sklepie. A reszcie osób zalecam omijać ten sklep szeroko, bo to jest porażka totalna.

  3. Marek Nowicki ★☆☆☆☆

    20 osób w kolejce do jednej kasy bo reszta nieczynna, jedyna obsługująca poszła szukać paczek i nie ma jej tez. Ogarnijcie się bo ludzie rezygnowali z zakupu bo nie dało się nic kupić. Ja do was już nie przyjdę

  1. Katherine ★☆☆☆☆

    Promocyjna cena spodni 119,99 zł a pod naklejką standardowa cena to 109,99 zł. Podobnie z drugimi spodniami promocyjna cena 89,99 zł, a pod naklejką 79,99 zł. Robienie ludzi w bambuko.

  2. Ela Rogoz ★☆☆☆☆

    Zgadzam się z opiniami dot. obsługi klienta . Poziom reprezentowany przez obsługujące -zerowy ! Brak kultury , nieprzyjemnie , z łaska wydane internetowe zamówienie i z krzykiem : „trzy ostatnie cyfry zamówienia !!” Nie życzę sobie być obsługiwana w taki sposób ! Taki pracownik powinien dostać naganę ! Odpychający salon właśnie przez taka obsługę ! Nie polecam , nie zamierzam robić juz tam zakupów .

  3. Justyna Zacharska ★☆☆☆☆

    To jak traktuje się klientów to skandal! Panie są nieprzyjemne. Reklamowałam towar, nie minęły 2 lata od zakupu a spodnie nadawały się do wyrzucenia. Sprzedawczyni z koleżanką obok przy kasie komentowały przy mnie stan spodni w sposób mega chamski, wyśmiewały się między sobą. Obsługa klienta jest tam na poziomie zerowym.

  1. Paweł ★☆☆☆☆

    Można prosić o podejście do kasy, szukać kogoś z obsługi i stac przy pustej kasie aż w końcu przyjdzie dziewczynka i oznajmi tonem jakby to była wiedza ogólna zdobyta w podstawówce "ta kasa jest nieczynna" bo tak trudno było dać tabliczke albo jakąkolwiek informacje. I tak cud ze ktokolwiek się zjawił przy 1 osobie na cały sklep...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Reserved?

Reserved znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Reserved?

Można skontaktować się z Reserved pod numerem +48 785 003 480

Jak można dotrzeć do Reserved?

Do Reserved można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements