Opinie

  1. Aleksandra ★★★★★

    Świetna obsługa! Pani Laura przemiła kobieta, pomogła „ukryć” prezent dla chrześniaka, by nie zobaczył. Miła i uśmiechnięta! Pozdrawiam!

  2. Natalia Krzywoń ★★★★★

    Świetny sklep i bardzo miła obsługa. Sama nie mam dziecka, więc średnio się znam na rozmiarówkach i tych sprawach. Kasia - kierowniczka sklepu, która akurat była w pobliżu, była tak miła, że pomogła mi dobrać odpowiednie rozmiary. Rzadko się spotyka taką super obsługę! To samo było na kasie, aż miło się robi człowiekowi po takich zakupach.

  3. M S ★☆☆☆☆

    Pani kierownik taka zmanierowana,aż się nie chce robić zakupów. Dziecko płacze w wózku,ja podchodzę do kasy,a Pani (czarne włosy, przeczytałam tylko ,że to była kierownik) odchodzi i przychodzi na kilka chwil. Kasując rzeczy jest ewidentnie oburzona,że moje dziecko roczne płacze ,a ja chcąc szybko zapłacić i wyjść się denerwuje,a ona jeszcze do mnie,że nie słyszy co mówię robiąc krzywe miny.

  1. Kris “Tester” Jeffrey ★☆☆☆☆

    ⸻ ⭐ Opinia: Rozczarowujące praktyki cenowe. Zauważyłem, że sklep oznacza produkty jako „promocja”, mimo że ich cena jest wyższa niż najniższa z ostatnich 30 dni. Przykład: zabawka przeceniona niby z 399 zł na 359 zł, a najniższa cena z ostatnich 30 dni to… 289 zł. To wygląda jak promocja tylko z nazwy. Jako klient czuję się wprowadzony w błąd. Takie działania psują zaufanie do marki, którą wcześniej ceniłem. Zamiast realnych zniżek mamy marketingowe sztuczki. Oczekuję uczciwego podejścia do cen i szacunku dla klienta.

  2. Arleta Bluhm ★☆☆☆☆

    Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Obsługa absolutnie leży, dawniej tak nie było. Zero dzień dobry, proszę, dziękuję i przepraszam za błędy Pani przy kasie. Szkoda, bo sklep w miarę fajny.

  3. Dominika Kalinowska-Żurek ★☆☆☆☆

    Złodzieje! trzymają kasę od ponad tygodnia i nie wysyłają zamówienia. Pani na infolinii w kółko mówi "ja nic nie mogę zrobić"

  1. Natalia Jarosz ★☆☆☆☆

    Najgorszy Smyk w jakim byłam. Pracownicy sklepu nie potrafią pomoc. Potrzebowałam spodnie na już, więc najpierw zanim przyjechać zadzwoniłam na infolinie i mi powidzieli ze w tym sklepie są 3 szt. A przy kasie w sklepie Pani powiedziała że faktycznie mają 3 szt. ale nie mogą mi sprzedać bo są w magazynie, i nawet Pani nie wie czy na jutro da radę ich znaleźć..Tylko straciłam czas.

  2. Paulina Babol ★★★★★

    Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Panie sprzedawczynie są bardzo uprzejme, chętnie doradzały podczas zakupu zabawki dla dziecka. Szybka obsługa.

  3. LoL Man ★☆☆☆☆

    Jest to najgorzej obsługiwany Smyk na południu Polski. Jeśli masz za dużo czasu i lubisz stać w kolejce to udaj się do tego sklepu. Sprzedawczynie są wolne jak muchy w smole, a jeśli ktoś już ma jakiś zwrot czy zamówienie internetowe to robi się mega problem - wszystkie ekspedientki są w niego zaangażowane i ludzie stoją pol godziny w kolejce albo i dłużej. Niekompetencja aż powala z nóg. Dobra rada ; jeśli chcesz zakupić coś w Smyku to udaj się do każdego innego - zaoszczędzisz czas i nerwy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?

Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Stawowa 61, Prądnik Biały, 31-340 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?

Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000

Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?

Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements