Zakupy w internecie robię już od ponad 15 lat i z takim chamstwem się nie spotkałem. Sklep w wiadomościach traktuje klienta jak gówno a podejrzewam że sami nim są. Nie potrafią się określić co do przyjęcia zwrotu produktu, po poradzie konsumenckiej nagle się okazuje ze produkt mogą przyjąć ale obniżą cenę o 1/3. Nie mam problemu z obniżaniem ceny jeżeli jest to uzasadnione ale sposób w jaki sklep się komunikuje z klientem to żart. Zgłoszone jako niuczciwe praktyki rynkowe i brak udzielania rzetelnych informacji a także zachowanie niezgodne z dobrymi obyczajami.
Opinie
-
Łukasz ★☆☆☆☆
-
Maciej P. ★★★★★
Serdecznie polecam, wybraliśmy z żoną wymarzony wózek i następnego dnia był już u nas w domu. Doceniam szybką i fachową obsługę, z którą można się ze wszystkim dogadać i z którą jest natychmiastowy kontakt. Wózek przyszedł przepiękny i cenowo również jesteśmy bardzo zadowoleni!
-
Łukasz Świgoń ★☆☆☆☆
Brak pojęcia o stanie towarze który sklep sprzedaje i tylko się zasłaniają serwisem.
-
Justyna Sulkowska ★★★★★
Super obsługa sklepu, bardzo dobry kontakt i super szybka dostawa. Bardzo dobre jakościowo rzeczy w bardzo przystępnych cenach. Kupiłam dwa zimowe kombinezony, są naprawdę fajne i ciepłe. Gorąco polecam.
-
Marek ★☆☆☆☆
Najgorszy sklep w którym zamawiałem cokolwiek. Zalet brak. Wady : słaby kontakt z sprzedawca, sprzedawca nie obeznany co ma w magazynie, brak udzielenia konkretnej odpowiedzi na temat gwarancji, brak udzielenia odpowiedzi kiedy będzie kurier, od 3 dni zbywaniu człowieka że paczka będzie wysłana na następny dzień po czym zero kontaktu zero odpowiedzi. I na sam koniec anulowanie zamówienia bez podania przyczyny i kontaktu ze mną
-
Daniel Deredas ★☆☆☆☆
UWAGA To typowy przykład jak nie powinno się traktować klientów. Niestety zakupiłem w tym sklepie fotelik samochodowy, który dotarł do mnie zepsuty w nieoryginalnym opakowaniu, zdarza się. Zgłosiłem ten fakt do sprzedawcy i w zamian otrzymałem informację, że mogę zgłosić reklamację i fotelik zostanie naprawiony lub wymieniony przez producenta, bo tak będzie sprzedawcy wygodniej i nie poniesie on z tego powodu dodatkowych kosztów - dziwny sposób dbania o klienta. Nie zgodziłem się na takie warunki i po długich rozmowach i wymianie maili sprzedawca zgodził się przyjąć zwrot towaru i zwrócić mi pieniądze. Od tego czasu minęło juz ponad 14 dni, a ja nie mam ani fotelika ani pieniędzy mimo iż zapewniano mnie kilkukrotnie, że pieniądze zostaną zwrócone od razu po otrzymaniu fotelika. - Pieniądze zostały zwrócone po wystawieniu komentarzy w mediach społecznościowych. Odradzam wszystkim zakupy w tym sklepie.
-
Jolanta K ★☆☆☆☆
absolutnie NIE POLECAM transakcji z ta Panią. ja na swoja torbę do wózka czekałam ponad 1.5 miesiąca.po czym po wielu obietnicach że dostanę gratis a nawet zwrot pieniążków nie doczekalam się ani jednego ani drugiego. jakby było mało gdy już torba przyszła to okazało się że nie ten kolor. jaka to Pani była przekonujaca zebym odeslala torbę a ona ni na konto zwróci koszty transportu i czesc za torbe( tak Pani sama obiecała za dlugi czas oczekiwania i pomylek)oczywiscie do dnia dzisiejszego nie otrzymalam ani gratisu ani zwrotu za torbe ani zwrotu kosztow oniesoonych przezemnie za odesanie zlego koloru.takze jestem wogole zawiedziona nie profesjonalnym podejściem tej Pani do klienta MASAKRA
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Dzidziuś Bochnia ul.Krzeczowska 11?
Sklep Dzidziuś Bochnia ul.Krzeczowska 11 znajduje się przy Krzeczowska 11, 32-700 Bochnia, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Dzidziuś Bochnia ul.Krzeczowska 11?
Można skontaktować się z Sklep Dzidziuś Bochnia ul.Krzeczowska 11 pod numerem +48 504 171 520
Jak można dotrzeć do Sklep Dzidziuś Bochnia ul.Krzeczowska 11?
Do Sklep Dzidziuś Bochnia ul.Krzeczowska 11 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku