Super miejsce dużo towaru jest w czym wybierać.
Zdjęcia
Opinie
-
Janusz ★★★★★
-
E P ★☆☆☆☆
Dobrze, że obsługa obsługuje rodziców a nie dzieci bo to byłby ostarni raz, gdy dziecko by chciało jakąkolwiek zabawkę.
-
Dari S ★☆☆☆☆
Jakieś nierealne ceny w tym sklepie. Kupiłam zestaw figurek z basenem za 200 zł, a kiedy sprawdziłam w internecie i innych sklepach, okazało się, że kosztuje 90 zł i nigdzie nie ma za 200.
-
Krzysztof Burkat ★☆☆☆☆
Porażka. Kupiłem drona na prezent świąteczny. Okazało się, że nie działa. Chciałem wymienić ale dostałem informację, że to nie jest ich produkt mogą szanowanie przyjąć do rozpatrzenia gwarancji. Termin 2 tygodnie. Czyli prezent pod choinkę mogę dać na "6 króli" albo na dzień dziecka. Absolutnie nie polecam. Nie kupujcie w takich smykach.Zamawiajcie przez internet.
-
Anna Chromik ★★★★★
Robię zakupy w tym Smyku regularnie, urzeka mnie zawsze miła i kompetentna obsługa. Szczególnie pomocna jest Pani Katarzyna, która zawsze z uśmiechem na twarzy pomaga mi wybrać prezenty w różnym przedziale cenowym przez cały rok.Polecam z całego serca
-
Dominika Kalinowska-Żurek ★☆☆☆☆
Złodzieje! trzymają kasę od ponad tygodnia i nie wysyłają zamówienia. Pani na infolinii w kółko mówi "ja nic nie mogę zrobić"
-
Joanna W ★☆☆☆☆
Panie, które pracują, wogole nie powinny pracować z klientami. Myślałam że to tylko moje spostrzeżenia, ale widzę po komentarzach, że to ewidentny problem tego sklepu. Zero pomocy ze strony personelu w sprawie poszukiwanego rozmiaru.
-
Kinga Kołodziej ★★★★★
Byłam dzisiaj na zakupach w sklepie smyk. Spotkałam się rano z bardzo kompetentną obsługą, obsługiwał mnie Pan sprzedawca. Pomógł on wybrać obuwie dla dziecka, było widać że zna się na rzeczy, bardzo szybko znalazł dla mnie buty o jakie prosiłam. Obsługa bardzo kulturalna i rzetelna. Polecam bardzo serdecznie. Oby więcej takich miłych pracowników.
-
Adrianna ★☆☆☆☆
- obsługa fatalna (do tej pory spotkałam jedna miła panią, reszta pracuje za kare) - rzeczy rozłożone bez logiki + czasem tyle na wieszakach że nie da się zdjąć tego co chciałoby się zobaczyć bo jest na samym końcu. I hit! Jeżeli myślicie że ten sklep dziecięcy jest przystosowany dla osób z wózkami to grubo się zakoczycie! Dla kobiety z wózkiem dziecięcym dostępna jest jedynie główna alejka prowadząca od wejścia do kas, więc jeżeli nie chcecie zostawiać swojego maluszka samego na środku sklepu no to cóż, nie poszalejecie :)
-
Ewa Bobeł ★★★★★
Bardzo często robię zakupy w tym sklepie i jestem zadowolona. Ubranka super jakości. Dodatkowo ostatnio zakupiłam w tym sklepie fotelik (kinderkraf), zostałam bardzo miło obsłużona, widać że Pani, która mnie obsługiwała zna się na tym. Z chęcią poszła ze mną do samochodu, aby pokazać jak zamontować i czy w ogóle pasuje. Pani na kasie też miła i uśmiechnieta. Bardzo polecam ten sklep !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?
Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Zakopiańska 62, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-418 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?
Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000
Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?
Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku