Opinie

  1. Valya Kozina ★★☆☆☆

    Nie ma żadnych problemów z pracownikami urodzonymi w Polsce. Pani Olga odmówiła pomocy jako tłumaczka i zajęła się swoimi sprawami... Jestem bardzo niezadowolona z jej zachowania.

  2. Szymon Burek ★☆☆☆☆

    1 osoba tam pracuje, plus tak biedny sklep że nawet drobnych nie mają jak wydać

  3. gryzon gryzon ★☆☆☆☆

    Jedyna biedronka bez parkingu. Z tą blokada parkingu to strzał w kolano. Ludzie nie będą nosić ciężkich zakupów. Mój ostatni raz w tej biedrze.

  1. CyB CyB ★☆☆☆☆

    Jaja sobie robicie? Kolejki jedna kasa i taki towar? Nie jest to pierwszy raz i wychodzi na to ze kazde opakowanie trzeba sprawdzac. Moze jeszcze na kasie wam stanac? Chyba by trzeba kolejny raz zakupy i kolejka na caly sklep. Po prostu w d....ie macie klijentow

  2. Tom Blue ★☆☆☆☆

    Biedronka to Okropny sklep robiąc zakupy potrzebuje zadzwonic wysłać zdjęcie niema zasięgu co tu kuu ma być Biedronka nie jest w piwnicy żeby nie można było zadzwonić i żeby nie było zasięgu

  3. Łukasz S ★★★☆☆

    Często robię zakupy, nie zawsze jest czysto w sklepie, często trzeba się przeciskać między paletami, za to sporo towaru i kupuje to co potrzeba.

  1. Michał ★★★★★

    Duży wybór produktów. Nie bardzo podobają mi się stragany pod sklepem, ponieważ jak chce się pójść koło 20:00 po kolekcję to strach, bo na tych stoiskach już pustych śpią bezdomne osoby.

  2. Anastasiia Kushch ★☆☆☆☆

    W sklepie często panuje brud, palety z towarem są porozrzucane po całym sklepie tak, że nie ma możliwości przejścia i zabrania towaru z półki. Nie rozumiem, dlaczego produkt w butelkach nie jest rozpakowywany, a klient musi własnoręcznie rozdzierać opakowanie. Brakuje też personelu, czynne są 1-2 kasy, co prowadzi do długich kolejek, a przy kasach samoobsługowych klienci bardzo długo czekają na pomoc. Dodam jeszcze, że niezbyt ładnie jest rzucać rolkę ręczników papierowych w miejsce, gdzie wyciekła lodówka. I fajnie by było dodać więcej rodzajów heets :)

  3. the Pink (thePink) ★☆☆☆☆

    Sklep mały, ciasny, trudno przeciskać się z wózkiem między regałami. Często w losowych miejscach leżą palety z towarem, którego nie ma kto rozładować. Do tego zwykle otwarta jedna normalna kasa, do której są kolejki na 3/4 długości sklepu. Kasy samoobsługowe często się zacinają, a obsługuje je ta sama osoba która siedzi na tej jedynej otwartej kasie. Efekt? Dziś 20 min w kolejce. Makabra. Dopiero po 10 minutach stania w miejscu kierownictwo zdecydowało o otwarciu kolejnych kas. Zdecydowanie sklep wymaga audytu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Erazma Jerzmanowskiego 12a, Bieżanów-Prokocim, 30-836 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements