Opinie

  1. beata.honorata ★☆☆☆☆

    Towar na półce po terminie ważności do spożycia, mimo zwrócenia uwagi personelowi towar w dalszym ciągu dostępny...

  2. Paweł Szostak ★☆☆☆☆

    Sklep informuje błędnie klientów opisując produkty na 4 dni przed promocją, co narusza interesy konsumentów. Na reklamach z cenami są jedynie informacje małymi literkami, przez co wiele osób da się nabrać na "aktualną" promocję. Omijajcie z daleka ...

  3. Teresa Duda ★☆☆☆☆

    Non stop brak promocji chodzi o to że jest gazetka wedlina na promocji w ladzie jej nie ma ostatnio chcialam kupic jogurt tez nie ma. No to non stop czegos brak a obsluga po zapytaniu porazka jeszcze opiernicz zlapiesz jak zapytasz cos jeszcze okropny sklep albo nabija wedline przy kadie bez karty bo nie zdazr podac albo przeocze i juz po promocji a pano rekami rusza ale o Delikatye nie zapytala i co jaka promocja mam zapl 3.99 za wedl.a place 6 chodzi o 10 dkg to w kg jest wiecej

  1. Renata Migdał ★☆☆☆☆

    Obsługa kasjerka dająca wiele do życzenia. Panie kasjerki wiecznie sfwochowane z grymasem jakby pracowały tam za karę, ślimacze tempo obsługi to mało powiedziane. Kasjer sprzedawca to zawód, ktoś słyszał o tym?. Żałosne, prawie mi się lody roztopiły. Liczę że Kierownictwo coś z tym zrobi . A panie sprzedawczynie na dziale mięso sery, wędliny nota bene z Ukrainy do zwolnienia kary godne zachowanie.

  2. Stanisław Markowski ★★☆☆☆

    Jest progresja wzrostowa w sensie pozytywnym. . Lekka poprawa w ilości i jakości towaru . Koniecznie uruchomcie dwie kasy oraz kasy samoobsługowe Kolejki do kasy zniechęcają klientów.

  3. Kasia ★★★★★

    Bardzo miłe Panie tam pracujace Szybko sprawnie z usmiechem na twarzy. Sklep zadbany

  1. anna stryszowska ★★☆☆☆

    Niestety, sklep wiecznych kolejek. Jedna, jedyna Pani blond Ukrainka ogarnia sytuację. 10 osób w kolejce, kasy pozamykane, pracownicy snują się po sklepie. Towar wykupiony, też wiecznie nie jest dokładany, trzeba się prosić o produkty z zaplecza. Dopiero niedawno wpadli na zmienienie godzin otwarcia - do niedawna na drzwiach widniała godzina zamknięcia 22, gdy sklep otwarty jest do 21.

  2. Adam Garncarz ★☆☆☆☆

    nie będę wyjątkiem, K O L E J K I, nie ważne czy wchodze rano, popołudniu przed 16 czy wieczorem wiecznie 1 kasa lub jak się ma szczęście to 2 i kolejki! szczególnie w zagrożeniu epidemiologicznym obsługa ( albo nie ma jej wystarczającej ilości, albo mają to gdzieś choć mam nadzieje że nie) 1 kasa otwarta reszta zamknięta, a kolejka zawija się za pierwszą alejkę... zróbcie w końcu coś z tym albo wywalcie te kasy których w Życiu nie widziałem u użyciu czyli 2 pierwsze od wejścia i zróbcie samoobsługowe w końcu! Jeden plus to nie widać już POTĘŻNEJ KIEROWNICZKI, więc poziom obsługi i przede wszystkim zachowania i odpowiedzi personelu wzrósł niebotycznie. uważajcie na lokalnych złodziei teraz, bo fakt jej się bali i klienci i złodzieje

  3. Paweł Bronicki ★★☆☆☆

    W sklepie są wieczne kolejki a do tego bardzo często czynna jedna kasa. Jeśli potrzebujesz kupić coś szybko to nie polecam. Rekomendował bym zlikwidowanie 2 kas bo i tak stoją puste a w to miejsce zrobienia kas samoobsługowych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum znajduje się przy Lilli Wenedy 3, Bieżanów-Prokocim, 30-833 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?

Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 571 404 168

Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?

Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements