Zachowanie Pani nieuprzejme, odmówiła obsługi przy kasie mimo, że sklep był bez klientów, a Pani sobie stała w kąciku gastronomicznym i odesłała do kasy samoobsługowej opierając się o blat i mlaskając. Dość obsługi tej Pani, to nie pierwsza taka sytuacja, obsługa klienta na poziomie karygodnym!!!! Leci skarga do centrali!!!!!!!!! Oczywiście chodzi o Panią blondynkę w okularach.
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Skiba ★☆☆☆☆
-
Budweiser Budvar ★★★★★
Żabka jak każda inna, ale żeby w każdej pracował taki człowiek jak Pan Bronisław to świat byłby lepszy. Bardzo dobre doradztwo w wyborze papierosów, a przede wszystkim win! Miły i uprzejmy sprzedawca. Na pewno będzie to moja ulubiona, choć nie najbliższa Żabka, do kolejnych zakupów! :)
-
darbat69 ★☆☆☆☆
Płacilem za jedną rzecz w kasie samoobsługowej. Kasa naliczyła mi 3 sztuki tej kanapki. Zorientowałem się po zapłaceniu. Obsługa twierdzi, że transakcji nie może cofnąć. Dziwna praktyka, bo w innych sklepach robią to bez problemu.
-
Justyna Lech ★☆☆☆☆
Przypominam, że zgodnie z art. 111 ust. 3a ustawy o podatku od towarów i usług (Dz.U. 2004 Nr 54 poz. 535 z późn. zm.), wydanie paragonu fiskalnego klientowi jest obowiązkiem sprzedawcy. Kolejny raz dokonując zakupów doświadczyłam że pani nie wydaje mi paragonu fiskalnego tylko go wyrzuca. Dodatkowo na obsługę zawsze trzeba czekać bo pani wiecznie jest na zapleczu.
-
Kompot Z kefiru ★☆☆☆☆
Najgorsza Żabka jaka istnieje. Centrala powinna się temu przyjrzeć. Bezczelna obsługa. Nic się nie zgadza. Małolaty co tam pracują zajmują się głównie pogaduszkami ze swoimi znajomymi. Na zwrócenie uwagi że połowa rzeczy na paragonie się nie zgadza śmieją się głupkowato. W każdym innym sklepie jeżeli obsługa coś źle naliczy to wycofują rachunek i naliczają poprawnie, albo zwracają różnicę. Tylko tutaj śmiejąc się prosto w twarz mówią że nie da się nic zrobić. Psują opinię całej sieci.
-
Mateusz Mateusz ★★★★★
Żabka jak każda inna, można dostać od ręki kebsa albo hot dogs z parówą mocy :D
-
maciej golec ★★★★☆
Aktualne godziny otwarcia to 6-22 od poniedziałku do soboty .
-
Dominika Szarek ★☆☆☆☆
Sklep zamykany wcześniej niż podane godziny.
-
Abc Cde ★★★★☆
Normalna Żabka, ale bez możliwości legalnego zaparkowania przed sklepem.
-
Alicja Ludwikowska ★☆☆☆☆
Żeby Zrobić zakupy trzeba czekać aż łaskawie obsługa podejdzie do kasy. Zakupiłam heetsy , zapłaciłam za nie 16,50 zł! mimo tego że kosztują 15,50 zl ! Co to za zdzierstwo ? Oczywiście zapytałam obsługę z jakiej racji tyle zapłaciłam i usłyszałam " nie wiem" . Pojechałam do następnej żabki gdzie z ciekawości kupilam za normalną cenę. Zenada z pomyleniem. Rozumiem 1zl to nie wiele ale bez przesady !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Adama Bochenka 12B, Podgórze Duchackie, 30-693 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku