Korpo gbury w komentarzach! A ja mimo licznych komentarzy z negatywną oceną sądzę, że sklep jest bardzo fajny! I Panie bardzo miłe, uśmiechają się i często coś skomentują. Czy to paznokcie czy makijaż. I to, że sobie gadają na prywatne tematy nic złego w sobie nie niesie, spróbujcie sami popracować w nudnym sklepie na nudnym stanowisku. Troszku uśmiechu i poczucia humoru ludzie!
Zdjęcia
Opinie
-
Domi Do ★★★★★
-
Gosia Rogóż ★☆☆☆☆
Niestety muszę się zgodzić z większością komentarzy, które występują. Nieważne jaka godzina czy to poranna, popołudniowa bądź wieczorna to otwarta jest prawie zawsze jedna kasa, a kolejka do lodówek na końcu sklepu. Odnosząc się do odpowiedzi sklepu pod jednym komentarzem z prośbą o otwarcie drugiej kasy przez pracownika sklepu to częściej niż ze zrealizowaniem danej prośby można spotkać się z burknięciem czy kręceniem oczami. Panie ekspedientki wiecznie rozmawiające przez słuchawki na prywatne tematy w trakcie obsługiwania klienta przy kasie, a nawet obgadujące innych klientów i niezbyt kryjące się z tym. Momentami idzie odczuć, że mają pretensje, że w ogóle ktoś wszedł do sklepu i podszedł do kasy. Jeśli mogę to omijam ten sklep. Absurdalne jest to, że mimo notorycznie słabych opinii i skarg ze strony klientów nikt z tym nic nie zrobił tylko od ponad roku bądź dłużej odsyła się ludzi do biura obsługi klienta, z którym już się skontaktowałam - uprzedzając do odpowiedzi sklepu. Jeśli nie ma budżetu do zatrudnienia większej ilości pracowników to nie rozumiem w czym problem żeby jedną z trzech kas zlikwidować (skoro i tak najczęściej czynna jest jedna) i wstawić w to miejsce chociażby dwie kasy samoobsługowe.
-
odoaker ★☆☆☆☆
Dawno zapomniałem dlaczego nie powinno się chodzić do NETTO. Wybierając warzywa slyszalem dyskusje pracowników wyśmiewające klientów dochodzących swego o kwoty rzędu 75 groszy. Ciekawe podejście. Pani kasjerka kasując moje zakupy kontynuowała dialog przez słuchawki "Eliza a tak się zastanawiam, po co ty w ogóle jesz skoro i tak to wysrasz...". A kwintesencją zakupów było skasowanie przecenionego towaru zamiast z żółtej nalepki na górze - to z normalnego kodu na dole opakowania. W przypadku przecen zwykły kod kreskowy nie jest bowiem zaklejany nową nalepką. Myślę, że kasjerka to widziała, bo przesuwając towary ta nalepka była właśnie na wierzchu. Oczywiście zorientowałem sie już w domu. Ale cóż - to tylko kolejny klient! Tu 75 groszy, tam 7 złotych .... X 100 paragonów dziennie.... I już mamy sumkę :) żenada
-
Jarek D. ★☆☆☆☆
Wiecznie ogromne kolejki i niedostatki obsługi. Z 4 kas czynna jedna Minął rok od napisania powyższej opinii. Dzisiaj kolejka szła przez cały sklep. Z 4 kas czynna jedna. Cieszę się, że jest stabilnie. Usuwam jedną gwiazdkę za brak wyciągania jakichkolwiek wniosków
-
Ewelina ★☆☆☆☆
Skandaliczna obsługa, panie zarówno na kasie, jak i na sklepie siedzą na słuchawkach i obgadują klientów. Ludzie nie są głupi i wiedzą wszystko, słyszą. To jest niedopuszczalne dla mnie, poza tym nie tylko ja mam taką opinię, dużo ludzi tak pisze, czemu nic z tym nie zrobicie? Produkty są często nieświeże i jest drogo. Odwiedzam to miejsce bardzo rzadko.
-
Cassandra Ciel ★★★☆☆
Sklep w porządku, ale obsluga fatalna. Panie non stop nawijają z koleżankami o życiu prywatnym przez słuchawki i nie da się dogadać. Nie wiesz, czy mówią do ciebie, czy możesz przerwać, czy ci odpowie na pytanie. Jakaś dziwna kraina.
-
Wojtek ★★★★★
Milusio, Pani przy kasie informowała z uśmiechem o promocji na batoniki, to wziąłem, bo jak nie jak tak. Fajnie, że są rzeczy przecenione ze względu na termin ważności i generalnie jest dość duży asortyment
-
Magdalena Gra ★☆☆☆☆
Jedna gwizdka to już za dużo jak na ten sklep… obsługa non stop gada przez słuchawki co doprowadza do tego ze są błędy przy kasach… panie nie są skupione na tym co robią tylko na tym co gadają i opowiadają sobie na słuchawce… wieczne kolejki po pare metrów i problemy ze zle została wydana reszta lub ze ktoś dał za mało pieniędzy niż tyle ile się należało a Pani mówi ze za mało bo oczywiście gada na słuchawce i nie jest skupiona na tym na czym powinna Dramat…
-
E C. ★☆☆☆☆
Sklep jak sklep. Ma niektóre fajne produkty po które chętnie wrócę gdy ktoś wreszcie usprawni obsługę. Zwykle jedna kasa, kolejki gigantyczne. Panie naburmuszone i bardzo zmęczone. Przez słuchawki jeśli nie ma gigantycznej kolejki opowiadają sobie sny i inne prywatne sprawy.
-
Margo S ★★☆☆☆
Oceniam sklep tak słabo z kilku powodów. Ale zacznę od plusów. Obsługa jak dotąd miła i pomocna oraz świeże produkty. Wnętrze sklepu fajne, muzyka świetna. Minusy... totalny chaos. W trzech różnych miejscach można znaleźć ten sam rodzaj produktu... ilość asortymentu bardzoooo, bardzooo słaba. Brak kas samoobsługowych. I totalny brak produktów, które promują jak np teraz kuchnię Azjatycka... 3/4 rzeczy nie ma. A naprawdę żaden problem wystawić po kilkanaście sztuk. Straciłam przez to czas i wiem, że dzięki takiej sytuacji długo tam nie zagoszczę. Bo jak coś nie podlega pod dany sklep to gazetka powinna być inna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Netto?
Netto znajduje się przy Dobrego Pasterza 67, Prądnik Czerwony, 31-416 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Netto?
Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994
Jak można dotrzeć do Netto?
Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku