Opinie

  1. Anonymous ★☆☆☆☆

    Dawne kino Wanda w opłakanym stanie. Obecne delikatesy też wyglądają tragicznie.

  2. Jagoda H ★★★★☆

    Duży asortyment, miła obsługa, przyzwoite ceny, jedyny sklep w którym nie gra żadna muzyka... Można spokojnie słuchać konwersacji z końca sklepu... W obecnych czasach można ściągnąć muzykę która można puszczać publicznie bez dodatkowych kosztów. Warto nad tym popracować. Ogólnie wrażenie dobre

  3. Paulina Inglot ★☆☆☆☆

    Chyba nie trzeba nic więcej dodawać. To nie pierwszy raz kiedy produkty są zepsute i spleśniałe jak na przykład sery i filety na dziale mięsnym, notorycznie przeterminowane jogurty serki wiejskie itp. Cała partia tego boczku z datą do 28.05 była zepsuta można było zobaczyć biały nalot w innych opakowaniach. Dziwne że jeszcze sanepid się tym nie zajął. Pani kierowniczka zamiast ciągle wydzierać się na pracowników powinna zadbać o asortyment za który płacimy. Żenada

  1. Miłosz ★☆☆☆☆

    Szkoda, że jedyne co jest fajnego w tym sklepie to jego fasada, bo o obsłudze powiedzieć tego samego nie można. Skandaliczne zachowanie ochroniarza, który chyba pomylił się co do wykonywaneo przez siebie zawodu, pokazuje jaki stosunek do klienta ma niniejszy sklep :333. Serdecznie polecam dla osób o niskim ciśnieniu, aby je sobie podwyższyć :))).

  2. Irena Kopeć ★☆☆☆☆

    Najgorszy sklep w Krakowie a to z powodu niemiłej obsługi , sklep jak sklep , zaopatrzenie dobre ale panie ekspedientki wraz z nie miłą opryskliwą panią kierowniczką to wizytówka tego miejsca . Pani na stoisku mięsnym bardzo niechętnie obsługuje klientów , burzy się pod nosem jak musi kroić ser żółty lub podać kawałek mięsa który sobie klient wybierze , brak empatii, uprzejmości , grzeczności . Na półkach chaos , inny towar inna cena niż w rzeczywistości szczególnie w na półkach z garmażerką , cena pierogów ale ułożone pudełka z gołąbkami po 21,89 cena margaryny ale ułożone masło . Przy pieczywie tez bałagan , cena nie wysoka ale towar drogi podłożony . Trzeba sie bardzo pilnować . W innych sklepach dziękują , zapraszają ponownie , do widzenia i dzień dobry na dziennym porządku a tutaj nic , zero . Nie polecam nikomu robić tutaj zakupów , odradzam z całego serca .

  3. Katalonia Drzewiccy ★★☆☆☆

    Kadra tutaj pracująca zostawia wiele do życzenia. Od wędlin po kasy. Zamawiając paczkę DPD ciągle jesteś kierowana od jednego do drugiego pracownika nikt nie ma czasu wydać paczki , Panienka wędlinach nieobecne są na zapleczu albo rozkładają towar -moze przydałby się dzwonek aby zawołać pracownika a tak to stoisz jak głupi i czekasz . Po poproszeniu aby ktoś podszedł do stoiska słyszysz zaraz nierozdwoje się . Na litość boską za darmo nie chce . Wiecznie otwarta jedna kasa fiskalna Państwo na kasie nie spieszą się z obsługą co tworzy gigantyczne kolejki które słabo się posuwają do przodu. Macie super lokalizację ,kiepskich pracowników ,slab promocje które nie przyciągają . A i kwestia siateczek na owoce nigdy ich nie ma ,prosząc Panią z Coast o woreczek usłyszałam ,że trzeba sobie przynosić bo woreczki są kradzione przez klientów ... Ręce mi opadły ! Kurtyna.

  1. Stanisław Markowski ★★★☆☆

    Poprawili się nieco od kiedy przejęła to firma ,, Delikatesy ,, Jest czyściej i zaczęli od przypadku sprawdzać daty ważności towaru. Duża fluktuacja personelu. Bywają niemiłe Panie robiące łaskę że pracują. Duże zatowarowanie np. mięsa i wędliny ale większość leżakuje bardzo długo. Od niedawna wprowadzili ser biały w kostkach smaczny ale odmawiają Panie np.pół kostki. W czym problem ukroić i zawinąć higienicznie. Dużo osób odchodzi z żalem. To osiedle Seniorów. !! Duża kostka po 3 dniach jest niesmaczna. Kolejny temat od lat. W 80 ciu procentach czynna tylko jedna kasa tzw monopolowa nie ma na czym ułożyć swój towar i bez stresu go spakować. Kasy główne stoją puste. Ludzie tu przychodzą tylko dlatego,że mają blisko do bloków. Konieczna zmiana stylu pracy !! Ps. Panie z Ukrainy są bardziej przyjazne i pracowite. Ciekawe to co nie ??

  2. Michał Wojciechowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca mimo, że na Starym Mieście w Krakowie zbyt wielkiego wyboru nie ma. Obsługa sklepu jest zeropomocna (może z jednym wyjątkiem). "Szlachta nie pracuje" to najpewniej status większej części personelu. Klient jest tam zbędny, żeby nie powiedzieć niepożądany. Rozumiem, że nie trzeba być od razu wylewnym czy przesadnie usłużnym ale wskazanie półki z towarem w razie potrzeby nie powinno być ujmą. Niestety wygląda na to że panie tam zatrudnione są same dla siebie. Dodatkowo obsługa kasowa ma zadziwiajacy schemat. Nie powinno dziwić w tym sklepie nikogo, że po odstaniu swoich minutek przy kasie i wyłożeniu zakupów, pani kasjerka zdecyduje że teraz właśnie zamyka kasę bo... ona musi (?!) a ty kliencie goń się i odstoj swoje w drugiej kasie. Być może sam sklep nic winny nie jest ale wrażenie tworza ludzie tam zatrudnieni. Być może ma to być replika PRL-u ale ten temat jest już niemodny i chyba warto przemyśleć czy tani pracownik na pewno coś jest warty. Zdecydowanie nie polecam tej placówki handlowej. PS. "Do Bydgoszczy będę jeździł a tu nie będę kupował!"

  3. Dziki Boba ★★★★☆

    Sklep w starym kinie Wanda ( szkoda konia miało swój klimat ). Same delikatesy nazywały się wpierw Wanda potem Polo teraz Mila. Na pewno nie jest to miejsce na szybkie zakupy koleją do mięsa , wędlin , kasy . Sklep całkiem dobrze zaopatrzony niektóre kasjerki jak były tam za karę no ale ... Często nie ma artykułów przemysłowych z gazetki promocyjnej a w innej np na hucie są , przypuszczam że ten tu opisywany jest już bardziej na artykuły spożywcze nastawiony bo turyści a na hucie lokalni reasumując jeśli wam się spieszy na pewno nie tu zakupy jeśli macie czas jak najbardziej idzie się zaopatrzyć w praktycznie wszystko ....

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum znajduje się przy Świętej Gertrudy 5, Stare Miasto, 31-046 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?

Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 571 404 177

Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?

Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements