Opinie

  1. Monika Lisak ★☆☆☆☆

    Obrzydliwe, gumowe parówki do hot dogów - nie da się zjeść bo aż odrzuca…a jest godzina 11:30 - otwarcie żabki 11:00 więc to jest bardzo zastanawiające…

  2. Natalia Koczwara ★★☆☆☆

    Bardzo nieuprzejma obsługa ze strony starszej Pani praktycznie za każdym razem kiedy odwiedzam sklep. Zachowuje się jakby pracowała za karę. Często słyszę niemiłe komentarze, co nie powinno mieć miejsca podczas obsługi klienta. Nie polecam.

  3. Randy Lloyd ★☆☆☆☆

    Klimat rodem z klasycznego osiedlowego sklepu. Głupie uśmieszki i komentarze ekspedientek. Proponuję wziąć się za robotę i umyć w końcu tę wiecznie brudną podłogę, najlepiej czystym mopem. Obsługa fatalna, jakość pieczywa - dramat, czystość na poziomie żadnym, ceny oczywiście z kosmosu jak w każdej Żabce. Nie polecam.

  1. Konrad Grabek ★★☆☆☆

    Parówkę mi dali staro do bułeczki bułeczka legancka ale parówka już nie

  2. Kuba ★★★☆☆

    Nieźle zaopatrzona ale kawa to sama woda bez smaku

  3. E Ś ★★★★☆

    Żabka jak żabka nic wielkiego ani wspaniałego. Dużo towaru maja, to fakt. Nie ma za to automatu który robi gorącą czekoladę

  1. HotSzot ★☆☆☆☆

    Inne ceny na cenowkach, jak drugi raz zakwestionowałem ceny, to typiara wyciąga skitraną cenowkę zza towaru. Kolejny raz mnie okradziono w tym punkcie, czyli nie ma szans że to była pomyłka. Za zgrzewkę wódy jest drożej, niż z ceny na cenowce i kasjerka mówi że ta cena na cenowce to jak się weźmie na sztuki xD złodziejstwo. Trzeba kwestionować ceny, bo samowolka i nas okradaja na każdym kroku w tej żabce.

  2. Ed Ed ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w jakiej byłem. Wchodzę do sklepu, same ekspedientki. Mówię dzień dobry, zero odpowiedzi. Odbieram paczkę, mówię dziękuję dalej cisza. Do widzenia już mi się nie chciało mówić. Rozumiem nie powiedzieć pierwszemu, ale nie odpowiedzieć? Chamstwo i prostactwo. Może lepiej nie pracować z ludźmi. Ja już tam nic nie kupię

  3. Tomasz Zawada ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa. Sklep trochę większy od innych żabek więc w awaryjnej sytuacji może być.

  1. Dorota Tusznio ★★★★★

    Super sklep. Bardzo miła obsługa zadbany ,czysty chętnie robię szybkie zakupy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Franciszka Bujaka 10, Podgórze Duchackie, 30-611 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements