Opinie

  1. Anton Olkhovskyi ★★★★★

    Wspaniała restauracja, bardzo podobała mi się atmosfera i życzliwość personelu. Bardzo szybko podano wszystkie zamówione dania, kelnerzy byli bardzo uprzejmi, a obsługa przebiegała szybko i sprawnie. Mimo że nie jestem miłośnikiem fajki wodnej, zamówiliśmy ją z przyjaciółmi i była to miła niespodzianka – miała łagodny i przyjemny smak, dopasowany do naszych upodobań i okazał się strzałem w dziesiątkę! Koktajle w przystępnej cenie, a barmani są przykładem tego, jak należy obsługiwać klientów! Na pewno wrócę do tego miejsca nie raz, gorąco polecam.

  2. Kinga Kamola ★☆☆☆☆

    Skorzystaliśmy z rezerwacji Finebite w której mieliśmy 50% na drinki, a mimo to rachunek okazał się dużo wyższy niż zakładaliśmy. Zamiast zamówionego koktajlu dostałam mocno alkoholowy miks, a w rozliczeniu rozbito składniki na części i doliczono je osobno. Finalnie zapłaciłam ponad 70 zł za napój, który powinien kosztować 22 zł. Obsługa była uprzejma, shisha master się starał, ale polityka cenowa i sposób traktowania klienta są absolutnie nie do przyjęcia. Do tego dochodzi „cennik niszczenia mienia” w menu, który pozostawia bardzo złe wrażenie. Lokal kompletnie nie wart polecenia – zamiast przyjemnego wieczoru pozostaje poczucie naciągnięcia i niesmaku.

  3. Maciej Ł. ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, shisha master bardzo miły, doradzający. Klimat super, wygodne kanapy, smaczna deska mięs. Fajne miejsce na relaks. Polecam!

  1. Daniel Piasecki (Kubi) ★☆☆☆☆

    Obsługa całkiem miła, ale shisha jak dla mnie tragiczna. Może jestem do czegoś innego przyzwyczajony, ale nie dałem rady wyczuć żadnego smaku .. miło być jabłko-mięta ... Ale ani jabłka, ani mięty.

  2. Erwin Schrödinger ★★★★★

    Dobre piwko, bardzo miła i pomocna obsługa, smaki shishy dobrane przez pracownika pod nasze gusta. Ceny w normie, przyjemne miejsce na shishe i drinka. Ciekawi mnie co się tam musiało dziać, że w menu na samym końcu jest cennik zniszczeń.

  3. Jan Podgórski ★★★★☆

    Najlepsza Shisha w Krakowie. Na więcej osób warto robic rezerwacje. Niektóre drinki strasznie słodkie. Dostępne karaoke

  1. Joanna Wieczorek ★☆☆☆☆

    Zemdlałam w toalecie po fajce. W smaku jak kostka do kibla. Nie zrozumiałam obsługi ale bankowo nie zamwiałam fajki wodnej o samou kostki do kibla. Pinacolada prawie mnie zabila. Rzygalam, mdlalam, wody chociaz mogli dac. Edit: Panie właścicielu, te ataki nie sa bezpodstawne. Obsluga nie dosc ze zachowuje sie jakby tam byli za kare, to jeszcze totalny brak profesjonalizmu. Do Pan kelnerek przychodzily kolezanki, dla ktorych mialy ewidentnie wiecej czasu niz dla reszty lokalu. Jestem na 90% pewna ze drinkt ktory zrobila mi Pani byl zrobiony z zepsutych skladnikow, a sisha totalnie zle wykonana. Wymiotowałam przez 15 minut w toalecie, mdlałam. Trujecie tak ludzi, bo to nie jest mozliwe ze po jednym drinku juz bylam w stanie “lekkim”. Tragedia, nie mam ani jednego dobrego slowa na temat tego miejsca.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FOGGY KRAKOW Shisha & Cocktail Bar?

FOGGY KRAKOW Shisha & Cocktail Bar znajduje się przy Świętego Jana 30, Stare Miasto, 30-332 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FOGGY KRAKOW Shisha & Cocktail Bar?

Można skontaktować się z FOGGY KRAKOW Shisha & Cocktail Bar pod numerem +48 534 333 877

Jak można dotrzeć do FOGGY KRAKOW Shisha & Cocktail Bar?

Do FOGGY KRAKOW Shisha & Cocktail Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements