Stacjonarne zostałem poinformowany, że stan magazynowy na stronie a stan rzeczywisty w salonie to dwie różne historie. Po co w ogóle zamieszczać taką informację skoro nie jest prawdziwa. Straciłem swój czas, już więcej nie wrócę i odradzam każdemu.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Swachta ★☆☆☆☆
-
Edyta Stanowska ★☆☆☆☆
Byłam w piątek w godzinach popołudniowych w salonie Ochnik i niestety ale jakość obsługi zostawia wiele do zyczenia. Byłam zainteresowana zakupem torebki oraz swetra, które znalazłam na stronie internetowej ale chciałam zobaczyć jak wyglądają na żywo i zakupić już w sklepie stacjonarnym bo akurat były duże rabaty. Podeszłam do Pani z obsługi (niska, starsza blondynka) i pokazałam na telefonie o który model mi chodzi i zapytałam czy w ogóle jest dostępny w tym salonie, na co Pani z bardzo dużym oburzeniem odpowiedziała mi że torebka jest PRZEDE-MNĄ (aż podniosła na mnie głos, jak ja miałam czelność ją o to zapytać) po tym incydencie odechciało mi się zakupów ale dałam drugą szansę i niestety znowu mnie spotkało nie fajne zachowanie. Gdy szukałam rozmiaru swetra, podeszła do mnie Pani z obslugi (tez blondynka ale wyższa od poprzedniej) nie pytając czy może potrzebuje pomocy w znalezieniu rozmiaru tylko stałą nade mną i z pretensjami że przekładam swetry (oczywiście starałam się układać tak żeby nie zrobić bałaganu, sama kiedyś pracowałam w sklepie i wiem jak to jest) chociaż i tak już był bałagan na sklepie, nie mówiąc już o przymierzalniach, ale Panie za bardzo tym się nie przejmowały bo miały czas na pogaduchy. Jedynie co mogę napisać dobrego, to Pani, która mnie kasowała była bardzo miła, aż sie zdziwiłam ze jednak, ktos tak sympatyczny pracuje w tym salonie, ale reszta zespołu… tragedia. Na Państwa miejscu wzięłabym te wszystkie uwagi i może jakoś zareagowała bo za chwilę to nikt nie będzie chciał tam wracać po takiej obsłudze i niechęci do klientów. Pozdrawiam Edyta
-
Magdalena Bałabaj ★★★★★
Wizytę w sklepie oceniam pozytywnie. Duży wybór produktów. Pomimo dużej ilości osób kupujących obsługa przebiegła szybko i sprawnie. Bardzo miłe Panie, chcę szczególnie wyróżnić jedną Panią za profesjonalne doradztwo przy zakupie prezentu.
-
Julia Cebula ★☆☆☆☆
Poszłam do salonu oddać zamówienie internetowe (spodnie były dużo za duże). Z racji, że ten produkt bardzo mi się spodobał i problemem był tylko rozmiar chciałam zamówić jeszcze raz ale w rozmiarze mniejszym, niestety na stronie internetowej nie były dostępne, natomiast sprawdziłam dostępność w sklepach na terenie Polski i w kilku salonach Ochnik te spodnie były dostępne w moim rozmiarze, dlatego przy zwracaniu produktu zapytałam czy istnieje możliwość zamówienia spodni o danym rozmiarze do salonu Ochnik Bonarka. Pani choć była bardzo miła, odpowiedziała że to jest za tania rzecz do sprowadzenia. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do klienta, wielokrotnie zamawiałam ubrania innych marek do sklepów w różnym budżecie i nigdy nie było z tym problemów, zawsze w momencie zamówienia płaciłam za to zamówienie i za kilka dni przyjeżdżałam odebrać. Nie wiem czy, taka jest polityka firmy Ochnik, czy są to jakieś wewnętrzne ustalenia salonu, ale jest to rozczarowujące. W ten sposób stracili Państwo klienta.
-
Natalia Ilkiv ★★☆☆☆
Niestety bardzo negatywne wrażenie. W sklepie ogromna kolejka, a czterech pracowników zajmuje się tylko wykładaniem towaru. Przy kasie pracuje jedna osoba, więc trzeba długo czekać. Brak organizacji i szacunku dla klientów.
-
Roland Rola ★☆☆☆☆
Obsługa w tym sklepie jest naprawdę żenująca , leniwe i bardzo głośne panie , którym się wydaje , że są tam za karę , absolutnie nie można liczyć na ich pomoc , prawie wyrywają towar z ręki ,żeby go odłożyć na miejsce..... o sięganiu po torebkę nie wspomnę ,sklep odwiedziłem 22.05 ,może to coś pomoże....Dodam tylko ,że markę Ochnik lubię od dawna , ale muszę towar zamawiać przez nata -bo się nie da .....po prostu nie chce mi się tam wchodzić....
-
Nicol Cichoń ★☆☆☆☆
Jakość tragedia, zdecydowanie nie polecam. Szalik noszony tylko na kurtce jest tak zmechacony po 2 miesiącach użytkowania, że nie da się z nim już nic zrobić. Reklamacja oczywiście odrzucona.. nigdy więcej zakupów w tym miejscu. Polecam poczytać opinie na temat tej firmy.
-
Anna Halla ★★★★★
Wczorajszą Obsługa w sklepie jestem pod wrażeniem Bardzo Mile i Sympatyczne osoby Jestem jak Najbardziej na Tak i napewno wrócę do Was Pozdrawiam serdecznie
-
Joanna R ★★★★★
Bardzo pomocne Panie ekspedientki, umiejące zachęcić i dobrze doradzić nawet pomimo sporego ruchu. W sklepie ogólnie panuje porządek i przyjemnie robi się w nim zakupy. Polecam
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
Jakość walizek z Ochnika jest tragiczna. Kółka od walizki podczas ciągnięcia po zwykłym asfalcie się stopiły. Zamówiłam wymianę kółek w październiku, miało to trwać do 2 tygodni, absolutnie nikt się nie odezwał przez 2 miesiące. Telefonu nikt tam nie odbiera więc specjalnie kilka razy musiałam jechać do sklepu dopytywać się co z walizką. Na pytanie dlaczego sklep nie odbiera telefonu pani powiedziała, że cały czas mają ruch... o 9 rano również ;) W końcu po 4 miesiącach dostałam informację, że kółka dalej nie są wymienione, odesłali walizkę i tak o to zmarnowałam mnóstwo czasu na użeranie się z nimi i próby dodzwonienia się, a usługa i tak nie została wykonana. Porażka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon OCHNIK - Bonarka City Center - Kraków?
Salon OCHNIK - Bonarka City Center - Kraków znajduje się przy Henryka Kamieńskiego 11, Podgórze Duchackie, 30-644 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon OCHNIK - Bonarka City Center - Kraków?
Można skontaktować się z Salon OCHNIK - Bonarka City Center - Kraków pod numerem +48 601 684 061
Jak można dotrzeć do Salon OCHNIK - Bonarka City Center - Kraków?
Do Salon OCHNIK - Bonarka City Center - Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku