Opinie

  1. lukasz Grabinski ★☆☆☆☆

    Chory sklep i chorzy sprzedawcy fałszywi i obłudni jak się komuś coś dzieje to się cieszą czyimś nieszczerym żenujący jest ten łysy pajac w okularach wielkiego kierowniczka zgrywa a te co dokładają na sklepie to powinny już dawno na emerytce siedzieć a nie które młodsze to patrzą jak się podlizać łysemu pajacowi żeby jakąś premię dostać żenada nie polecam tego sklepu nikomu poza tym komuna tam śmierdzi

  2. Ada Kubiś ★☆☆☆☆

    Dziś na popołudniowej zmienię Pani na kasie 3 jest bardzo nie uprzejma , spytałam czy można otworzyć kasę drugą ,to nieprzyjemny sposób odpowiedziała że nie , i ma humory jak by za karę musiała tam siedzieć !!!! Najgorsza ekspedientka !!

  3. marcin adam ★★★★★

    Super obsługa ta Karolina super ! Na kasie ! Pozdro

  1. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Porażka .. kolejka mega duża jedna kasa otwarta . Panie widzą że kolejka duża ale nie laska otworzyć druga kase. . W netto obok cmentarza przynajmniej gdy robi się dużą kolejka to zaraz ktoś podchodzi żeby otworzyc kasę . Sprzedawczynie jakby pracowały za kare . + Za dość duży asortyment jednak nie wszystko mozna kupić .

  2. Agata Karwacik ★☆☆☆☆

    Porażka!!! Ogon kolejki ciągnący się! Pani tuż obok wykładała towar widząc ilu klientów stoi do kasy i zero reakcji. Za każdym razem trzeba się upominać o otworzenie następnej kasy! Obsługa bardzo nie miła, pracownice, które tam pracują zachowują się jakby pracowały tam za darmo lub za karę. NIE POLECAM!!!!

  3. edyta nowak ★☆☆☆☆

    Porażka tlusy czwartek o godzinie 8.30 nie było już Paczków na sprzedaż Kolejki aż do alejek na prośbę o otwarcie kasy usłyszałam bezczelnie że wykładają towar. Pracuje też w handlu dużo rozumie ale takie chamskie traktowanie klientów to jest nagminne w netto w galerii. Jest tam jedna pani która często siedzi na kasie oczywiście nie ma plakietki więc nie znam imienia ale jest bardzo chamska w stosunku do klientów rozmawia przez słuchawki obgadując klientów i śmiejąc się bezczelnie. To już druga taka moja sytuacja dlatego więcej tam nie pójdę bo widze że nic się tam nie zmienia pod względem obsługi klienta. Najlepsza pani która jest miła i sympatyczna to pani Ela ona jest super dla niej to premia powinna być .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Netto?

Netto znajduje się przy 29 Listopada 21 a, 32-050 Skawina, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Netto?

Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994

Jak można dotrzeć do Netto?

Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements