Opinie

  1. Татьяна Ситникова ★☆☆☆☆

    Ten sklep i infolinia w Warszawie chyba żyją z różnym prawem konsumenckim.Dzisiaj chciałam dokonać reklamacji i prosiłam o zwrot środków, natomiast pani blondynka przy kasie w fioletowym swetrze mi po prostu narzuciła z góry naprawę i koniec, chociaż ja tego nie chciałam. Później ja zadzwoniłam na infolinię, gdzie mi powiedzieli że mogę prosić o zwrot środków, poinformowali też tę blondynkę, wysłali do mnie maila potwierdzającego możliwość zwrotu pieniędzy i mimo to w sklepie nie chcieli przyjąć reklamacji z żądaniem zwrotu pieniędzy, na logiczne pytania też nie dostałam jakiejś odpowiedzi, to jest masakra, życzę z całego serca żeby ta pani blondynka jak najszybciej zmieniła pracę

  2. Sara Michalec ★★★★★

    Mimo tak dużego ruchu, zakupy poszły sprawnie! Obsługa bardzo pomocna, polecam! :)

  3. Julia J ★☆☆☆☆

    Pan w okularach na przymierzalni… brak mi słów. Praca za karę? Jak można być tak niemiłym i bezszczelnym dla klienta Pani brunetka z grzywką przy kasie tak samo, co to jest za obsługa? jestem w ciężkim szoku, ponieważ byłam tu dwa tygodnie temu i obsługa była bardzo miła, pomocna i uśmiechnięta. Teraz, tragedia… niestety muszę zmienić pozytywną opinię na negatywną.

  1. Julia ★☆☆☆☆

    Dziś około godziny 13, pani w bląd włosach przy przymierzalniach, powinna nabyć troszkę kultury. Zarzuca oszustwo w przeliczeniu ubrań, poza tym jest arogancka i zamiast wyjaśnić sytuację jednym zdaniem szuka problemu na siłę tam gdzie go nie ma obwiniając klienta o oszustwo.

  2. Solomia Polishchuk ★☆☆☆☆

    Chamskie zachowanie personelu, Pani nie pozwoliła wejśc do przymierzalnia z dzieckiem niepełnoletnim, pierwszy raz się spotykam z czymś takim...

  3. Gosia Zan ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa. Ma pretensje o to, że wchodzimy we 3 do przymierzalni (kogo interesuje ile osób wchodzi do przymierzalni) rozumiem wszystko i mogę to zaakceptować ale pani przy przymierzalniach strasznie chamska. Nie polecam, bardzo się zawiodłam.

  1. Kinga B ★☆☆☆☆

    Obsługa porażka. Przed godzina 18 obsługująca Pani blondynka wyśmiała mnie i rzuciła na ladę pieniądze za zwrot w nie dopuszczalny sposób, a wszystko dlatego, ze nie posiadałam 10 groszy by wydała całe 50 zł. Takie sytuacje sa niedopuszczalne w obsłudze klienta.

  2. Marzena Dziurny ★☆☆☆☆

    Jestem zawiedziona obsługą tegoż sklepu. Młoda dziewczyna w kasie nie mogła pozbyć się klipsa z torebki,wiec zaproponowalam ze podam jej inną. Z tej drugiej latwo odpiela go i skasowała naleznosc z karty. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam w historii transakcji na koncie sumę za dwie torebki. Ewidentne oszustwo. Kto tam pracuje? Czy personel jest przeszkolony do obslugi kasy?

  3. Ola i nowości ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa. Pan obsługujący mnie przy kasie chciał „wzbogacić” się o 40zl nie wydając mi reszty. Bardzo było widoczne to że jest to zachowanie celowe i zwyczajne oszustwo! Nie polecam i radzę dokładnie sprawdzać wydawaną resztę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bershka?

Bershka znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bershka?

Można skontaktować się z Bershka pod numerem +48 126 287 414

Jak można dotrzeć do Bershka?

Do Bershka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements