Opinie

  1. onlyshe1 Ja ★☆☆☆☆

    Dziś rano ekspedientka z ukrainy była bardzo niemiła i zachowywała się w sposób pozbawiony kultury, bo miałem czelność przeszkodzić jej w rozmowie z koleżanką. Radze właścicielowi, przyjrzeć się kogo zatrudnia.

  2. Leffinio ★★★★★

    Super obsługa I dobre jedzenie, trochę klaustrofobiczny lokal, ale to szczegół :)

  3. Olga Levchenko ★☆☆☆☆

    Wysoka kasjerka z krótkimi blond włosami wczoraj, przy obecności dużej kolejki, opowiadała, że żyjemy w cudownym kraju bez złych ludzi, dlatego bardzo chciała wyrzucić ze sklepu dwie Ukrainki, które przyszły rano. Ta rozmowa była głośna, z ciągłym przypominaniem, że Ukrainki są niegodne cudownego kraju. Przepraszam, ale to jest niedopuszczalne – szerzyć i podsycać na&&izm. Dlaczego ludzie przyszli po prostu zrobić drobne zakupy i muszą tego słuchać?

  1. Weronika Karolczuk ★☆☆☆☆

    Bardzo mi smutno pisać tą opinię, bo często zdarzało mi się robić zakupy w tej żabce, ale nigdy wcześniej nie kupowałam nic, co wymagałoby udziału pani ekspedientki jak panini/frytki/pizza etc. Kupiłam dziś pierwszy raz panini wyraźnie prosząc, żeby zostało odegrzane w grillu/opiekaczu, a nie w piekarniku. Zapłaciłam, po czym odeszłam na bok, na chwilę się odwróciłam i zobaczyłam, że uruchomiony jest piekarnik, a w opiekaczu nic nie ma. Zapytałam wiec grzecznie panią kasjerkę, czy to moje panini jest w piekarniku. I tu moje zdziwienie, bo pani kasjerka z marszu zaczęła na mnie krzyczeć, że ona nie będzie spełniać moich zachcianek, bo jest kolejka i odegrzewanie w piekarniku jest szybsze, w między czasie zagadując innego klienta o jego psa. Nie zostałam poinformowana o braku możliwości spełnienia mojej prośby przed zakupem produktu, wówczas bym go nie kupiła. Dostałam panini w formie rozlatującej się bułki, z wylanym serem, nadające się jedynie do wyrzucenia. Pani kasjerka na moje pytanie, czy to jest stały zabieg w tej żabce ponownie zaczęła na mnie krzyczeć, ze jeśli mam jakiś problem, to zaprasza do kontaktu z jej szefową. NIGDY nie zostałam w tak opryskliwy, bezczelny i poniżający sposób potraktowana za zwykle pytanie. Już nie wspominając o tym, że produkt, który mi sprzedano nie był tym, który zamawiałam. To była moja ostatnia wizyta w tym sklepie, nie polecam.

  2. Monika Rogowska ★☆☆☆☆

    Sytuacja z dziś (14.04) - Chciałam kupić kanapkę, podeszła do kasy najpierw samoobsługowej, aczkolwiek nie dało się z niej skorzystać, a następnie czekałam na Panka ekspedientkę żeby skasowala mi produkt. Pani akurat coś dokładała/przesuwala na półkach i nawet nie była zainteresowana, że ja tam stoję i czekam:) Nawet spoglądałam na Panią, żeby zwrócić jej uwagę, ponieważ spieszyłam się na tramwaj aczkolwiek nie udało się, więc odłożyłam kanapkę na miejsce i wyszlam

  3. Olga kk ★☆☆☆☆

    Chamska i nie miła obsługa , Pani Ukrainka ledwo mówiąca po Polsku zaczęła krzyczeć na mnie że nie ma wypłaty gotówki , skandal , a i Pan który siedział na sklepie i palił jednorazowego papierosa , weźcie się lepiej do roboty bo weryfikacja lub tajemniczy klient premi wam nie da . Jesteście dla klienta a nie oni dla was .

  1. Filip Matuszczyk ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miał obsługa pani w blond włosach zero odzewu na słowa dzień zero reakcji, całkiem inne ceny niż na etykietach nie polecam

  2. Monika Ostrowska ★★☆☆☆

    Dziś po 16.00 byłam w Żabce kupić wodę i banana. Obsługiwała mnie Pani w krótkich rudych włosach, chyba z Ukrainy. Na moje "dzień dobry", cisza, tak samo jak na "dziękuję i dowidzenia". Usłyszałam tylko "dalej proszę!!!" do następnego klienta. Jak za czasów PRL. SŁABO.

  3. E Ś ★★★★☆

    Miła obsługa i w miarę duży wybór produktów (w porównaniu do innych żabek).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Stare Miasto, 31-052 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements