Przepyszne śniadania (jajka po benedyktyńsku i pancakes- marzenie), możliwość zmiany chleba na gofry- super opcja. Przyjemna atmosfera i bardzo dopracowane detale. Wszystko świeże i podane z wyczuciem. Świetna obsługa, a zwłaszcza kelnerka Gabriela – przemiła i profesjonalna osoba. Czując się mile przyjęci i zaopiekowani postanowiliśmy wrócić kolejnego dnia:) Miejsce godne polecenia
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Pi ★★★★★
-
Łukasz Majchrzyk ★★★★★
Świetne miejsce na branch i posiedzenie przy dyniowej matchy na ciepło, wg autorskiego przepisu tego miejsca. Jako pierwsi miliśmy okazję wypróbować tę matchę i od razu strzał w dziesiątkę! Do tego gofry z grzybami i azjatycki hot-dog! Pokecam ten zestaw! Obsługa przemiła i uprzejma, nas obsługiwał Marcin, który dbał o wszystkich gości w ogrzewanym ogródku. Dzięki i na pewno wrócimy! Polecam wszystkim, bo miejsce jest świetne a trochę ukryte w bramie na Gołębiej!
-
Paulina Orłowska ★★★★★
Pyszne jedzenie i super klimatyczny ogródek, zdecydowaliśmy się na brioszke francuską i hot doga i muszę przyznać że był to najlepszy brunch jaki jadłam. Partner błagał na kolanach żebym zostawiła mu kawałek brioszki bo była, aż tak wyśmienita. Obsługa też super Pani Gabrysia zadbała żeby niczego nam nie zabrakło. Napewno wrócimy przy następnej wizycie w Krakowie!!
-
Kornelia ★★★★☆
Dobre miejsce na poranne, szybkie śniadanie. Niestety nie udało mi się usiąść w środku,ponieważ było zamknięte(byłam tam ok 11). Trochę przykre, ponieważ głównie przyszłam w to miejsce, zachęcona nietuzinkowym wystrojem. Na szczęście był otwarty ogródek. Jedzenie dobre, obsługa miła. Dania dość drogie w porównaniu do ilości,jaką otrzymujemy.
-
Bartek Jedliński ★★★★★
Byliśmy w ogródku, samo wnętrze lokalu interesujące. Ale to co robi robotę to ludzie i dania. Pracują tam wspaniali ludzie, a jedzenie jest niezwykłe! Wszystko pyszne, świeże i o niebanalnych smakach. Kilka opinii dotyczy równie dobrych drinków. Potwierdzam! Klasa światowa! Polecam rozmowy z ekipa z baru, która pozdrawiam. Tak się obsługuje!! Brawo Wy!
-
Jakub Domagała ★★★★★
Miejsce o niebanalnym wystroju, Koktajle super. Domowe jedzenie w nowej, czasem zaskakującej odsłonie. Polecam fanom kuchni polskiej!
-
Jakub Olesiński ★★★★★
Kremowe wnętrze restauracji tworzy bardzo interesujący klimat samego miejsca, kontrapunktem jest wyeksponowany bar z kolorowymi butelkami. Co do jedzenia - co prawda udało się wypróbować dwie pozycje z menu - dorsza z gofrem piwnym oraz wege sznycla z jajkiem i sałatką ziemniaczaną - ale mogę powiedzieć, że to było zaskakująco dobre jedzenie! Całkiem przyzwoite wino. Bardzo sympatyczna obsługa. Ogólne wrażenie według mnie jest bardzo przyjemne. Byłem na prawdę sceptycznie nastawiony do tego miejsca, ale warto się tam wybrać!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lastriko Bistro & Cocktailclub?
Lastriko Bistro & Cocktailclub znajduje się przy Gołębia 6, Stare Miasto, 31-007 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lastriko Bistro & Cocktailclub?
Można skontaktować się z Lastriko Bistro & Cocktailclub pod numerem +48 730 511 577
Jak można dotrzeć do Lastriko Bistro & Cocktailclub?
Do Lastriko Bistro & Cocktailclub można dotrzeć, korzystając z poniższego linku