Szanowni Państwo, dotyczy 20 grudnia 2025 Jestem zniesmaczony tym, że stosujecie „manipulację” wobec swoich potencjalnych klientów, tak to trzeba nazwać jeżeli nie ma pełnej informacji w ramach wydarzenia to jest to ukryta manipulacja, jest to nie fair, nieuczciwe, oraz pokazujecie że nie traktujecie kogokolwiek poważnie, nie przypominam sobie by kiedyś lata do tyłu Prozak 2.0 takie coś stosował. Naprawdę budzi to wiele pytań natury etycznej a przede wszystkim, podejścia do klienta !! (Sic!). Podczas wchodzenia usłyszałem, że wejście jest jest jednorazowe więc każde wyjście kasuje zapłacony bilet i ponowne wejście skutkuje nową zapłatą - a gdzie to jest napisane na Wydarzeniu ??!! To jest owa manipulacja. !! Jednocześnie takie coś budzi również inne pytania - ktoś źle się poczuł i musi wyjść ze względów bezpieczeństwa ale nie powiem tego nikomu bo się wstydzi, idźmy dalej jest na jakimś tripie, bani też może nie powiedzieć !!, inna sytuacja ktoś po prostu musi wyjść na 2 minuty odebrać klucze, odebrać kogoś…. Jest to nie miłe!! Szczerze mówiąc tyle imprezowałem na całym świecie, USA, IBIZA, Japonia, Niemcy, Anglia…. I nie ma czegoś takiego…. Podkreślić należy że takie podejście jest in plus dla Firmy (was) jeżeli chodzi o rachunek, bo musi ktoś zostać i musi zostawić pieniądze u Was, nie wyjdzie nie kupi taniego browara,wódki nie podpije i potem wróci i mniej u Was kupi….. natomiast uważałem że PROZAK 2.0 się ceni jako MARKA jak kiedyś !! Szanowni Państwo, Wierzcie mi wielu nowych ludzi wejdzie tylko 1 raz kiedy usłyszy tą informację !! I już nie powróci…. Zasada lojalności wobec klienta oraz vice versa !!, rodzi się następujące pytanie, czy nie ma skutecznej polityki i marketingu by PROZAK 2.0 nie potrafił zatrzymać klientów ??!!, co poszło nie tak ?? Jeżeli tak się dzieje, że musicie tak czynić Wy Prozak 2.0 to zadaje pytanie gdzie jest PROZAK 2.0 ??!! Jest to nie miłe, nie fajne, NIE JEST PRO KLIENCKIE !! Jeszcze 3 rzeczy: Ceny kosmos: Woda - 15zł (obłęd) Piwo zerówka - 25złotych (obłęd) Ludzie: 1. Nie da się z nikim pogadać ani pobawić jeżeli chodzi o obcość !! Bardzo hermetyczni oraz nie mają umiejętności tworzenia klimatu. Zawsze w prozak 2.0 , inq - Katowice, Eskulap - Poznań, Machina - Wodzisław Śląski,….. było że każdy mógł się czuć jak w jednej wielkiej Rodzinie, a impreza to Hyde Park, niezależnie kto zkąd był oraz jaki był…. obecnie… dramat…. 2. Dużo facetów, stosuje nie fajne zachowania, obmacywania !! Pomimo sprzeciwu Dziewczyny… Muzyka: 1. Górny „flor” masakra- nigdy nie sądziłem że PROZAK 2.0 będzie taki shit grał !! - nie do wiary !!! 2. Środkowy „flor” - spoko klimatyczny jednakże mało ludzi 3. Dolny „flor” (Techno) - całkiem całkiem przy czym dla mnie za mocne dzwięki…. Plusy: 1. Głównym, plusem to inicjatywa CZYSTE BITY !! - to jest genialne poprzez formę edukację…. 2. Ochrona bardzo porządku bez jakichkolwiek nadużyć !! 3. Szatnia super nic nie ginie !! Reasumując To już nie jest to miejsce co kiedyś jest to smutne i przykre…. bo przekonany jestem że Was stać na więcej… a przede wszystkim nie manipulujcie…. zmieńcie to…..
Zdjęcia
Opinie
-
Frank ★☆☆☆☆
-
Aleksandra Boczkowska ★☆☆☆☆
Mega słaby DJ , gra kawałki których nikt nie zna po poproszenie o zmiane zignorował nie polecam
-
Emilia Wilińska ★☆☆☆☆
Wszystko byłoby okej, natomiast około 2:30 muzyka grana na gorze to dno. Puszczane są piosenki asłuchalne, do których zabawa nawet po wypiciu kilku głębszych jes nie do zniesienia. DJ ma głęboko w poważaniu czy odwiedzający się dobrze bawią, a prawda jest taka, że mało kto się dobrze bawi. Ostatni raz byłam w 13 urodziny prozaka i muzyka dawała wiele do życzenia.
-
Jakub Burger ★★★★★
Najlepszy klub w Krakowie, zróżnicowana muza w weekendy, w tygodniu techno na górze. Super atmosfera P.S. wreszcie jest wifi !
-
Hiago Pauli ★★★★★
Uwielbiam ten klub techno! To moje życie jest jak ten klub i moje dom. Byłem zaskoczony pulsującymi beatami i elektryzującą atmosferą. Klub ma niesamowity system dźwiękowy, który tworzy immersyjne doświadczenie, najlepszy system dźwiękowy jaki może istnieć, sprawiając, że czujesz się jak część muzyki. Oświetlenie i wizualizacje są również niesamowite, ze wspaniałymi wizualizacjami, które idealnie komponują się z muzyką. Personel jest niezwykle przyjazny i pomocny, upewniając się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się swoją nocą. Publiczność jest młoda, energetyczna, modna, wszystko idealnie się komponuje z każdej strony. Ponadto widziałem tu niektórych najlepszych DJ-ów i występów w moim życiu, takich jak Marcel Dettmann, Echonomist, Dixon, Deas, Michael Mayer. Ogólnie rzecz biorąc, to zdecydowanie najlepszy klub, a także klub techno, w jakim kiedykolwiek byłem, i gorąco polecam go każdemu, kto kocha muzykę elektroniczną i niezapomnianą noc
-
Dorotka ★☆☆☆☆
Ceny drinków wymyślane przez barmanów na bieżąco, za każdym razem inne. Mega nieprzyjemna obsługa, od bramkarzy po barmanów właśnie (szczególnie pani kręcone brązowe włosy, serio aż przykro się robi wiedząc że można tak bardzo nie lubić innych ludzi, swojej pracy i siebie samej). Klub ogólnie kreuje się na lepszy niż jest, taki "z wyższej półki", a ani muzyka nie powala ani klimatu nie ma, klienci oszukiwani i traktowani jak intruzi. Polecam zamiast tego wybrać się na Szpitalną :)
-
LORD WADER ★☆☆☆☆
Z dawnego prozaka została tylko nazwa Miejsce powinno zmienić nazwę na litel Odessa na imprezę sylwestrową została wpuszczona za duża ilość ludzi miejcie trochę wyobraźni ludzie!!! co by się stało na wypadek jakiejś niekontrolowanej sytuacji i np przeprowadzenia ewakuacji chyba że wychodzicie z założenia że nic nie może się stać rozumiem ze szekle na pierwszym miejscu a reszta jakos bedzie ceny na barku to zart jakoś coctail na poziomie na którym znajduje się lokal -1 na plus sympatyczna i ładna Pani Blond Barmanka ochrona z łapanki nie reagują na bezczelne zachowania tubylców że wschodu wyszliśmy ze znajomymi po 1.5 tylko dlatego że 1h czekaliśmy na oddanie/zwrot kurtek do szatni normalnie wyszliśmy byśmy natychmiast!!!! Szkoda ze z kultowego miejsca do którego jeździłem na techno zostało coś takiego!!!!! Pozdrawiam I mam nadzieję na lepsze czasy.......
-
Łukasz Musiał ★★★★★
Moim zdaniem jedyny w swoim rodzaju klubu z unikalnym klimatem. Najlepsi DJ-e z całej polski, super eventy i dwa poziomy z rożnego rodzaju muzyką. Szczerze polecam wyjście ze znajomymi, możecie wynająć loże w fajnych pieniądzach a ponadto barmani zaserwują wam pyszne drinki. Polecam!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Prozak 2.0?
Prozak 2.0 znajduje się przy plac Dominikański 6, Stare Miasto, 33-332 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Prozak 2.0?
Do Prozak 2.0 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku