Omijać szerokim łukiem, sklep podaje zawyżoną numerację obuwia. Kupuję buty na podstawie długości wkładki podanej w cm od lat, każdorazowo ten parametr działał, a w tym wypadku buty są za duże, w drodze reklamacji firma kogucik nie kwapi się do odbioru obuwia na własny koszt, sprawa jak najbardziej do rzecznika praw konsumenta.
Zdjęcia
Opinie
-
Jarek Barczak ★☆☆☆☆
-
Bartłomiej Medygrał ★☆☆☆☆
Ten sklep to jakiś dramat. Odrzucą każdą reklamację z byle powodu. Liczą że każdy machnie ręką. Wygląda jakby handlowali podróbkami. Radzę omijać szerokim łukiem. Odnośnie Państwa odpowiedzi na moją opinię - na odwołania Państwo nie reagujecie, podtrzymujecie pierwszą opinię, nie okazujecie się zapisami na które się powołujecie. Mając podobne buty tej samej marki, które zakupiłem w firmowym sklepie używałem przez 6 lat nie występowała wada którą zgłaszałem po kilkukrotnym ubraniu butów zakupionych u Państwa. Czytając kolejne opinie innych klientów nadal śmiem twierdzić że handlujecie Państwo butami nieoryginalnymi. Mam zamiar zwrócić się do przedstawiciela tej marki z prośbą o wystawienie przez nich opinii na temat zakupionych butów. Jeszcze raz przestrzegam innych klientów przed decyzją o zakupie butów w Państwa sklepie.
-
Dawid Maciąg ★☆☆☆☆
Sugeruję mocno się zastanowić przed potencjalnym zakupem, bo w razie problemów możecie być pewni, że zostaniecie potraktowani "z buta". Tak wygląda markowe obuwie po pół roku użytkowania. Od kilku lat kupuję Lacosty i nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak szybkim i znacznym zużyciem. W odpowiedzi na reklamację dostałem pismo, w którym oczywiście została ona odrzucona, a cała wina została przeniesiona na moje niewłaściwe użytkowanie i nieodpowiednią konserwację. Nie warto, bo z tego co widzę po komentarzach, to nie jestem odosobnionym przypadkiem.
-
Biznes Export ★☆☆☆☆
kupione buty po chodzeniu nie całej miesiąca rozpruły się, dział reklamacji nie przyznał wadę materiału lecz opiniował że są starte, markowe buty śmieciowej jakości ! NIE POLECAM TAM ZAKUPU
-
Aleksandra Lazar ★☆☆☆☆
DNO Zamówiłam dwie pary butów, po trzech tygodniach pytań co z zamówieniem prób uzyskania odpowiedzi (głównie było to: nie wiem, tylko pokrętnie sformułowane) otrzymałam informację "produkty nie są już dostępne w sprzedaży, w związku z tym zamówienie zostanie anulowane i zlecimy zwrot środków. Przepraszamy za długi czas weryfikacji zamówienia". Jeszcze osoba z obsługi sobie zażartowała, że otrzymam kod rabatowy na kolejne zakupy...
-
ola kowalska ★★☆☆☆
Obsługa niema - nie odpowiada na dzien dobry, do widzenia, przy wejsciu wzrok spuszczony, zeby tylko przypadkiem nie zauwazyc klienta. Procedura zwrotu trwala 15 min, w tym czasie zero komentarza co sie dzieje, ile to jeszcze potrwa, nic! Jak mozna do obslugi klienta zatrudniac ludzi, ktorzy nie znaja podstaw komunikacji miedzy ludzkiej?!
-
Kamil Przybyłowski ★★☆☆☆
Bardzo niekompetentna obsługa klienta, piszą co innego w mailach,a co innego po reklamacji obuwia. Buty tanie, ale jest to drugi albo trzeci sort, ogólnie szrot, buty po kilku założeniach (nie zawsze a w wielu przypadkach) nie nadają się do niczego. Po złożeniu reklamacji po pęknięciu obuwia napisano że buty uległy zniszczeniu po częstym używaniu.....no a od czego są buty :D. Ponadto buty pod wpływem deszczu ulegały odbarwieniom, robiły się plamy - co skomentowano, że to naturalne - ja od 30 lat jak kupuję buty nie zauważyłem, aby w innych to było naturalne że pod wpływem warunków atmosferycznych się odbarwiają. Generalnie ceny dobre, ale trzeba pamiętać że to trzeci gatunek. Na reklamację nie macie co liczyć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Symbiosis?
Symbiosis znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Symbiosis?
Można skontaktować się z Symbiosis pod numerem +48 785 370 304
Jak można dotrzeć do Symbiosis?
Do Symbiosis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku