ODRADZAM. Buty ponad 500 zł, chodzone może max 2 msc (zimowe), rozkleiły się. 1 Reklamacja skleili, gdzie po znowu może miesiącu się rozkleiły. 2 reklamacja udrzucona. Powód? 1. Długi czas ekploatacji (brany pod uwage czas od zakupu a nie stan obuwia który mimo zamszu jest idealny) 2 Zarzucają mi że zły rozmiar wybrałem :D (Wszystkie buty mam taki sam i żaden się tak szybko nie rozkleił) 3 Brak konserwacji (buty z targowiska bez konserwacji wytrzymają dłużej :D) Wniosek - ZMIANA UŻYTKOWA reklamacja oddalona :D. Papiery idą do rzecznika praw i rzeczoznawcy obuwia, nie dam się OSZUKAĆ. Z resztą widać tutaj opinie takie same i automatyczne odpowiedzi....
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Pałac ★☆☆☆☆
-
Dorota Dorota ★★★★★
Bardzo fajny salon z wystrojem jakich obecnie mało przyjazny naturze,a nie sterylne puste ściany jak to obecnie bywa. Zawsze z przyjemnością wchodze do tego miejsca towar pięknie ułożony czysto, pachnącą bardzo miła fachowa obsługa polecam, jeśli nie wiesz na jakie buty się zdecydować to dobrze trafiłeś obsługa w tym sklepie zawsze jest kompleksowa odpowie na wszystkie pytania.....
-
Łukasz M. ★☆☆☆☆
Marka, która kiedyś była jedną z najlepszych zaczęła robić tandetę i nawet nie uznają reklamacji. Buty za 500zl, po 3-ech miesiącach użytkowania przetarte na zapiętce. Reklamacja odrzucona, rzeczoznawca uznał nieprawidłowe wiązanie butów. Nie polecam, szkoda (nie małych) pieniędzy na tak fatalne produkty.
-
Łukasz Kącki ★★★★★
Polecam sklep w centrum handlowym Bonarka. Uprzejma i profesjonalna obsługa, przestrzeń to charakterystyczny design dla marki, można poczuć się swobodnie. Nie miałem nigdy problemów z zakupami i zawsze uzyskiwałem pomoc przy zamówieniu gdy nie było odpowiedniego rozmiaru.
-
Maciej Mączka ★☆☆☆☆
Buty rozleciały się po tygodniu użytkowania (odpadły nity w obu butach). Oddałem na reklamację, której efektem była naprawa obu butów. Niestety, po paru dniach od odbioru, naprawione nity kolejny raz wypadły. Ekspedientki zapewniały, że kolejna reklamacja będzie skutkowała wymianą butów lub zwrotem pieniędzy, ale nity zostały ponownie naprawione. Reasumując, Kupując buty w pod koniec stycznia, miałem okazję ubrać je dosłownie 6 razy, a resztę czasu przeleżały na reklamacji. Miałem różne doświadczenia z reklamacją za granicą, ale zawsze były one rozpatrywanie bardzo pozytywnie. Czytając poprzednie komentarze rozumiem, że polityka firmy w Polsce jest taka ,żeby sprzedać cokolwiek a klienci będą nosić na sobie wiecznie naprawiane ciuchy, co będzie świadczyć o ponadprzeciętnej jakości ich produktów :) PS. Ekspedientki wpisały datę stwierdzenia wady 15 dni, pomimo, że buty rozleciały się po 6 dniach. Sprawę kieruję do UOKiK i polecam to samo innym.
-
Piotr Żurek ★☆☆☆☆
Buty w momencie zakupu - sandały po pół roku. Reklamacja ala PRL. Kupując w Timberland weźcie namiar na szewca.
-
Joanna ★★★★☆
Moje pierwsze doświadczenie ze sklepem w Bonarce nie było pozytywne, jako klient czułam się niechciana, a moje prośby o zmierzenie innego rozmiaru buta były komentowane przez sprzedawcę, pewnie Pani myślała że nie słychać (wysoka, około 40-50 lat). Ostatecznie wyszłam rozczarowana i z pustymi rękami. Ponieważ nie lubię kupować online wróciłam do sklepu po kilku miesiącach i na szczęście trafiłam na Panią Monikę. Cierpliwie pomogła mi dobrać obuwie, a przede wszystkim nie komentowała wszystkiego pod nosem. Fajnie znaleźć sklep, który ma i dobre produkty i super obsługę! Jeśli będę kiedyś wracać to najpierw sprawdzę kto ma zmianę ;)
-
Kolibeer ★☆☆☆☆
Jeśli lubisz przepłacić za marnej jakości obuwie ze znaną metką producenta - dobrze trafiłeś! Timberland to strzał w dziesiątkę! Tylko tu kupisz buty za 650zł , które wkrótce się rozlecą! Sprzedawca w uzasadnieniu odrzucenia reklamacji napisze- złe dopasowanie obuwia! Uwielbiam kupować zbyt duże buty, (albo zbyt małe - nie wiem co "poeta" miał na myśli) i chodzić w nich sprawiając sobie rozkoszne cierpienie. Skutek - wytarte zapiętki w zimowych butach! (wykonane z byle jakiego materiału). Dodatkowo materiał podeszwy sprawia, że zaoszczędzamy na zakupie łyżew! Nie są już potrzebne! Można ślizgać się do woli, czy chcemy, czy nie! Idealne buty zimowe na lato! Ostatni mój zakup produktów tej firmy - jak mam kupować dziadostwo, pójdę na bazar. Tam buty tej jakości kupie za 100zł i będę wiedział czego się po nich spodziewać
-
Jakub Kudela ★★★★★
Mój ulubiony sklep z butami, jakość butów jest legendarna, w szczególności polecam buty premium 6 - świetne na polską mokrą jesień i zimę. Są wodoszczelne, wykonane ze skóry (również wewnątrz) i mają przyczepną kauczukową podeszwę. Wad nie stwierdziłem żadnych, ich wysoka cena przekłada się na jakość, tu nie płaci się tylko za logo. Bardzo uprzejma obsługa sklepu, a dzięki wysokim cenom nie ma kolejek ani tłoku - polecam :)
-
J M ★☆☆☆☆
Produkty w średnich i wysokich cenach, miła obsługa, ale uwaga na niską jakość materiałów, z których wykonane są ubrania. W razie reklamacji okazuje się, że nie ma 2 lat gwarancji i klient jest z założenia stawiany na przegranej pozycji. Wtedy konieczna opinia biegłego i sprawa sądowa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Timberland?
Timberland znajduje się przy Poziom 1, Podgórze, 30-644 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Timberland?
Można skontaktować się z Timberland pod numerem +48 785 680 134
Jak można dotrzeć do Timberland?
Do Timberland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku