Opinie

  1. Maciej eM ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa, brak miejsca by usiąść. Jakość to powszechnie wiadomo że kiepska. Nie polecam.

  2. Marek nie musze ★☆☆☆☆

    Brak miejsc siedzących obok przymierzalni!!! Człowiek musi kobietę poganiać co by za długo nie wybierała. Nie polecam. Kanapa to tylko atrapa.

  3. Przemysław Stec ★★★★★

    Ruda, szczupła ubrana na czarno Pani bardzo pomocna i miła. Dobrze zorientowana w asortymencie sklepu, potrafi doradzić. Zasługuję na premię!!!!!!

  1. Sławomir Wróblewski ★☆☆☆☆

    Nie siadajcie na kanapie i Broń Boże nie oprzyjcie się nawet ręką o ścianę! Dziś z rodziną wpadłem na zakupy. Dzieci poleciały na sklep, a ja ze szwagrem przysiadłem na kanapie przy wejściu. Okazało się, że to błąd! Ochroniarz - młody facet - kazał nam wstać, bo na TEJ kanapie siedzieć nie wolno! Poszliśmy więc w głąb sklepu. Stoimy i czekamy na córki koło przymierzalni, młodzian ochroniarz przyszedł za nami! I uwaga! - opierniczył nas, że się opieramy o ścianę! A nie wolno! Zaczęliśmy z nim dyskutować. Mówię, że przecież się ręką trochę oparłem. W czym problem?! On mi na to, że "opierałem się całym ciałem"! Zaczęła mu jeszcze wtórwać pani z obsługi - bardzo szczupła, ruda dziewczyna. Wyszliśmy czym prędzej. Oczywiście bez zakupów...

  2. StudioDomowe ★☆☆☆☆

    Czekalem na narzeczoną, zobaczyłem kanape i postanowiłem usiać, jak sie okazuje, kanapa nie służy do siedzenia. Jest to wystawa na której niestety siadać nie można. Polecam wystawę zmienić na stół, wtedy nie będzie wątpliwości, ze nie jest to miejsce do siedzenia.

  3. Katarzyna Kaczkowska ★★★★★

    Bardzo miła pani sprzedawczyni dzisiaj na sklepie. Służy pomocą i oczywiście ma oczy dookoła głowy. Zrobiła na mnie bardzo duze wrażenie, tym jak odniosła się do mnie w pewnej sytuacji. Oby więcej takich ludzi, a sklep przy tym zyskuje na tym, że chce się przyjść tutaj ponownie. Powinna dostać podwyżkę, jeżeli czyta to jakiś kierownik prowadzący ten sklep. Szczerze polecam i pozdrawiam

  1. OpenMindMonkey ★☆☆☆☆

    Już widzę że nie tylko moja opinia, poziom obsługi jeśli chodzi o kasy jest gorszy niż w urzędzie :)

  2. nogawkaa ★☆☆☆☆

    3 kasy otwarte, z czego na dwóch panie robiły zwroty, po czym podchodząc do kasy która się zwolniła, mówię grzecznie dzien dobry i daje jedna rzecz do skasowania (body dzieciece) a pracownica zmierzyła mnie od góry do dołu i powiedziała że kasa nieczynna, podchodząc do kolejnych dwóch usłyszałam to samo, także szkoda ze nie ma kas samoobsługowych, one przynajmniej nie "pracowały by" tam za karę. Także ta jakże super obsługa zmusiła mnie do rzucenia ubraniem na ladę i wyjściem ze sklepu bez ubranka. Brak jakichkolwiek kompetencji, uśmiechu i szacunku do ludzi, a kolejka była baardzo długa. Pomijając fakt że jedna miała na głowie tyle spinek, że straszyła zamiast zachęcić do kupna. Masaaakra

  3. Julia Zych ★☆☆☆☆

    Pani na kasie w blond włosach z klamrą była bardzo niemiła i nie dostaliśmy żadnej pomocy od niej- nie pozdrawiam ( wizyta 22.12.2022)

  1. Dominika Kisiel ★☆☆☆☆

    Do sklepu nic nie mam, ale jeśli chodzi o pracowników to zostawiam tutaj jedna gwiazdkę. Ludzi bardzo dużo, kolejka do kasy na polowe sklepu a pytając pracownika czy może otworzyć kasę na dziele męskim usłyszałam, że kasa nie działa gdzie chwile wcześniej będąc na tym dziale Pani tam kasowała kilka osób. Zero organizacji i chęci do pracy!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres H&M?

H&M znajduje się przy Puszkarska 11, Podgórze Duchackie, 30-644 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do H&M?

Można skontaktować się z H&M pod numerem +48 123 123 340

Jak można dotrzeć do H&M?

Do H&M można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements