Opinie

  1. Katerynka Leiner ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, 10.12 o godzinie 8:15 zakupiłam hot doga z parówką w sklepie Żabka. Po spożyciu produktu poczułam się bardzo źle. Podejrzewam, że parówka mogła być przeterminowana lub niewłaściwie przechowywana. Proszę o weryfikację jakości tego produktu w danym sklepie oraz o informację zwrotną w tej sprawie.

  2. Monika ★☆☆☆☆

    Ta Żabka to jedno wielkie nieporozumienie. Odmawiają przyjecia paczek, to co to za punkt w ogóle, ktory paczek nie przyjmuje??? Nie polecam, pracownice tez komentują do siebie jedna z drugą przy obecności klientów, fatalne uslugi, fatalna obsługa.

  3. Marta S ★☆☆☆☆

    Odbiór paczek w tej Żabce to jakis zart. A w zasadzie nie ma go wcale, paczki odrzucają, dziwne, że ta Żabka jeszcze istnieje, ktos tym zarządza w ogole?

  1. David ★☆☆☆☆

    Kasa samoobsługowa ciągle nieczynna. Automat przyjmujący butelki i puszki zaklejony co jest niezgodne ze standardami Żabka Polska. Nie polecam tego sklepu.

  2. northmemphiscrime “wolnapalestyna” ★☆☆☆☆

    pani "tajemnicza monika" jest na tyle tajemnicza, ze nam nie pozwala uslyszec swojego glosu bo gdy sie wchodzi do sklepu i mowi dzien dobry to juz ktorys z kolei raz dla niej problemem jest odpowiedziec, ale mine jak srajacy kot to potrafi zrobic do klienta

  3. marzena dorynek ★★★★★

    Miła obsługa. Pani przekonała Córkę do zakupu hot doga z innym sosem niż keczap :) Dzięki tej Pani nie musiałam iść dalej do kolejnej Żabki ;) dziękuję:)))

  1. KubaJ ★☆☆☆☆

    Pracowałem w Zabce więc mam pojęcie o której i ile trwa liczenie pieniędzy. Natomiast Pani próbują wmówić klientom że liczenie kasy odbywa się kilka razy w ciągu dnia o różnych porach. Panie w 3 osoby liczą pieniądze przez 20 minut a potem wychodzą sobie na papierosa i zamykają sklep. Liczenie pieniędzy można zrobić z otwartym sklepem, jedna osoba obsługuje druga liczy przynajmniej tak to wygląda w normalnej żabce.

  2. Марія Полтавець ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam czekałam 30min aż kasjerka zacznie obsługiwać klientów. Kasjery są niemiły

  3. Meri Sad ★☆☆☆☆

    przyszłam otrzymać hot doga gratis,miałam wszystko dla tego żeby go odebrać!!!natychmiast pani kasjerka powiedziała bardzo agresywnie że nie mają hot dogów!!!!po co uczęstnpiwałam w tej promocji nie wiem!!!!!!

  1. BarbarianBarb ★☆☆☆☆

    Panie nie miłe, zero chęci do pracy, wychodzą co 5 minut na papierosa co utrudnia zakupy, bo każą czekać. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Osiedle Stalowe 4, Nowa Huta, 31-920 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements