Dzień dobry, 10.12 o godzinie 8:15 zakupiłam hot doga z parówką w sklepie Żabka. Po spożyciu produktu poczułam się bardzo źle. Podejrzewam, że parówka mogła być przeterminowana lub niewłaściwie przechowywana. Proszę o weryfikację jakości tego produktu w danym sklepie oraz o informację zwrotną w tej sprawie.
Zdjęcia
Opinie
-
Katerynka Leiner ★☆☆☆☆
-
Monika ★☆☆☆☆
Ta Żabka to jedno wielkie nieporozumienie. Odmawiają przyjecia paczek, to co to za punkt w ogóle, ktory paczek nie przyjmuje??? Nie polecam, pracownice tez komentują do siebie jedna z drugą przy obecności klientów, fatalne uslugi, fatalna obsługa.
-
Marta S ★☆☆☆☆
Odbiór paczek w tej Żabce to jakis zart. A w zasadzie nie ma go wcale, paczki odrzucają, dziwne, że ta Żabka jeszcze istnieje, ktos tym zarządza w ogole?
-
David ★☆☆☆☆
Kasa samoobsługowa ciągle nieczynna. Automat przyjmujący butelki i puszki zaklejony co jest niezgodne ze standardami Żabka Polska. Nie polecam tego sklepu.
-
northmemphiscrime “wolnapalestyna” ★☆☆☆☆
pani "tajemnicza monika" jest na tyle tajemnicza, ze nam nie pozwala uslyszec swojego glosu bo gdy sie wchodzi do sklepu i mowi dzien dobry to juz ktorys z kolei raz dla niej problemem jest odpowiedziec, ale mine jak srajacy kot to potrafi zrobic do klienta
-
marzena dorynek ★★★★★
Miła obsługa. Pani przekonała Córkę do zakupu hot doga z innym sosem niż keczap :) Dzięki tej Pani nie musiałam iść dalej do kolejnej Żabki ;) dziękuję:)))
-
KubaJ ★☆☆☆☆
Pracowałem w Zabce więc mam pojęcie o której i ile trwa liczenie pieniędzy. Natomiast Pani próbują wmówić klientom że liczenie kasy odbywa się kilka razy w ciągu dnia o różnych porach. Panie w 3 osoby liczą pieniądze przez 20 minut a potem wychodzą sobie na papierosa i zamykają sklep. Liczenie pieniędzy można zrobić z otwartym sklepem, jedna osoba obsługuje druga liczy przynajmniej tak to wygląda w normalnej żabce.
-
Марія Полтавець ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam czekałam 30min aż kasjerka zacznie obsługiwać klientów. Kasjery są niemiły
-
Meri Sad ★☆☆☆☆
przyszłam otrzymać hot doga gratis,miałam wszystko dla tego żeby go odebrać!!!natychmiast pani kasjerka powiedziała bardzo agresywnie że nie mają hot dogów!!!!po co uczęstnpiwałam w tej promocji nie wiem!!!!!!
-
BarbarianBarb ★☆☆☆☆
Panie nie miłe, zero chęci do pracy, wychodzą co 5 minut na papierosa co utrudnia zakupy, bo każą czekać. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Osiedle Stalowe 4, Nowa Huta, 31-920 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku