Opinie

  1. Maciej Saniternik ★☆☆☆☆

    Przychodzę i proszę o podgrzanie tosta. Sprzedający nie wie gdzie i jak go wsadzić. W końcu wkłada do tostera...po czasie pakuje mi go w kartonik po hamburgerze. Idę do auta a on na zewnątrz lekko spieczony a w środku zimny....ewidentnie właściciel tej Żabki nie wdrożył chłopaka w ten proces bo z innymi rzeczami też miał problem. Widzę że to nie z pracownikami jest problem tylko z właścicielami, którzy myślą że pieniądze z rynny lecą podczas deszczu. Fatalna Żabka. Jedna z gorszych która odwiedzam. Nie polecam !!!

  2. nn pp ★★★★★

    Lubię tu chodzić. Miła obsługa. Można w spokoju zrobić zakupy. Pozdrawiam bardzo sympatyczną Panią z Ukrainy w blond włosach. Miło spotkać taką osobę.

  3. Paweł V6 ★★☆☆☆

    Okropnie nadgorliwy chłopak z Ukrainy na kasie. Do tego brak mocnych alkoholi na sklepie. Żabka nie warta przyjścia po raz drugi

  1. Anemerie S. ★★★★☆

    Dobre miejsce na szybkie zakupy. Burak alkoholi wysokoprocentowych, więc po wino nie wyskoczysz.

  2. Alonzo ★☆☆☆☆

    Nie wiem jak teraz lecz kiedyś baby tam oszukiwały na potęgę. Strach było tam podejść podchmielonym po browca. Te gdy wyczuły że ktoś jest lekko zmieszany to już robiły drobne szwindle. Warto było żądać wydruku z kasy fiskalnej by nie zostać wyruchanym na kilka złotych. Co ciekawe, nawet po kilku reklamacjach nie zaprzestawały tego procederu.

  3. Przemysław Fidel ★☆☆☆☆

    Nie polecam z całego serca! Wpadasz zmęczony i głodny po całym dniu, żeby coś na szybko przekąsić, a tu Pani Pusia Generał nie obsłuży Cię i pogoni ze sklepu, ponieważ zapomniałeś wziąć kawałku skrawku materiału, żeby przyłożyć do twarzy...

  1. Grzegorz Bańka ★☆☆☆☆

    Ocena wystawiona ze względu na obsługę, a raczej jej brak. Czekałem kilka minut, po czym wyszedłem, bo mimo sygnału dźwiękowego na wejściu, nikt nie raczył przyjść do kasy. Gdyby wszedł złodziej, pewnie nawet by nie zauważyli.

  2. Kitaj Rusek ★★★☆☆

    Żabka dosyć spora, chociaż w środku trochę ciasno. Czysto, obsługa okej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Myśliwska 78 LU1, Podgórze, 30-718 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements