Opinie

  1. DaviD HarDzik ★★★★★

    Pani Oliwia bardzo pozytywna ,zawsze uśmiechnięta, widać że dużo wkłada serca w pracę, a przy jej pracy pomagają chłopacy też zazwyczaj uśmiechnięci i pełni energi czasami nawet za bardzo . Duży ruch ,widać chętnie klienci wracają na zakupy ,wrócę też i Ja ;)

  2. Rafal Zawadzki ★★☆☆☆

    Niestety ten sklep nie trzyma jakosci kawy. Raz jest aromatyczna i ma swoja moc, a innym razem sa to siki bez smaku czy aromatu...

  3. Emilia ★☆☆☆☆

    Miałam już kilka niemiłych sytuacji w tej Żabce. Raz pani nie pozwoliła mi dokonać zakupów bo nie miała jak wydać z 20 zł jak na żabkę w Krakowie to skandal. Sama pracowałam kiedyś w sklepie i wiem jak to nie mieć drobnych minio tego zawsze znajdowałam rozwiązanie a nie chamsko wypraszałam ze sklepu. Dodatkowo nigdy nie ma asortymentu jest brudno a młody sprzedawca wyglądający na 15 lat jest flegmatyczny

  1. Maciej Czyż ★★★★★

    Pan Daniel to totalny szef - najlepszy sprzedawca w okolicy. Wniosek formalny o podwyżkę!

  2. Weronika G. ★☆☆☆☆

    Dziwny zwyczaj sprzedających kazania czekać aż obslużą kolejkę kiedy ma się dłuższą sprawę do załatwienia, np wpłata pieniędzy. Stanowczo nie zgodziłam się. Jeżeli ktoś stoi za mną to on ma czekać na swoją kolej aż ja załatwię to co chcę. Obsługa wyjątkowo nierozgarnięta. Nic nie wiedzą, na niczym się nie znają i nie rozumieją na czym polega kolejka. Masakra! Zaczęłam chodzić do innej Żabki, choć mam tam dużo dalej.

  3. natalia saeid ★★★★★

    Super sklep nie mogę nic zarzucić zawsze pomocni wlasciciele

  1. Krystyna Krawczyk ★★★★☆

    dobrze że czynne w niedzielę. szkoda tylko że mało bułek jest wypiekanych w niedzielę.pare razy byłam i pani była zdziwiona że już ich nie ma.przecież mozna zerknąć i włożyć do piekarnika.

  2. Kitaj Rusek ★☆☆☆☆

    Obsługa to tragedia. Pani o blond włosach bardzo opryskliwa i nieprofesjonalna. Sama żabka bardzo mała i ciasna - przy kilku osobach w środku, ciężko poruszać się po sklepie a nawet wyjść.

  3. Bartosz Surma ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Bardzo niemiła obsługa dwóch Panów właścicieli którzy są bardzo niekompetentni-szczególnie ten młodszy.W sklepie śmierdzi papierosami a z zaplecza sypie się często przekleństwa i niosą się na caly sklep, wywracanie oczami przy obsłudze albo rzucanie drobniakami przy wydawaniu reszty to tez norma stosowana przez tych dwóch Panów. W sklepie jest brudno z zaplecza wystają brudne mopy które leżą obok sosów do hotdogów ktore później ludzie jedzą…….. Niestety mieszkam obok i czasem nie mam wyjścia i muszę tam wejść. Ale jak widzę dwóch łysych Panów właścicieli to już omijam…….… jedynie ten młody personel coś wart.

  1. Michał L ★★☆☆☆

    Byłem 2 razy. Bardzo mało produktów, na półkach wiszą etykiety a produktów brak. Drugi raz nie dało się kupić hot-dog. Średnio miła pani mnie obsługiwała.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Wlotowa 5E, Bieżanów-Prokocim, 30-668 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements