Pana Eugeniusza to zrobienie hot doga tak żeby sos znajdował się w bułce a nie wszedzie dookoła to leciutko przerasta bo nie pierwszy raz otrzymałem hot doga przy robieniu którego Pan sie ubrudził jak i ja potem mialem dyskomfort przy jedzeniu przecieraniu sosu.
Zdjęcia
Opinie
-
Oskar Brożek ★☆☆☆☆
-
Filip ★★★★★
Wszystko w należytym porządku. Żabka jak żabka, ale ludzi bardzo dużo zwłaszcza w tygodniu ciężko wejść. Sugestia może dodatkowej kasy? Obsługa i zatowarowanie bez zastrzeżeń znalazłem wszystko dla siebie.
-
Aleksandra H ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła i pretensjonalna obsługa, zdecydowanie nie polecam. Panie w chamski sposób pospieszają klientów i opryskliwie komentują proces zakupów. Dobrze byłoby kierownikowi przyglądnąć się zatrudnianym osobom.
-
Wojciech Rostoff ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła pracownica. Byłem kasowany przez mężczyznę, zapłaciłem blikiem, dostałem rachunek i wyszedłem. Po chwili ze sklepu wybiegła kobieta sugerując, że nie zapłaciłem i zrobiłem to celowo. Po okazaniu rachunku kobieta schowała się na zaplecze. Zero przepraszam. Nic. Chciałem z nią wyjaśnić sytuację, ale nie zechciała wyjść.
-
Twoja Powierzchnia ★★★★★
Zawsze wspaniała i uśmiechnięta obsługa. Bardzo duże natężenie ruchu momentami mocno odczuwalne. W pobliżu szkoły, korporacje, które mocno są odczuwalne w sklepie. Bardzo pięknie zadbany oraz zatowarowany w różnorodne owoce i warzywa warzywniak. Ogromny plus dla zespołu i szefostwa za trzymanie wysokiego poziomu oraz czystości na sklepie co bywa niespotykane w innych sklepach. Gorąco polecam zakupy w tym miejscu.
-
Marharyta Lytvyniuk ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa, ja jako konsument nie życzę chamstwa w swoją stronę ( i to kilkukrotnie), potrafię zrozumieć że ktoś może mieć gorszy dzień,ale nikt nie ma prawa zachowywać się w taki sposób w stosunku do innych osób , Oczywiście mowa idzie tylko o dwóch Paniach. Nie polecam.
-
Mateusz ★☆☆☆☆
dosłownie najgorsza żabka na całym świecie, nie da się przejść, kasa samoobsługowa nie działa mimo tysiąca klientów, jakiś ziomek sprzedający glo zaczepia cię 5x tego samego dnia, a do tego z jakiegoś powodu zamyka się o 22?????????????????
-
Jacek Słowiński ★★★☆☆
Asortyment OK obsluga w miare tez ale żeby autem tak ztanac I znalesc to czego sie szukam to trzeba byc cierpliwym
-
Szymon Woźniak ★★★★☆
Żabka jak żabka, niestety ceny napojów są bardzo wysokie (rozumiem rosnące ogółem ceny i szalejącą inflację, ale macie Państwo w ofercie napoje o cenie dwukrotnie wyższej niż w Biedronce). Ogólnie rzecz biorąc dobrze zlokalizowany i wyposażony sklep, miła obsługa, polecam ;)
-
Rafciu ★☆☆☆☆
Piwo tylko bezalkoholowe ale kupiłem jednego Lecha Free za które Pani skasowała mnie 11,40 zł. Pytała czy mam aplikację po czym nie nabiło mi punktów. Radzę bardzo uważać bo oszukują
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Stanisława Przybyszewskiego 64H, Bronowice, 30-128 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku