Opinie

  1. Laura ★★★★★

    Każdy ma swoją osiedlowa żabkę. Ta jest moja. Widziała mnie często w najniższych momentach życia ale też podczas moich największych sukcesów. Tymbardziej dziękuję za lata współpracy. Ale macie butelki przyjmować bo to wasz psi obowiązek a nie ze szef zabronił i tylko na wymianę.

  2. Technik Maxkam ★☆☆☆☆

    Ukrainiec który mnie obsługiwał po 10 rano 11.09.25 zupełnie zielony i chamski , nie zna aktualnych promocji, aktywowałem kupon hotdoga chalenge nazbierałem wcześniej 7 hotdogow, odbił mi on aplikacje i kupon za 1żapsa zniknął a on twierdzi że nic nie wie o takiej promocji i że on nie potrafi przeczytać po polsku. Żenada i nie polecam. Serdeczne pozdrowienia dla działu technicznego żabki za szybką reakcję na skargę, otrzymałem zpowrotem swój kupon i kolejny w gratisie. Myślę że uruchomią oni również odpowiednie procedury związane z tak nisko upadłą obsługa w tym miejscu. Równie serdecznie jednak w pełni sarkastycznie chciałbym pozdrowić właściciela/franczyzobiorcę który zatrudnia tak wysoce niekompetentne osoby na stanowisku gdzie powinno używać się mózgu. Proponuję Panu/Pani przeglądnąć monitoring z kasy około godziny 10:05 aby przekonać się jak skutecznie tracić klienta. Jeżeli jest tam też monitoring audio również posłuchać jak zachowuje się pracownik w stosunku do klienta którego akurat daliśmy że nieświadomie ale oszukał, zero pokory, zero myślenia, zero klienta.

  3. Jerzy Dedo ★★☆☆☆

    Na drzwiach napis, że sklep jest do 23, a w rzeczywistości do 22. O godzinie 22 z minutami drzwi zamknięte i sprzedawca tylko pokazuje jakieś niezrozumiałe gesty rękami, po czym olewa ludzi pod drzwiami. Ogólne ogarnęcie sklepu jest średnie, zdarzały się nieaktualne cenówki, a gdy braknie czegoś na półkach to nie raczą przynieść z zaplecza. Gwiazdka więcej, bo przynajmniej starają się być uprzejmi.

  1. Julia Kondek ★☆☆☆☆

    Na drzwiach napisane do 23 a ja kolejny raz jestem przed 23 i odbijam się od drzwi a jest 22:24, skoro sklep nie jest do 23 to nie oszukujcie ludzi tylko napiszcie tak jak jest

  2. ElPolakoKRK ★☆☆☆☆

    Jeśli to co widać na zdjęciu to dla obsługi kawa 400ml to następnym razem przyjdę z miarką i Państwową Inspekcją Handlową. Ciekawe czy wtedy kit o niedawnej kalibracji ekspresu przejdzie czy nie.

  3. Agnieszka Radecka ★☆☆☆☆

    Kobieta która tam pracuje chyba w ogole obrażona ze do pracy musi iść. Ani dzień dobry ani do widzenia.

  1. Przemek Kuzniar ★☆☆☆☆

    Opryskliwość starszej pani kasjerki z akcentem jednoznacznie sugeruje ze to już nie żabka lecz ropucha, nie polecam

  2. Maciek Zielinski ★★★★★

    Od kiedy zmienił sie właściciel sklep zdecydowanie lepiej zaopatrzony,czysty i zadbany.Obsluga bardzo miła i pomocna.zdecydowanie polecam .

  3. Miko ★☆☆☆☆

    wszystko zmieniło się wraz z nową obsadą, ekspedienci jakby byli tam za kare, pieczywo na które zawsze trafiam to mix bułek bardzo twardych i twardszych, świeżość pozostawia wiele do życzenia.

  1. Karmer ★★☆☆☆

    Typowa żabka na kasie odklejona kasjerka która waży produkty razem z czytnikiem a po zważeniu go zdejmuje

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Krowoderskich Zuchów 21B, Prądnik Biały, 31-271 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements