Byłem dziś w Żabce o 15:47. Stałem w kolejce, a dwie panie zajmowały się dostawą zamiast obsłużyć klientów. Jedna z nich mogła bez problemu podejść do kasy, ale kompletnie tego nie zrobiła. Obsługa była powolna, nieprofesjonalna i w żadnym stopniu nie spełniała standardów sieci. Takie podejście do klienta jest niedopuszczalne.
Zdjęcia
Opinie
-
Krystian Angielski ★☆☆☆☆
-
Julia P ★★☆☆☆
Ostatnio poszłam do żabki na pizze obsługa niemiła(pani w blond włosach) pani wogóle robiła łaskę ze pizze podgrzała i powiedziała że ona ma kolejkę i nie ma czasu. Więc nie polecam.
-
Katarzyna Dańda ★☆☆☆☆
Koszmar! Kolejny raz beznadziejna obsługa zraziła klienta do zakupów i przysięgam, choćby to był ostatni sklep na świecie moja noga już tu nie postanie. Wcześniej wmawianie, że nie ma jakiego towaru wiec trzeba wziąć coś innego. Dzisiaj ekspedientka nie dość że siedzi z nosem w telefonie to jeszcze wmawia klientom, że w tym czasie pracuje, a kolejka na 5 osób. Zamiast usprawnić obsługę to jeszcze Pani ma pretensje o zwrócenie uwagi.
-
Agnieszka Kudla ★☆☆☆☆
Właśnie wyszlam z tego sklepu...brak obsługi...po dłuższym czasie oczekiwania w kolejce pozwoliłam sobie podejść na zaplecze i zawołać pracownika, ktory nie omieszkal tego w sposób niegrzeczny komentować. Pani ekspedientka, niemila, a dodatkowo okazalo sie ze towar znajdujący sie na sklepie nie jest wprowadzony w system i dlatego nie moglam go zakupić w kasie samoobsługowej. Nie polecam tej żabki
-
Iga Juraszczyk ★★★★★
Jedna z najmilszych kasjerek z jaką miałam do czynienia. W samym sklepie byłam tylko raz, dlatego więcej się nie wypowiem, aczkolwiek jakość obsługi zachęca do skorzystania z usług tego sklepu ponownie.
-
Maciek Pańszczyk ★★★★★
Urokliwy sklepik, miła sprzedawczyni
-
Rafal Musial ★★★★★
Polecam , miła obsługa.
-
Michał ★☆☆☆☆
Najgorsza żabka w całej okolicy , zamówiłem 3 kawy , podchodząc do ekspresu pojawił sie komunikat z awaria , poprosiłem panią żeby sprawdziła , oczywiście pani wyjęła cały pojemnik fusów które wysypały sie na pół blatu. Przy robieniu drugiej kawy myślałem ze maszyna wybuchnie gdyż zabrakło mleka. Ale pani sprzedawczyni urządziła sobie rozmowę przez telefon zajadając w międzyczasie pudełko . Z racji tego ze pozostało mi troche moralności poczekałem aż pani sobie porozmawia , po czym powiedziałem Jej ze zabrakło mleka. No to do trzech razy sztuka , przy robieniu 3 kawy znowu sie coś zepsuło , obstawiam ze zabrakło poprostu kawy i automat wypluł tylko mleko. Ale kto by pomyślał ze pani może rozmawiać przez telefon z ekipa remontowa i wybierać kolor ścian … po zmarnowanych 20 minutach cennego czasu wziąłem jedyna kawe i opuściłem ten lokal . Oczywiście pozdrawiam panią z czarnymi włosami. Gdybym ja miał takie podejście do pracy to wolałbym nic nie robic
-
Wojtek Kałucki ★★☆☆☆
Towar jest, natomiast sa nieaktualne ceny, wprowadzaja w błąd (na dwóch produktach czterech jakie kupilem). Dam jeszcze jedna szanse...
-
Bllanka ★★★☆☆
Towar zakurzony (plusze-magnez, multiwitamina itp) bardzo mnie to zniechęciło do zakupu. Kilka razy już źle wydana reszta (starsza blondynka) albo 4 losy zamiast 5.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Żabka?
Sklep Żabka znajduje się przy działka 101, Dębniki, 30-399 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Żabka?
Można skontaktować się z Sklep Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Sklep Żabka?
Do Sklep Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku