Beznadziejna organizacja pracy. Kasy samoobsługowe całkowicie bez nadzoru. Czekaliśmy kilkanaście minut razem z innymi klientami, by ktokolwiek podszedł umożliwił nam dalsze zakupy. Gdy to się stało po chwili ponownie stanowisko się zacięło i pojawił się po raz kolejny ten sam problem. Nie zrobiliśmy zakupów ponieważ czekanie okazało się bezowocne. Żaden z pracowników się nie pojawił
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina W ★☆☆☆☆
-
mentorpl ★☆☆☆☆
Najgorsza biedronka w jakiej byłem, kupiłem kapustę kiszoną w dniu 11.09.2025 z datą ważności do 24.08.25. Jak już ktoś musi tam robić zakupy to polecam sprawdzać skrupulatnie daty. Ja generalnie zawsze sprawdzam nabiał, mięso, wędliny i też były bardzo krótkie a kapustę zwyczajnie przeoczyłem.
-
Michal Lankosz ★☆☆☆☆
Od około czerwca 2025r brakuje koszyków zakupowych. W sklepie prawie nie ma klientów i koszyków też nie ma. Jak się zapytałem pracownika czemu nie ma koszyków odpowiedział że jest 10 na sklepie. W mojej ocenie jest ich nawet mniej. Ostatnim razem nie było nawet tych metalowych wózków - pustka!! Kradną im te koszyki, czy co? Zakupy wkładam więc do swojej torby zakupowej, no bo jak inaczej? Klienci noszą jakoś w rękach, kartonach, kieszeniach albo biorą sobie torby na zakupy spod kasy. Żenada!
-
Carlos Onion ★☆☆☆☆
Jak można zrobić większe zakupy w tym sklepie , skoro od jakiegoś czasu notorycznie brakuje koszyków zakupowych ??? I nie mówię tutaj o najbardziej ruchliwych godzinach , ale praktycznie zawsze !! Czy na cały sklep macie tylko 5 koszyków ??,Duży sklep w centrum handlowym.. niesamowite. Przed każdą inną biedrą do której wchodzę , zawsze stoi góra koszyków. O co tu chodzi ? Noo i oczywiście sytuacje gdzie na podejście kogokolwiek do kas samoobsługowych czeka się 10min to też standard . O dziwo w tygodniu Poniedziałek - Czwartek , zawsze kręci się jakaś extra osoba blisko kas , za to w weekend wydaje mi się że na tym całym sklepie pracują dwie osoby...
-
Anna Niedzielska-Kozłowska ★☆☆☆☆
Nie polecam. O której godzinie nie jestem ZAWSZE kolejki do kasy. Obsługa się nie spieszy, zawsze ma czas- szczególnie jedna pani z Ukrainy. Owoce i warzywa non stop poplesniale, zepsute, generalnie gorszy sort. Wielokrotnie zakupiona Buratta była już zepsuta pomimo ważnej daty przydatności. Jakoś kiepska.
-
Bruce Dickinson ★☆☆☆☆
Wiecznie niezgadzające się ceny produktów... Ten sklep powinien przez PIH być kontrolowany regularnie.
-
Katarzyna Cholbart ★☆☆☆☆
Kiepskiev zaopatrzenie....jeśli jakiś produkt się skończy ,to nie ma go "całe wieki" lub wogole nie jest uzupełniony ....
-
DarkRaptorMacro ★★★☆☆
Jak większość sklepów tej sieci. Trzeba sięniestety nabiegać, aby dotrzeć tu z górnego parkingu. W jednej sekcji wszystko było zalane octem. Dotknięcie czegokolwiek groziło przesiąknięciem tym zapachem. Przy okazji, takiej liczby muszek owocowych latających nad półkami dawno nie widziałem ;)
-
Greg Dj ★★☆☆☆
Ciasno między alejkami, otwarta jedna kasa w porywach dwie, sklep raczej odpycha niż zachęca
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy profesora Adama Rożańskiego 32, 32-085 Modlniczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku