Opinie

  1. YoYoWzG I ★★☆☆☆

    Ceny 150 % większe niż innych aptekach

  2. Anna Matynia ★★☆☆☆

    Ceny kosmos ! Magnez o 20zl drożej niż w innych normalnych aptekach … inne leki też kupiłam w zawyżonych cenach i to bardzo … byłaby jedynka , ale Pani z obsługi zasługuje na bardzo dobrą opinię.

  3. Bożena Grabiec ★☆☆☆☆

    Najdroższa apteka z jaką miałam doczynienia. Ceny o 100% wyższe niż w innych punktach. Niestety, żerują na mieszkańcach, którzy pilnie potrzebują coś kupić. Ja niestety już kilka razy słono przepłaciłam...

  1. Cosmic Sans Astro – Martyna Pachucka ★★★★☆

    Przemiłe panie farmaceutki – z dużą wiedzą i zawsze coś doradzą. Niestety ceny wyższe niż w wielu innych aptekach. Czasem bardziej opłaca się jechać na Nową Hutę niż kupować na osiedlu.

  2. Ewa G ★★★☆☆

    Obsługa zawsze ok, nigdy nie miałam jakichś nie miłych sytuacji. 3 gwiazdki za ceny, które są z kosmosu.. znacznie wyższe niż w innych aptekach w których bywam.

  3. Jacek Jusyn ★★★★☆

    Obsługa miła, ceny jak to w aptece. Doceniam dłuższe (byłem koło 19:00) godziny otwarcia. Słabo kwestia się przedstawia z parkingiem, więc jak ktoś jest przejazdem, może mieć niemały problem ze znalezieniem miejsca.

  1. Luk Kwa ★☆☆☆☆

    Pani która tam sprzedaje okazuje taki stopień arogancji że aż mnie przytkalo. Ceny kosmiczne

  2. Dariusz Pcionek ★☆☆☆☆

    nędza i rozpacz. rozumiem że jest pandemia ale panie aptekarki w dniu 28 grudnia się bardzo nie ładnie zachowały. Musiałem wejść po lek ale przypadkiem nie miałem maseczki i usłyszałem że bez maski nie wolno i maskę potrzeba kupić, sztukę za złotówkę. Więc bez maski można wejść żeby ją nabyć ale sam szkopuł jest taki że panie aptekarki same chodzą bez masek za pleksą. To po co jest maska???????do ochrony przed wirusem czy ochrony drugiej osoby żebym jej nie zarażał czy pleksą ma nas dzielić. Przykro mi ale już nie zamierzam więcej robić tu zakupów a byłem stałym i hurtowym bywalcem. teraz będę zamawiał w DOZ

  3. Joanna Joanna ★☆☆☆☆

    Pan pracujący w aptece strasznie nadciąga na koszty i ma bardzo słabą wiedzę. Bardzo niepomocn i niemiła osoba

  1. Sylwia P ★★★☆☆

    Obsługa ok,ale ceny kosmiczne,chyba nawet w aptekach w galeriach handlowych jest taniej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stanuszek Zdzisław. Apteka?

Stanuszek Zdzisław. Apteka znajduje się przy Sołtysowska 12a, Czyżyny, 31-589 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stanuszek Zdzisław. Apteka?

Można skontaktować się z Stanuszek Zdzisław. Apteka pod numerem +48 124 259 660

Jak można dotrzeć do Stanuszek Zdzisław. Apteka?

Do Stanuszek Zdzisław. Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements