Opinie

  1. Jerzy Rospądek ★☆☆☆☆

    Witam, w dniu dzisiejszym robiliśmy zakupy w Państwa sklepie. Super miłe Panie zawsze pomocne. Jednak to co spotkało mnie po wyjściu ze sklepu długo zapamiętam. Płacąc słyszałam jak ktoś cały czas nerwowo trąbi. Po wyjściu okazało się że to jakaś Pani z samochodu marki Audi, trąbi uwaga na mój samochód. Kiedy zbliżyłam się do swojego pojazdu Pani z agresja nakrzyczała na mnie cytuję”gdzie stanęłam zastawiłam jej miejsce , chyba nie jestem pierwszy raz w tym sklepie i powinnam wiedzieć,że ona tam parkuje, chyba widać że ktoś tu mieszka itd… Szczerze powiedziawszy jak podjechałam pod sklep tylko tam było wolne miejsce. Nie było żadnej informacji typu nie stawać, nie zastawiać. Zostałam potraktowana jak intruz przeszkadzający tej Pani. Bardzo przykre dla klienta, który zostawił sporo pieniędzy u Was. Niestety ale właśnie straciliście stałego klienta. Dla mnie jest niedopuszczalne,że pozwalacie tak traktować swoich klientów.

  2. Septimus ★★★★★

    Świeże wędliny własnej produkcji, masarnia jest po drugiej stronie ulicy więc wiadomo co się kupuje.

  3. Bunga Bunga ★★★★★

    Bardzo dobrze wyposarzony sklep, wędliny bardzo dobre polecam. Bardzo miłe panie ekspediętki.

  1. Arkadiusz Kowal ★☆☆☆☆

    Jedyny sklep w pobliżu z szynkami (przy sawy Sawickiego). Lokalne produkty, ale Panie niestety sprzedają wszystko do końca, nawet stare, wysuszone, śmierdzące, zielonkawe szynki. Właśnie kupiłem 3 rodzaje szynek, dwie z nich ok, a 3 jak na zdjęciu - do wyrzucenia. Wstyd, że mając lokalną masarnie w pobliżu, sprzedaje się takie rzeczy które rzutują na opinie o całym sklepie

  2. Jola Jola ★★★☆☆

    Ceny nie są aktualne pod produktami,kilka razy zdarzyło mi się kupić przymrozone wędliny i mięso na os Wandy.i panie bardzo grubo kroja wędlinę,zwlasza w sklepie na os Na stokach,panie też jakoś nie są mile,raczej po coś tu przyszedł

  3. LukaSti ★★★★★

    Smaczne wędlinki + artykuły podstawowej potrzeby :)

  1. Agnieszka Warelis ★★★★★

    Prze sympatyczna obsługa, zawsze życzaca "miłego dnia" mięska i wedlinki super, choć tanio nie jest, ostatnio pyszne pomidorki;) polecam.

  2. Dawid Krzywda ★★★★☆

    Sklepik wiejski ale całkiem spory, nawet dobrze zaopatrzony w najważniejsze produkty, parking dość wygodny można by poprawić te rozwalone słupki pod tujami bo można sobie uszkodzić auto, poprostu jakoś lepiej to oznaczyć tak żeby było widać dokąd można dojechać pod te tuje. Ogólnie polecam

  3. Iwona ★☆☆☆☆

    Panie ważą mięso, które ma zostać zmielone oczywiście przed zmieleniem, po czym okazuje się, że waga nijak ma się do tej skasowanej na paragonie! Ostatnio była to różnica 80g. Poza tym blondwłosa Pani pracująca w sklepie na osiedlu Ugorek powinna zostać wysłana przeszkolenie w zakresie traktowania Klientów w podeszłym wieku. Nie polecam!

  1. Łukaszewicz Magda ★★★★★

    Mały, niepozorny wiejski sklepik, a znajdziesz tu wszystki czego Ci potrzeba. Zawsze świerze mięsa i wędliny w rozsądnych cenach. Art. spożywcze i zimne napoje, alkohol i wybrane produkty gospodarstwa domowego. Obsługa zawsze uśmiechnięta, bardzo miła i pomocna. Parking bardzo mały lecz wystarczający.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DELIKATESY PALUCH?

DELIKATESY PALUCH znajduje się przy Józefa Sawy-Calińskiego 32A, Nowa Huta, 31-999 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DELIKATESY PALUCH?

Można skontaktować się z DELIKATESY PALUCH pod numerem +48 126 408 630

Jak można dotrzeć do DELIKATESY PALUCH?

Do DELIKATESY PALUCH można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements