Awietne Panie, zawsze pomocne, przemiłe. Uśmiechnięte. Bardzo polecam
Zdjęcia
Opinie
-
D M ★★★★★
-
Monika Gie ★☆☆☆☆
To jeden z najgorszych sklepów w okolicy. Warzywa i owoce często odwrócone "ładną stroną" do góry, od drugiej nadpsute. Aby kupić wędlinę trzeba czekać całą wieczność aż ktoś podejdzie, kilka razy po prostu zrezygnowałam z zakupu.Pomijając fakt, że 45 minut przed zamknięciem nie da się już jej kupić, ponieważ panie "już posprzątały". Przy kasie często trzeba czekać, aby ktoś się pojawił. Obsługa wiecznie niezadowolona i obrażona na klienta.
-
Emilia Demczuk ★☆☆☆☆
Jest to najgorszy sklep spożywczy z jakiego kiedykolwiek korzystałam. Brak podstawowych produktów na półkach, ceny nie zgadzające się z tymi przy kasie ( przy kasie drożej niż na półce), szynką i mięso za ladą regularnie nieświeże, a jak już ekspedientka pokroi szynkę, to plastry tak grube, za w cenie 10 dag otrzymujesz 5 plasterków. Wierzyć mi się nie chce, że takie sklepy są dopuszczane do funkcjonowania. Powinno się zmienić zarządzanie, albo polityka tego miejsca, bo długo sklep tak nie pociągnie. Zdecydowanie odradzam!
-
Maciej Musiał ★☆☆☆☆
Na półce drogo, przy kasie jeszcze drożej, bo cena z półki rzadko zgadza się z ceną na kasie. Wielokrotnie wspominałem o tym obsłudze, więc nie jest to przypadek a celowe działanie by oszukać kupującego. Robię tam zakupy z konieczności, ale zazwyczaj z niesmakiem.
-
Paulina Kukułka ★☆☆☆☆
Godz 8.30 dnia dzisiejszego Pani w sklepie przyjmująca paczke dpd oburzona że przyniosłam przesyłkę do nadania(25×50×80).Pani stwierdziła że takich "wielkich gabarytów" nie powinni przyjmować, bo ona nie ma miejsca na to i pretensje do mnie nie z tej ziemi. Paczkę przyjeła ale ja musiałam się nasłuchać. Jeżeli to taki problem to niech sklep rozwiąże umowę z dpd a nie wyżywa się na klientach którzy nie są niczemu winni.
-
Sławek P ★★☆☆☆
Bardzo przecietnie jak na delikatesy, nieduży wybór na stoisku z wędlinami, bardzo słaba oferta pieczywa. Nieprzyjemny zapach który uderza zaraz po otwarciu drzwi. Ceny wysokie! Bywam w 8nnych delikatesach które są dużo przyjemniejsze. Współczuję ludziom, którzy robią tutaj codziennie zakupy
-
Sylwek ★★★☆☆
Zawiodłam się. W sklepie jest mały wybor towarów, drogo. Na stoisku mięsnym wędliny wyglądały na przeleżane, być może dlatego że byłam po weekendzie. Plus za parking.
-
Anna Kudłacik ★★★★★
Miła obsługa w sklepie czysto, ładnie wyeksponowany towar.
-
Daniel Król ★★★★☆
Mały sklep ale posiada wszystko to co potrzeba na teraz to nie jest supermarket tylko zwykły sklep "blisko domu". Wybór w miarę w porządku, a obsługa super zawsze można pogadać. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku