Opinie

  1. D M ★★★★★

    Awietne Panie, zawsze pomocne, przemiłe. Uśmiechnięte. Bardzo polecam

  2. Monika Gie ★☆☆☆☆

    To jeden z najgorszych sklepów w okolicy. Warzywa i owoce często odwrócone "ładną stroną" do góry, od drugiej nadpsute. Aby kupić wędlinę trzeba czekać całą wieczność aż ktoś podejdzie, kilka razy po prostu zrezygnowałam z zakupu.Pomijając fakt, że 45 minut przed zamknięciem nie da się już jej kupić, ponieważ panie "już posprzątały". Przy kasie często trzeba czekać, aby ktoś się pojawił. Obsługa wiecznie niezadowolona i obrażona na klienta.

  3. Emilia Demczuk ★☆☆☆☆

    Jest to najgorszy sklep spożywczy z jakiego kiedykolwiek korzystałam. Brak podstawowych produktów na półkach, ceny nie zgadzające się z tymi przy kasie ( przy kasie drożej niż na półce), szynką i mięso za ladą regularnie nieświeże, a jak już ekspedientka pokroi szynkę, to plastry tak grube, za w cenie 10 dag otrzymujesz 5 plasterków. Wierzyć mi się nie chce, że takie sklepy są dopuszczane do funkcjonowania. Powinno się zmienić zarządzanie, albo polityka tego miejsca, bo długo sklep tak nie pociągnie. Zdecydowanie odradzam!

  1. Maciej Musiał ★☆☆☆☆

    Na półce drogo, przy kasie jeszcze drożej, bo cena z półki rzadko zgadza się z ceną na kasie. Wielokrotnie wspominałem o tym obsłudze, więc nie jest to przypadek a celowe działanie by oszukać kupującego. Robię tam zakupy z konieczności, ale zazwyczaj z niesmakiem.

  2. Paulina Kukułka ★☆☆☆☆

    Godz 8.30 dnia dzisiejszego Pani w sklepie przyjmująca paczke dpd oburzona że przyniosłam przesyłkę do nadania(25×50×80).Pani stwierdziła że takich "wielkich gabarytów" nie powinni przyjmować, bo ona nie ma miejsca na to i pretensje do mnie nie z tej ziemi. Paczkę przyjeła ale ja musiałam się nasłuchać. Jeżeli to taki problem to niech sklep rozwiąże umowę z dpd a nie wyżywa się na klientach którzy nie są niczemu winni.

  3. Sławek P ★★☆☆☆

    Bardzo przecietnie jak na delikatesy, nieduży wybór na stoisku z wędlinami, bardzo słaba oferta pieczywa. Nieprzyjemny zapach który uderza zaraz po otwarciu drzwi. Ceny wysokie! Bywam w 8nnych delikatesach które są dużo przyjemniejsze. Współczuję ludziom, którzy robią tutaj codziennie zakupy

  1. Sylwek ★★★☆☆

    Zawiodłam się. W sklepie jest mały wybor towarów, drogo. Na stoisku mięsnym wędliny wyglądały na przeleżane, być może dlatego że byłam po weekendzie. Plus za parking.

  2. Anna Kudłacik ★★★★★

    Miła obsługa w sklepie czysto, ładnie wyeksponowany towar.

  3. Daniel Król ★★★★☆

    Mały sklep ale posiada wszystko to co potrzeba na teraz to nie jest supermarket tylko zwykły sklep "blisko domu". Wybór w miarę w porządku, a obsługa super zawsze można pogadać. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum znajduje się przy 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?

Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements