Opinie

  1. pawliszon ★★★★★

    Jedna z lepszych aptek w okolicy, nie należy do żadnej sieci, co dla mnie działa na korzyść. Atmosfera jest bardzo przyjazna, można liczyć na poradę, nienachalna sugestia leków ze zrozumieniem potrzeb i możliwości finansowych pacjenta.

  2. Kamil Włodarczyk ★☆☆☆☆

    Szczerze odradzam. Pani farmaceutka ewidentnie ma jakiś problem do mężczyzn. Dodatkowo widać u niej kompleks wyższości. Kupiłem to co chciałem, ale z pewnością tu nie wrócę, a innym radzę omijać szerokim łukiem.

  3. Wiktoria ★☆☆☆☆

    Pani DOKTOR bo tak kazała sobie mówić, nie zna zasady jaką jest kolejka i wpuszcza przede mną kobietę bombelkowa madke one chyba mają immunitet, bombelkowa bo dosłownie dziewczyna w kolejce się kłóci że ma chore dziecko i musi kupić lek a dziecko stoi na deszczu i czeka xD ogólnie zero kultury, chamstwo.

  1. Paulina Miszczuk ★★★☆☆

    Generalnie do tej pory była to moja ulubiona apteka. Delikatnie wyższe ceny były rekompensowane cudownymi Paniami farmaceutkami. Do czasu aż nie pojawiła się nowa Pani w aptece. Ja osobiście miałam z nią jedna sytuację w której była delikatnie opryskliwa jednak każdy może mieć gorszy dzień, wiadomo. Jednak, mój mąż, przychodząc do apteki został potraktowany niestosownie. Aptekarka miała pretensje iż ten nie pozwala się wpychać do kolejki innej kobiecie (pytał się wcześniej jej czy stoi w kolejce, powiedziała że nie. Zapytał się bo siedziała na krzesełkach obok), by następnie kazać mówić do siebie per pani doktor i wmawiać mojego mężowi że ten jest agresywny ( w momencie w którym on poinformował że nie będzie tolerowal wpychania się do kolejki, zwłaszcza że też coś pilnie potrzebuje).

  2. Monika Gie ★★★★★

    Bardzo lubię tę aptekę. Nie jest to sieciówka i mam wrażenie że dzięki temu obsługa gdy ma coś doradzić to nie wciska nam tego co aktualnie kazała wpychać sieć, tylko naprawdę szczerze doradzają zgodnie z naszym problemem. A to jest teraz rzadkość w aptekach i trzeba to doceniać. Do tego mają konkurencyjne ceny. Obsługa jest ok. Otwarta nawet w niedzielę. Polecam

  3. Michal Pp ★★★★★

    Często leki niedostępne w innych aptekach udaje mi się kupić w tej. Personel pomocny.

  1. Polka Biedronka ★★☆☆☆

    Personel w porzadku, ale dziś przytrafiło mi się opóźnione otwarcie.. pilnie potrzebowałam lekarstw i niestety musiałam udać się po samochód żeby jechać do innej .. godziny otwarcia od 8 w tygodniu ?niektórzy pracują! Warto byłoby wziąć to pod uwagę

  2. Kamil Wojas ★☆☆☆☆

    NIESTETY NIE POLECAM!!! Nie dość, że jest to najdroższa apteka w okolicy to nic tam nie ma! Nic na stanie, wszystko na jutro, pojutrze a potem okazuje się, że po 3 dniach nie są w stanie zrealizować recepty. Sytuacja ta jest permanentna i dlatego radzę tą aptekę omijać, w okolicy są dużo lepsze.

  3. Bartłomiej Niepodam ★★★★☆

    Apteka jest w porządku. Niestety, jedna z najdroższych jak nie najdroższa w okolicy. Cóż, wykupuję tam jedynie leki na ryczałt, resztę wolę realizować gdzieś indziej bo przy pełnym pakiecie zapłaciłbym pewnie 3 razy więcej niż u konkurencji kilkadziesiąt metrów dalej. Ja wiem, że to nie jest sieciówka, nie mają siły przebicia w hurtowniach ale jednak kupując konkretny lek w innej aptece zapłaciłem 40 zł, gdzie w tej był za niecałe 100 zł oczywistym jest, że wybiorę tę tańszą. Gwiazdka więcej za punkt szczepień.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Orchis?

Apteka Orchis znajduje się przy Adama Bochenka 10, Podgórze Duchackie, 30-693 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Orchis?

Można skontaktować się z Apteka Orchis pod numerem +48 123 450 605

Jak można dotrzeć do Apteka Orchis?

Do Apteka Orchis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements