Opinie

  1. Małgorzata Wajda ★★★★★

    Kultowy sklep w Starym Bieżanowie. Świetna obsługa, bardzo dobry wybór, pyszne bułki, precelki krakowskie o ile trafisz tu wcześnie z rana. Kupisz tu niezłe pieczywo, sosy do spaghetti, warzywa, owoce, lody, pierogi, makarony, chipsy itp.

  2. Maciej Piotrowski ★★★★★

    Ze względu na bliskość, jest to mój sklep, w którym regularnie się zaopatruje. Zawsze miła obsługa, zazwyczaj szybka, na ewentualną kolejkę "nie ma rady". Nie zdarzyło mi się trafić na przedatowany towar. Asortyment adekwatny do (małego) rozmiaru sklepu, w tym m.in.: żywność, podstawowe artykuły domowe typu proszek do prania, chusteczki itd., dostępne także alkohole. POLECAM!

  3. Michał Kardynał ★☆☆☆☆

    Bardzo powolna obsługa, przede mną był tylko jeden klient a czekałem około 10 min a i tak się nie doczekałem bo wolałem wybrać już inny sklep, nie polecam

  1. Osoba ktora montuje filmy ★★★☆☆

    Stary budynek wyglądający jak przerobiona budka z agregatem, obsługa przyzwoita. Spory asortyment alkoholu i papierochów. Parking bardzo mały, a jak przyjedzie samochód z dostawą... Ło panie... Za Chiny ludowe nie zaparkujesz.

  2. Robert M ★★★☆☆

    Obsługa super. Trochę mały, parking mały. I jeszcze ten zakaz postoju i parkowania... Katastro, ostatnio, tam się do mnie Policja dopieprzyła.... No takie rzeczy.

  3. Megi A ★★★★★

    Miła obsługa, ceny ok, mimo małego gabarytu jest co potrzeba i nie wychodzi się z mnóstwem zbędnych produktów oraz pustym kontem. Polecam.

  1. Franek M ★★★☆☆

    strasznie szemrany sklep lecz jest blisko mnie dlatego 3 gwiazdki EDIT: szemrany ponieważ jest to bardzo mały sklep i jest u bardzo dużo różnych rzeczy (co sprawia że jest mały wybór w danych kategoriach )przez co trudno znaleźć to co się chce np. ja byłem tu po czekoladę i prawie jej nie znalazłem (wsęsie jakąś tam znalazłem ale nie tą którą szukałem) i wygląd wnętrza i zewnętrza nie powala

  2. Mietek Kapusta ★★★★☆

    bardzo miła obsługa, zadziwiająco duży wybór różnych rzeczy lecz mam tylko jedno Ale - kiedyś sklep był czynny 24h nawet w niedziele, nie wymagam tego teraz, ale może warto rozważyć otwarcie sklepu w niedzielę chociaż do tej 14:00 ? żeby kupić węgiel,chleb i kiełbasy na grilla muszę lecieć daleko do sklepu a tak to miałem pod ręką ;) Pozdrawiam ;)

  3. Moni1001 ★★☆☆☆

    Asortyment sklepu jak na sklep "osiedlowy" jest w porządku, kilka ciekawych produktów które można tylko tam kupić. Jednak sam lokal jest paskudny, obskurny, brudny aż strach kupować tam coś bez opakowania. Uważam że należy zmienić stare śmierdzące, rozpadajace sie lodówki oraz regały które dziwię się że jeszcze stają. Myślę że dało by się z tego miejsca zrobić fajny mały markecik.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Odido?

Sklep Odido znajduje się przy Wojciecha Lipowskiego 33, Bieżanów-Prokocim, 30-898 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Odido?

Można skontaktować się z Sklep Odido pod numerem +48 126 580 570

Jak można dotrzeć do Sklep Odido?

Do Sklep Odido można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements