Opinie

  1. frick fren ★★★★★

    Pani Halino szarowicz sklepy poniżej 200 m² nie mają obowiązku przyjmowania wszystkich opakowań, mogą dobrowolnie przyjmować butelki/puszki, jeśli zdecydują się przystąpić do systemu, jeżeli nie, klient powinien zwrócić butelki w najbliższym automacie do tego przeznaczonym. To prawo obowiązuje w całym kraju. Proszę się doedukowac w tym temacie :)

  2. Halina Szarowicz ★☆☆☆☆

    Niestety... dzisiaj pani przy kasie odmówiła przyjęcia butelek plastikowych zwrotnych, mimo pobranej wcześniej kaucji ....

  3. Piotr Zab ★☆☆☆☆

    W tym sklepie ktoś wywiózł z Warszawy pudełko do moich AirPods 4 z Anc sądzę że to nielegalny komis

  1. Wiktoria Ptak ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera, jak i obsługa życzliwych i pomocnych sprzedawców. Miejsce zadbane, a zaopatrzenie sklepu na wysokim poziomie. Ceny w porównaniu do innych sklepów nie są wygórowane, wręcz można stwierdzić, że przystępne. Ogromnym plusem są dni i godziny otwarcia sklepu!

  2. Rafał Suślik ★★★☆☆

    Bardzo fajny sklep. Długo otwarty nawet w niedzielę. Ale niestety bardzo drogo.

  3. joasia701 ★★★★★

    Nowe Panie, bardzo miłe i uczynne. Sklep estetyczny, przyjemnie się tam kupuje. Polecam

  1. Mateusz Baran ★☆☆☆☆

    Poraz kolejny filet z kurczaka ma słodki zapach starego mięsa. Kiedyś kupiłem i stwierdziłem, że może się zdarzyć. Ale za trzecim razem uważam, że to nie był przypadek. Już napewno nie kupię tu żadnego mięsa.

  2. Ubermorgen Stern ★☆☆☆☆

    Ogromnie agresywne zachowanie ekspedientki. Zaparkowaliśmy pod sklepem dziecko chciało skorzystać z toalety w MCDonaldzie i kupić coś do picia i jedzenia w Groszku. Wyskoczyła pani z wielką awanturą, że zadzwoni po straż miejską. Stwierdziła, że ja to nie interesuje. Jako dotychczasowi klienci byliśmy zażenowani. Pani wyraźnie agresywna I nie polecam korzystać z tego sklepu. Patologia.

  3. Sługa Nieużyteczny ★★★★★

    Sto razy przechodziłem obok tego sklepu i wreszcie wszedłem. Poza zwykłymi zakupami podstawowych produktów żywnościowych kupiłem też wyjątkowy boczek - po prostu poezja smaku, powinniście skosztować! Zdaje mi się, będę częściej tu zaglądać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Groszek?

Groszek znajduje się przy Ul. Reformacka 15b, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Groszek?

Do Groszek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements