Bardzo dziękuję Pani Izabeli- Delikatesy Centrum Wieliczka, za profesjonalne podejście do klienta. Dzięki zaangażowaniu Pani Izy odnalazłam zakup, który wczoraj zapomniałam zabrać ze sklepu.
Zdjęcia
Opinie
-
Żaneta Suder ★★★★★
-
Andrzej Franiak ★★★★★
Czasami robię tam zakupy.mimo że nie jest najtaniej bo mają parking na którym można spokojnie zostawić auto na godzinę. Towar zawsze jest świeży a wędliny smaczne. Miła obsługa która zawsze doradzi jak czegoś nie wiem gdzie się znajduję.
-
Joanna Kos-Gawor ★☆☆☆☆
Niestety ale w sklepie pracownicy robią co chcą.Klient jest niewidzialny...Stoję do wędlin,jedna ściera ladę,druga klei karteczka czy ceny? Trzecia obsługuje,czwartą przyszłą dopiero z zaplecza i mnie obsłużyła,trzeba było wystać swoje.Potem przy kasie, stoi 6 osób,jeden pan kasjer,druga Pani z chłopakiem układają towar na półce,pytam czy można zadzwonić na drugą kasę,zero reakcji,ani tak ani nie...cisza.Poszłam do dwóch czy trzech pań,które pakowały sobie cukierki do reklamówek i rozmawiały czy ktoś przyjdzie łaskawie na kasę bo jest kolejka,zdziwione,że nikt nie dzwoni jak jest kolejka...? Idę znów do Pani układającej towar,która widzi pełno ludzi w kolejce i pytam czy nie mają w zwyczaju dzwonić na kogoś do pomocy na kasie.Szok i niedowierzanie co tam się dzieje.Chyba 10 pracownic na sklepie,jeden nieporadny chłopczyk przy kasie,który wolno sobie obsługuje a Ty się proś żeby łaskawa Pani przestała układać towar i zajęła się klientami! Gdzie jest kierownik? Kto to ogarnia? Nie polecam nikomu chyba,że ktoś ma czas stać pół godziny do mięsa i pół godziny do kasy.A to nie o to chodzi,że nie pracowników tylko,że nie ma kto zauważyć klientów.Żenada!
-
Wiktoria Ptak ★☆☆☆☆
Sklep ma duży potencjał, ale potrzeba kilku zmian, aby dobrze prosperował. Zagospodarowanie miejsca w niektórych przypadkach jest co najmniej zabawne. Cenówki na półkach pomylone, a daty niekiedy długo po terminie. W dodatku na kasie pracuje Pani, która jest wyjątkowo nie miła.
-
Kamil Nowak ★☆☆☆☆
Sklep wizualnie prezentuje się dobrze, ale to jedyny pozytyw. Cenówki są często źle oznaczone, przez co ceny przy kasie różnią się od tych na półce. Obsługa jest w dużej mierze nieprofesjonalna. Szczupła blondynka, która pracuje na kasie, wydaje się wyjątkowo pretensjonalna. Zamiast standardowej obsługi klienta, sprawia wrażenie, jakby robiła łaskę, że w ogóle pracuje. Dodatkowo w sklepie jest wysoki mężczyzna z ciemnymi, długimi włosami, który wywyższa się, jest pretensjonalny i kompletnie nie nadaje się do kontaktu z ludźmi. Do tego podczas zakupów na dziale warzywnym zdarzyło mi się usłyszeć, jak pracownica z zaplecza w nieprzyjemny sposób obgadywała klientów, w tym mnie. Takie zachowanie jest skrajnie nieprofesjonalne i dodatkowo potęguje fatalną atmosferę sklepu. Jedynym plusem jest dział mięsny obsługa tam jest naprawdę miła i zawsze przygotowuje produkty zgodnie z preferencjami klienta.
-
Marta M ★☆☆☆☆
Szanowni Państwo uważajcie na obsługę przy kasie! Nie wiem czy to cwaniactwo, czy koncepcja na biznes szefostwa ale często się zdarza, że naliczane są produkty, których nie zakupiliście lub gdy zobaczą starszą panią czy starszego pana, którzy proszą kasjerkę o zabranie odpowiedniej kwoty z dłoni / portfela, zabierana jest inna kwota niż na rachunku. Uwaga przy kasie na młodą dziewczynę z ciemnymi długimi włosami!
-
Patrycja Xxx ★★★★★
Wszystko co potrzeba w jednym miejscu. Ceny też OK. Do tego parking bezpłatny i zawsze wolny, więc można spokojnie podjechać. Bardzo często promocje! Polecam!
-
asia “krupcia216” krupa ★★★★★
Świetny sklep obsługa Pani Dominiki na dziale mięsnym rewelacja ,zawsze lubię przychodzić do niej i do Pani Izy na kasie .Świetne pracownice .
-
Agnieszka Pszczolka ★☆☆☆☆
Byłam tam w lipcu na wakacjach. Sprzedawczyni Pani bardzo miła uśmiechnięta , lecz nie mogę powiedzieć tak dobrze o Pani kierownik stoiska mięsnego, niemiła co do klientów i do swojej ekipy również. Szkoda bo jej zachowanie nie daje checi powrotu do tego sklepu.
-
Monika C. ★☆☆☆☆
Fatalna kierowniczka , zero szacunku dla klienta oraz pracownika !! I to nie pierwszy raz mnie spotkało z jej strony , „gnoi” swoich pracowników przy klientach . Wcześniej lubiłam tam chodzić , odkąd jest ta Pani nie koniecznie . NIE POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy Bolesława Limanowskiego 12, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?
Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 126 229 933
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku