Opinie

  1. AmatorskiePL ★☆☆☆☆

    Jest godzina 17:20 sklep zamknięty wisi karta ze będę o 17 masakra.

  2. Vadym Tiutiunnyk ★★★★★

    polecam dobre hot-dogi i dobra kawa

  3. Max{-} ★★★★★

    Obsługa miła, szczególnie ten pan z długą brodą

  1. Alan Dybaa ★☆☆☆☆

    Przyszłem dziś do żabki po paysafcard wyjmuje kartę płatnicza kasjer odmawia mowi że u nich nie można płacić kartą za paysafcard tylko gotowka chciałbym przypomnieć że żabka okolo 100m ma możliwość płatności kartą kredytową Więc nie polecam tej żabki jeżeli chodzi o paysafcard

  2. MEEZLIA ★☆☆☆☆

    Chamska obsługa, Pani ma totalnie gdzieś klientów,nie umie obsługiwać klientów. Zamówiłem hot doga. Bułka była bardzo zimna i mokra jakaś, parówki nie za proponowała na wybór a dała pierwszą lepszą oraz nie podgrzaną, sosy pomyliła i wlała na sam dół, u góry sucho na dole za dużo sosu. Oraz jeśli mowa o higienie kasjerki, to bardo zła, przed tym jak zrobić hot doga Pani gryzła paznokcie. Nie polecam tej żabki.

  3. Sławomir Job ★★★★★

    Super żabka, Pani na kasie bardzo mila i zawsze pomocna!

  1. Piotr Urbanowicz ★☆☆☆☆

    Sklepy Żabki prowadzone są według jakbyś standardu a ten daleko odbiega. Tydzień temu wpadłem na hotdoga (przejeżdżam tamtędy) i to był najbardziej ohydny hot dog, jakiego w życiu jadłem. Tak, zwykłą bułkę z parówką i sosem da się zepsuć. Sosu było tak nieprawdopodobnie mało, że hot dog był potwornie suchy i nie dało się go w ogóle zjeść. Ale to nic bo tydzień później wpadłem na kawę, bo hot doga już tu nie zamówię. Małą czarną poprosiłem to się okazało, że nie ma małych kubków, więc dostałem w dużym. Ok, zdarza się, wiec poprosiłem o dekielek bo przyjechał samochodem. I co się okazało? Że nawet dekielków nie ma. Naprawdę, ciężko uwierzyć…

  2. Izabella Filiciak ★★★★★

    Bardzo dobry sklep ceny przystępne.

  3. Jol Ka ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka jaka jest w Krakowie żenada poprostu otwarta w niedziele ale kasa tylko samoobsługowa a jakis młot stoi i gra na telefonie za kasą odpyskowuje do klientów i ma w nosie wszystko co sie koło niego dzieje powinnien zmienić pracę masakra poprostu !!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Erazma Jerzmanowskiego 16, Bieżanów-Prokocim, 30-836 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements