Opinie

  1. Teresa Stachurska ★☆☆☆☆

    Witam czy panie na stoisku mięsnym pracują tam za karę godzina 11 towar w lądzie to totalne wysprzedaż

  2. Karolina Szewczyk ★☆☆☆☆

    Niestety, ale po dzisiejszej sytuacji na dziale mięsnym, będę unikać kupowania tam mięsa i wędlin. Zostałam potraktowana przez Panie obsługujące za ladą bardzo nieprofesjonalnie. Przez moje zagapienie się po 24 godzinnym dyżurze i nie zauważeniu, że Pani odłożyła szynkę z maszyny do lady z powrotem i poproszeniu o skrojenie jej usłyszałam, że stoję i sie gabie zamiast powiedzieć że ją chce, zanim ją odłożyła. Dostałam takiego szoku, że mnie zatkało i nie powiedziałam nic. Druga Pani natomiast, głośno skomentowała, że powinna wiedzieć jak to wygląda, że najpierw trzeba odłożyć, bo przecież inaczej klient nie kupi...drugą rzecz jak mi Pani podawała to mamrała pod nosem i bez słowa rzuciła na ladę mięso nie pytając się mnie czy coś jeszcze chce. Ogólnie zrobiło mi sie bardzo przykro, bo nie miałam w zamyśle zrobic coś po złości tylko po prostu po ludzku się zawiesiłam. Dopiero przy kasie ogarnęłam co miało miejsce kilka minut przed chwilą i porozmawiałam z Zastępcą Kierownika za co dziękuję, że Pani podeszła i zachowła się bardzo dobrze i profesjonalnie. Niestety ten sklep jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania, więc muszę tak robic zakupy, ale będę unikać działu mięsnego jak będę widzieć, ze te Panie mają zmianę.

  3. Kasia ★★★★★

    Duży przestronny sklep, ale muszą popracować nad organizacją sklepu. Od początku zawsze coś nie współgra. Wybór towaru bardzo duży, ogólnie czysto. Polecam

  1. B ★☆☆☆☆

    Są trzy Panie na mięsnym które obsługują z wielką łaską (blondynka i brunetka że spiętymi w koka włosami i starsza krótko obcięta).Jak na nie trafię to odniechciewa się robić zakupów bo do tego są niemiłe i robią łaskę że odpowiedzą na pytanie klienta. Prośba do szefostwa żeby coś z tym zrobić!!!!

  2. Paulina Socha ★☆☆☆☆

    Coraz gorzej. Warzywa i owoce bardzo często są nieswieze lub ich brakuje. Sklep zawalony nierozladowamym towarem, przez co trudno dostać się do produktów, czy przejechać wózkiem, wyminac z innymi klientami. Panie są niemile (na mięsnym i pani blondynka która często wykłada towar). Nie wiem z czego to wynika, być może brakuje personelu, ale w sąsiedniej stokrotce na czeczow jest o niebo lepiej

  3. Nina Jarzyna ★★☆☆☆

    Sklep jak sklep . Odejmuje gwiazdki za nieświeże warzywa i owoce nawet jak pójdzie się rano oraz ciasne , zawalone alejki niepotrzebnymi rzeczami . Przejazd wózkiem z dzieckiem przez to jest bardzo utrudniony

  1. Paulina Synowiec ★☆☆☆☆

    Dziś zostałam o właśnie tak potraktowana, Panie na mięsnym udawały, że mnie nie widzą, kiedy jedna z nich postanowiła mnie obsłużyć dowiedziałam się, iż owa Pani nie skroi mi wędliny (godzina 21:35) po odejściu od sekcji mięsnej Pani zaczęła mnie wyśmiewać do drugiej ekspedientki nie zwracając uwagi, że jestem obok. Nie zamierzam takiego traktowania tak zostawić. Przepraszam,że jako klient, człowiek pierwszy raz musiałam zrobić zakupy tak późno bo również pracuję!!!!!

  2. Joanna Olszańska ★★★★★

    Lubię Stokrotkę za jej bogaty asortyment, za miłą i fachową obsługę, za pomocne osoby, które tam pracują, za szeroki wybór produktów eko i zawsze świeże mięso i wędliny. Mają naprawdę dobre ceny, zwłaszcza produktów rodzimej marki Home. Jakość super, cena często trzy razy niższa. Największą niespodzianką był zestaw do sushi, który mogłam tam kupić. Marzyłam o tej japońskiej potrawie a w dobie pandemii nie dał się pójść do lokalu. Zrobiłam w domu, sama, pierwszy raz. Z grillowanym mintajem i czarnuszka wyszło genialne. Nie ma to jak zrobić sobie fajna kolację na 35 urodziny:). Polecam, zawsze chętnie tam robię zakupy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Agatowa 31, Bieżanów-Prokocim, 30-798 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements