Sprawnie, miła i kompetentna obsługa. Ceny lepsze niż u innych.
Zdjęcia
Opinie
-
JeżyK ★★★★★
-
Krzysztof Kręcikij ★☆☆☆☆
Pani zamknęła mi drzwi przed nosem dosłownie patrząc mi w oczy na 3 min przed 22. No mega słabo, takie rzeczy w aptece?
-
Piotr Barczak ★★★★★
Zawsze miło - dobre ceny jak na centrum Krakowa.
-
Justyna Wójcik ★★★★★
Miła i kompetentna obsługa, nigdy nie miałam problemów z kupieniem ani zamówieniem leku.
-
Aleksandra Pułanik ★★★★★
Trafiłam na bardzo miłą i kompetentną Panią, która nie miała na stanie mojego leku jednak sprawdziła w systemie która z aptek zrobiła zapas. Dzięki niej zadzwoniłam do innej apteki i zarezerwowałam lek. Jestem wdzięczna za zaangażowanie. Gorąco polecam
-
Aleksandra Skałka ★☆☆☆☆
Szanowne Panie Farmaceutki Pomimo że na moją receptę został zamówiony lek lafactin nie otrzymałam go 2 dni później gdyż było to wytłumaczone tym że nie mam przy sobie recepty którą miałam podczas składania zamówienia i została odnotowana w systemie.Jest to o tyle zabawne gdyż wystarczyło po prostu poprosić o nazwiska oraz numer PESEL który jak wiemy widnieje na recepcie. Sam lek faktem jest został specjalnie zamówiony do owej apteki specjalnie na moją receptę obecnie moja recepta straciła ważność czekam na zmianę lekarza.Czuję się jak przysłowiowe g***o tzw. odstawienie. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość a także profesjonalizm w każdym możliwym aspekcie panie z porannej zmiany 3 lutego.
-
Michal Fabrycy ★☆☆☆☆
Bezczelna blondynka farmaceutka. Apteka pomyliła lek w trakcie rezerwacji przez ktomalek.pl na miejscu okazało się, że lek jest dostępny ale tylko jedno opakowanie zamiast dwóch zamówionych. Wystarczyło przeprosić i zaproponować zamówienie leku ale farmaceutka z podejściem "bierzesz albo nie" na to nie wpadła. Brak umiejętności interpersonalnych. Nie polecam... Są apteki tańsze i z sympatycznym personelem w okolicy.
-
Marian Żmigrodzki ★☆☆☆☆
W tej aptece trzeba się wykłócać o odpowiednią ilość leków, bo panie nie rozumieją, że "2 opak. 6szt" to znaczy, że mają być dwa opakowania po 6 sztuk. Rzekomo lekarz nie napisał "x" w odpowiednim miejscu, czy coś takiego. Dodam, że nie chodziło o żaden z leków, którymi można się narkotyzować, więc takie podejrzenia nie wchodziły w grę. Obsługa nie mila, na siłę probujaca utrudnić życie klientowi/pacjentowi. Ceny też wygórowane a na obsługę przy stoisku kosmetycznym czeka się po 10 minut. Gorąco odradzam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ziko Apteka?
Ziko Apteka znajduje się przy Juliana Dunajewskiego 2, Stare Miasto, 31-133 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ziko Apteka?
Można skontaktować się z Ziko Apteka pod numerem +48 124 481 640
Jak można dotrzeć do Ziko Apteka?
Do Ziko Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku