Opinie

  1. Tomasz Koscik ★☆☆☆☆

    kartka czynne 10-19, nie ma nikogo - szanujmy swój czas

  2. lu u ★★★☆☆

    Nieaktualne godziny pracy przed świetami

  3. Amelia K ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Co prawda ceny nie są zbyt niskie ale chodzę tam od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona głównie z obsługi pana farmaceuty, który naprawdę potrafi dobrze doradzić ( o czym przekonałam się na własnej skórze ) i przede wszystkim nie wciska niczego na siłę jak w innych aptekach mają to w zwyczaju. Na pewno będę tam wracać.

  1. Agnieszka S. ★★★★★

    Polecam tę aptekę z całego serca. O obsługującym w niej panu farmaceucie krążą już legendy :) Pan jest przemiły i bardzo profesjonalny. Nie tylko wydaje produkty, ale szczegółowo pyta o objawy i doradza, co będzie najlepsze. Nigdy nie zauważyłam, żeby dziwnie się patrzył, gdy oglądam produkty. Do tej apteki z przyjemnością wracam.

  2. Sofia ★☆☆☆☆

    Pan farmaceuta (wysoki, brunet z zakolami, wiek 40+) stał nade mną jak oglądałam sobie kremy przeciwsłoneczne, ewidentnie patrząc czy czegoś nie ukradnę. Myślałam, że nie wie jak takie zachowanie jest odbierane i wychodząc grzecznie powiedziałam, że to powoduje u klienta duży dyskomfort, a zupełnie bezpodstawne sugerowanie komuś, że jest złodziejem zwyczajnie uwłacza. W efekcie nasz dorosły facet w wieku średnim zaczął dosłownie pyskować, że on tak z każdym robi, że ma podstawy żeby zakładać jakie mam intencje (XD!) a jak mi się nie podoba to mogę wyjść. To wyszłam. Ten pan wyraźnie szukał zaczepki. DOZ Apteka, gratuluję sprzedawcy, zaraziłam się do was na amen. Jeżeli macie problem z kradzieżami to zainwestujcie w monitoring, a nie w żałosnych sprzedawczyków, którzy bawią się ochroniarzy. Dyplom farmacji nie stworzy z chama przyzwoitego człowieka, z którym inni ludzie chcą mieć do czynienia. Wstyd. A temu panu bardzo współczuję kompletnego braku taktu, kultury i bycia fatalnym pracownikiem. W pracy spędza się 70% swojego życia, może poszukaj czegoś mniej frustrującego.

  3. Roman Didenko ★☆☆☆☆

    Zamknięte za godzinę przed wyznaczoną godziny pracy. Miałem rezerwację na lek i miałem go do 19 odebrać. O 17:58 apteka zamknięta. Musiałem naglę szukać lek w innych aptekach, bo wieczorem muszę już zażyć. Jak to nazwać? Brak słów.

  1. Ewa Zalewska-Paciorek ★★★★★

    Bardzo przyjemna obsługa pana kierownika, dobre doradztwo środków leczniczych i kremów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DOZ Apteka Dbam o Zdrowie?

DOZ Apteka Dbam o Zdrowie znajduje się przy Zakopiańska 105, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-418 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka Dbam o Zdrowie?

Można skontaktować się z DOZ Apteka Dbam o Zdrowie pod numerem +48 502 652 327

Jak można dotrzeć do DOZ Apteka Dbam o Zdrowie?

Do DOZ Apteka Dbam o Zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements