Absolutnie omijać!!!! Ceny z Marsa !!!! Za plastry Itami, które maja różne ceny ale nigdy podwójne moja koleżanka która poprosiłam o kupienie dwóch opakowań zapłaciła niemożliwie ogromna cenę. Plastry kosztują od 46 do 70 złotych. Moja znajoma zapłaciła 123 zł za opakowanie ! Absolutne złodziejstwo !!!!!! Może dlatego ze jest obcokrajowcem a może dlatego ze apteki „robią co chcą” z cenami bo mogą. To definitywnie powinna być prawnie uregulowane. Póki co nie robić tam zakupów !!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Anna K. ★☆☆☆☆
-
Wiki Sas ★☆☆☆☆
Ceny z kosmosu, wybór nijaki, obsługa - głęboki PRL w najgorszym wydaniu! Zdecydowanie nie polecam!
-
Monika Cichowska-Araujo ★☆☆☆☆
Zgadzam się z tym że apteka ma bardzo ubogi asortyment, plus panie farmaceutki mogłyby się doedukować. Przyszłam po pastylki i spray do nosa dla kobiet w ciąży (byłam trochę przeziębiona) na co pani popatrzyła na mnie dziwnie i powiedziała że jak jestem w ciąży to tylko domowe sposoby xD Oczywiście w innej aptece farmaceutka nie miała problemu z poleceniem mi leków które mogę bezpiecznie zażywać w ciąży.
-
Dawid Marchewczyk ★☆☆☆☆
Ta apteka to jedno wielkie "XD", jeżeli pragniesz zobaczyć jak wygląda najgorsza i najdroższa apteka z wyjątkowo ch***** obsługą to polecam się wybrać, żeby po kilku latach powspominać to znakomite miejsce. ps Panie mają tam wyrafinowane podejście do klienta i nie mam bladego pojęcia jak one się tam odnajdują.
-
Kitaj Rusek ★☆☆☆☆
Ceny z kosmosu. Bardzo drogo i ubogi asortyment. Cena za zwykle krople do oczy w innych aptekach 25 zl gdy tutaj te same kosztują 38 zl.
-
wlodek laskowski ★☆☆☆☆
W tej aptece nie mozna zrealizowas recept "od reki" - maja bardzo ubogi zestaw lekow dostepnych, praktycznie nigdy nie byli zrealizowac recepty, zamawiaja na nastepny dzien. Tylko zwykle jak ktos jest chory to potrzebuje lekow tego samego dnia .... Niestety w tej aptece na to nie mozna liczyc.
-
Aleksandra Nalepa ★★☆☆☆
Z usług tej apteki korzystamy od dawna, ale niestety, same z nią problemy. Co chwilę jakieś zmiany w godzinach otwarcia, albo mimo, że powinno być otwarte, to i tak nikogo z obsługi nie ma. Do tego ostatnio pani najpierw nie potrafiła obsłużyć komputera i znaleźć odpowiedniego leku, po czym jak już jej się udało, to przerosła ją obsługa terminalu kart płatniczych, przez co musieliśmy iść do innej apteki. Gdyby nie była tak blisko, w ogóle byśmy do niej nawet nie zaglądali, bo raczej nie można liczyć, że uda się zrobić w niej zakupy. Dodatkowo ceny dużo wyższe, niż w innych aptekach w okolicy. Nie polecam.
-
Aleksandra Wilczyńska ★★☆☆☆
Z usług tej apteki korzystamy od dawna, ale niestety, same z nią problemy. Co chwilę jakieś zmiany w godzinach otwarcia, albo mimo, że powinno być otwarte, to i tak nikogo z obsługi nie ma. Do tego ostatnio pani najpierw nie potrafiła obsłużyć komputera i znaleźć odpowiedniego leku, po czym jak już jej się udało, to przerosła ją obsługa terminalu kart płatniczych, przez co musieliśmy iść do innej apteki. Gdyby nie była tak blisko, w ogóle byśmy do niej nawet nie zaglądali, bo raczej nie można liczyć, że uda się zrobić w niej zakupy. Dodatkowo ceny dużo wyższe, niż w innych aptekach w okolicy. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pod Złotym Tygrysem. Apteka?
Pod Złotym Tygrysem. Apteka znajduje się przy Wiarusa 23, 32-087 Zielonki, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pod Złotym Tygrysem. Apteka?
Można skontaktować się z Pod Złotym Tygrysem. Apteka pod numerem +48 126 351 677
Jak można dotrzeć do Pod Złotym Tygrysem. Apteka?
Do Pod Złotym Tygrysem. Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku