Opinie

  1. Tomasz Nowak ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa, klientów mają gdzieś i nie miło odpowiadają na pytania. Sprzedawane są przeterminowane rzeczy, w hot dogach stare, suche parówki

  2. Ronnie ★☆☆☆☆

    panie obsługujące mają klientów w poważaniu, wolą rozmawiać ze soba, podawane są stare parówki i zawsze brakuje produktów, które w innych żabkach normalnie są

  3. Kamil Niewiarowski ★☆☆☆☆

    Nigdy rano nie ma bułek , hot dogi suche jak pieprz bez sosu. Panie bardzo nie uprzejme poza blondynką w okularach. Reszta pań za karę , bardzo nie kulturalne a nawet na tyle że jedna jest wulgarna w stosunku do klientów a następnie zastrasza. Lepiej przejść się kawałek dalej pod decathlon , tam jest zawsze uprzejmie i nikt nie żałuje sosu do żałosnych już i tak hot dogów które serwuje sklep.

  1. Piotr Tobiasz ★★★★★

    Pełen profesjonalizm Pani 5 min przed zamknięciem bez problemu wydała paczkę a nie jak w innych żabkach a to cos nie działa a to za późno super wrócę napewno!

  2. Samanta Podgórska ★☆☆☆☆

    Nie polecam zamawiać paczek z DPD do tego punktu! Jeśli paczka nie jest regularny wymiarów to od razu zostaje odrzucona. To nie jest moja pierwsza sytuacja, że dzień po dniu punkt nie przyjmuje paczki. Przy kolejnej próbie doręczenia z ciekawości udałam się do punktu zaraz po otrzymaniu wiadomości o jego '"przepełnieniu", miejsca za kasą spokojnie by wystarczyło na 5 takich paczek, a zaplecze (często otwarte) również do najmniejszych nie należy.

  3. Joanna Hamala ★☆☆☆☆

    Sklep otwierany jest znacznie później niż godzina 6, także nie polecam się tam o tej godzinie wybierać...

  1. Przemysław Meres ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa, po raz kolejny gdy tam wchodzę i chcę kupić coś zza lady, muszę się prosić pracownika o przyjscie do mnie, co robi z wielką niechęcią, bo jak ja mu moge przeszkadzac w wykładaniu towaru. Generalnie to w tym czasie oczekiwania na obsługę, możnaby wynieść pół sklepu, w ktorym w zasadzie i tak nie ma za wiele.

  2. Jakub Macioł ★☆☆☆☆

    Mocno przeterminowany asortyment, że też sanepid się tam nie pojawi.

  3. Gosia Gorzalczany ★☆☆☆☆

    Asortymentu bardziej nie ma niż jest, chaos w sklepie jak i na zewnątrz, śmietnisko robione przed lokalem ,TRAGEDIA!

  1. Grzegorz Jakubowski ★☆☆☆☆

    Słaby często przeterminowany asortyment, dodatkowo brak szacunku dla mieszkańców, śmietnisko przed sklepem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Dąbska 20A, Grzegórzki, 31-572 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements