Opinie

  1. Adam Banaszek ★★★★★

    Żabka zawsze wspomoże swoimi produktami kiedy trzeba iść na rano na mechaniczny, obsługa spoko ziomale zawsze zaproponują najlepsze snusiki i monsterki. Bartek kocur, Aleks spoko ziomal. Pozdro wariaty

  2. Nastya Zorko ★★★★★

    Świetny sklep! Często wchodzę tu w drodze do domu — zawsze jest czysto, schludnie, a kasjerzy są uprzejmi. Szczególnie kasjerka Sasha jest zawsze miła i uśmiechnięta.

  3. Kuba Borowiec ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka to i tak za dużo na tą żabkę... Szanowny Panie kasjerze nie wiem czym się Pan tak denerwuje jak obsługuje Pan mnie czy innych klientów jeszcze do tego to wzdychanie... Po drugie gdzie jest bagietka szynka jajko?! I czemu jest tyle kanapek po Zbóju ?! Może i schodzi ale... Pozostawiam to właścicielowi żeby na przyszłość zastanowił się z kim pracuje i kogo zatrudnia.

  1. Jagoda ★★☆☆☆

    Byłam wczoraj w tym sklepie i niestety spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja. Chciałam się upewnić, czy produkt jest na przecenie -50%. Pani ekspedientka w tym czasie rozmawiała przez telefon i nie odpowiedziała, więc pomyślałam, że nie usłyszała. Zapytałam ponownie przed płaceniem, a ona z wyraźnym zirytowaniem i przewracaniem oczami odpowiedziała tylko „TAK”. Wystarczyło kiwnąć głową albo spokojnie potwierdzić, zamiast być niemiłym dla klienta. Obsługa zdecydowanie pozostawia wiele do życzenia.

  2. natalia serafinska ★☆☆☆☆

    Żabka wiecznie zamknięta. Właściciele jak wstaną tak otworzą, a w ciągu dnia robią sobie długie przerwy. Bułki od samego rana twarde i zeschnięte. Pani z obsługi jest nie miła. Nie polecam

  3. Adam Kania ★☆☆☆☆

    Albo cały czas zamknięta (kartka zaraz wracam) albo pracownik bardzo niemiły. Lepiej pójść do jakiejś innej żabki, w okolicy są jeszcze dwie

  1. Mateusz (BĄCEK) ★★★★★

    Duża Żabka, łatwo się przemieszczać. Bogaty asortyment i wszystko wygodnie rozmieszczone. Szybka i miła obsługa.

  2. Tomek Jamry ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa, nieaktualne ceny na półkach. Próba nabicia wyższej ceny, niż w sklepie. Może klient się nie zorientuje. Za zwrócenie uwagi kasjerce dostałem zwrot w gotówce i tyle. Na mój komentarz, że zła cena dalej wisi usłyszałem, że teraz nie ma jak jej zmienić, bo nie ma kierownika i że to nie jej wina. Gdy zapytałem, czy to wina klienta? Usłyszałem w odpowiedzi od kasjerki, że nie wie ;D Lepiej sprawdzajcie na ile was kasują.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Profesora Michała Życzkowskiego 18, Czyżyny, 31-864 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements