Opinie

  1. Marta Miklas ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła właścicielka i jej córka które dziś obsługiwała klientów łaskę robi że obsługuje i pracuje jak za karę droga pani dzięki nam klijentą prowadzicie ten swój interesik!!!

  2. 21Milosz21 ★★★★★

    Daję max ocenę, bo zostałem dziś, w wigilię, obsłużony po zamknięciu, Panie mnie wpuściły i obsłużyły, a bardzo potrzebowałem coś do zjedzenia na nocną zmianę. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2026!

  3. Dagmara Krysztopik ★☆☆☆☆

    Nieprzyjemna obsługa i brak profesjonalizmu właścicielki sklepu W niedzielę, 12.10.2025 r., przyszłam nadać list DPD w oryginalnej kopercie. Pani za ladą odmówiła przyjęcia przesyłki, mówiąc, że „koperty się gubią” i „nie chce mieć problemów u szefowej”. Później okazało się, że to ta w/w Pani (na oko 26 lat) jest franczyzobiorcą - jedna z pracownic która była wtedy na miejscu skierowała mnie do niej. Po rozmowie z infolinią Żabki dowiedziałam się, że sklep ma obowiązek przyjmować takie przesyłki, więc wróciłam, by to wyjaśnić. Franczyzobiorczyni zaczęła mówić podniesionym głosem, że „nie ma obowiązku niczego przyjmować”, a gdy wspomniałam o ewentualnej kontroli ze strony Żabki (taką informację otrzymałam na infolinii), odparła, że „powie, że brakuje jej miejsca na paczki”. Na końcu pokazała palcem w stronę wyjścia i powiedziała: „tam są drzwi, do widzenia” ?!?! Przyznaję, że byłam w szoku, gdy to usłyszałam, a miałam w rękach zakupy, które chciałam kupić. Na dodatek był już problem z wpłaceniem pieniędzy na moje konto przez Żabkę, która miała się pojawić po pół godzinie, a pojawiła się dzień później (na infolinii dowiedziałam się, że według umowy z pośrednikiem mają 3 dni robocze na przelanie pieniędzy), a w sklepie dostałam informację, że będzie to pół godziny, więc zamroziłam 500 zł.

  1. Joanna Nowakowska ★☆☆☆☆

    Niestety totalne braki w daniach gotowych. 4 hamburgery, 2x spaghetti i 2x placki ziemniaczane na sucho. Półki świecą pustkami. Nie miałam czego wziąć do pracy w niedzielę. Na dodatek właścicielka niemiła. Myślałam na początku, że to jakaś młoda pracownica patrząc na zachowanie, ale jak usłyszałam dzisiejszą awanturę niezadowolonego klienta z tą właścicielką to właścicielka głównie mówiła o tym, że ona o wszystkim decyduje, "bo tak chce" zamiast spokojnie porozmawiać z klientem. To było nieprofesjonalne. :(

  2. Marcin Bet ★☆☆☆☆

    Udałem się do sklepu w celu nadania standardowej koperty z dokumentami w ramach usługi DPD Pickup (Paczka w Żabce). Pracownik odmówił przyjęcia przesyłki, uzasadniając to lakonicznie, że 'kierowniczka zakazała przyjmowania kopert do wysyłki'.

  3. Ruslana ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej Żabki. Często się zdarza, że obsługa znika zamykając sklep i trzeba czekać kilka minut na zewnątrz.

  1. Edyta K ★☆☆☆☆

    Dzisiaj tzn.13.05.23 wstąpiłam do Żabki po pączki i po 7 deys 60G bo miałam go w promocji na apce za 1.79zł.Pani,która w tym dniu była na sklepie to Franczyzobiorca,dwa razy naliczyła mi 7 deys-a i na dodatek nie wydała paragonu.Czekałam,aż go wyda(ale niestety nie wydała)mogłam poprosić ale obowiązkiem tej Pani było wydać mi paragon.Sama pracuję w Żabce...

  2. Artem Yurchenko ★★★★☆

    Spoko Żabka, zawsze tam znajdę to co chcę. Jest kasa samoobsługowa, co jest spoko plusem. Można kupić hotdoga lub kawę. Obsługa w przypadku młodej Pani mogła by być lepsza, z drugiej strony potrafię zrozumieć, że praca w Żabie w weekendy o 21 - to chyba nie praca marzeń. W jakimkolwiek razie - polecam

  3. Adrian Mostowik ★☆☆☆☆

    Notoryczne korzystanie ze słuchawek dousznych przez jedną z pań a później pretensje do klienta że prosił o coś innego i problem z wymienieniem produktu oraz wmawianie że została poproszona o coś innego

  1. Matiii_ Mma ★☆☆☆☆

    Starsza pani w krótkich włosach dobija do paragonu dodatkowe kwoty. Cenówki nie zgodne z prawda,pani nie miła odpryskliwa. O godzinie 22 nie przygrzewa już panini twierdząc ze już zamyka sklep gdzie sklep jest czynny do 23:00 nie polecam tej żabki

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Dobrego Pasterza 101, Prądnik Czerwony, 31-416 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements