Opinie

  1. Stachu Jones ★☆☆☆☆

    Nie przyjmują paczek od kuriera bo "zrobi się im bałagan". Dwa dni z rzędu odmowa przyjęcia, a ja czekam dalej :) Inna sytuacja tez ta sama niska, krępa blondynka. Był jakiś błąd w terminalu płatniczym i sam manualnie nie mogłem wycofać do poprzedniego menu. Na prośbę pomoc i informacje o tym, że jest jakiś błąd i niemożność powrotu do innego menu, kobieta arogancko odpowiada, że u niej na monitorze jest wszystko w porządku i zero reakcji. Ręce mi opadły i się zastanawialem czy to ja tam pracuję. Podsumowując - chodzę jak najrzadziej, tylko gdy muszę

  2. Mischievous Fox ★★★★☆

    Sporo zależy na kogo się natknie, jednak ostatnim razem pani na którą trafiliśmy była niesamowicie uprzejma i podpowiedziała nam parę kwestii na temat Żabsów, a dokładniej jak najbardziej optymalnie z nich korzystać, za co jesteśmy bardzo wdzięczni

  3. Teresa Be ★☆☆☆☆

    Bardzo slaby poziom obsługi sklepu. Pani w średnim wieku ewidentnie pracuje za karę. Rozumiem, że można mieć gorszy dzień, ale to niestety nie jest moja pierwsza wizyta w tym miejscu, a brak kultury tej Pani w stosunku do klienta zmusił mnie do wystawienia negatywnej opinii.

  1. Kaya Zielinska ★☆☆☆☆

    Prosto na wejściu starsza pani co nie odpowiada na dzień dobry najwyżej zlustruje cię wzrokiem jakby za karę była w tym sklepie albo nawet na ciebie nie popatrzy i będzie siedzieć na telefonie. Towaru praktycznie brak, nic nie ma na półkach a przy kasie samoobsługowej w momencie gdy niechcący zeskanowałam dwa razy ten sam produkt pani odeszła od kasy i mimo poproszenia o podejście zignorowała mnie. Kiedy ktoś podszedł do jej kasy nareszcie podeszła i zamiast nacisnąć przycisk żeby potwierdzić zignorowała mnie mimo 5 min stałam przy kasie. Po obsłużeniu innego klijenta musiałam łaskawie poprosić o potwierdzenie to zamiast popatrzeć na ekran o co chodzi poprosiła o dowód, mówiąc jej że to nie o to chodzi zirytowała się i zaczęła sprawdzać nam co zeskanowaliśmy i wszędzie grzebała dokładnie, w dodatku rzeczy które kupiliśmy w innym sklepie których tu nawet na skupie nie było kazała nam zeskanować i mimo pokazania paragonu musiałyśmy się z nią kłócić że to już kupione w innej Żabce i że z towarem nie powinno się wchodzić. Ogólnie w ogóle nie polecam uważam że starsza pani w białych włosach powinna zostać zwolniona albo w ogóle nie pracować w obsłudze klienta

  2. Marcin Paprocki ★★★★☆

    Ogólnie żabka fajna, lecz pani blond włosy niska jest niemiła i niekonkretna kiedy zapytałem jej czy są hot-dogi to ta pani powiedziała że są gdy, zrobiłem zakupy i poprosiłem panią o hot-doga to pani powiedziała że za 20 minut będą. Bez komentarza. Za to pani wyższa też bląd włosy bardzo miła.

  3. Michał Kosa ★☆☆☆☆

    Jedna Pani, niższa blondynka bardzo fajna i uprzejma, natomiast druga Pani, też blondynka, bardzo nieuprzejma- moja noga tam więcej nie postanie, zaraz obok jest drugą żabka gdzie obsługa jest życzliwa

  1. dd ddd ★☆☆☆☆

    Chamska obsługa. W szczególności pani kasjerka. Nikomu nie polecam zakupów w tej żabce, a centrala powinna się zastanowić nad sensem istnienia tego sklepu bo robi zły PR dla sieci.

  2. Małgorzata Kendziorek-Plewniak ★★★★★

    Duże podziękowania i wyrazy podziwu dla Pani kasjerki, która ma nerwy ze stali. Pani kasjerka z nadludzkim spokojem podeszła do klientki-furiatki, która chciała gratis w ramach promocji, a… zapomniała to zgłosić przy zakupie. Byłam świadkiem tej sytuacji. Pani-furiatka naskoczyła jeszcze na mnie z synkiem za to, że poprosiłam by nie krzyczała. Strach pomyśleć do czego by doszło, gdyby nie Pani kasjerka, która próbowała złagodzić sytuację.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Kurzei 2, Mistrzejowice, 31-618 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements