To, co się wydarzyło, było prawie surrealistyczne. Wszedłem do sklepu około 16:50 (sklep zamyka się o 17:00), ale nie byłem pewien, czy jest jeszcze otwarty. Otworzyłem więc drzwi i nawet nie wszedłem do środka — po prostu stanąłem w wejściu i powiedziałem „dzień dobry”, żeby upewnić się, czy wciąż obsługują. To, co stało się później, było naprawdę bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Właściciel sklepu, w niezwykle niegrzeczny sposób, podszedł do mnie agresywnie i zaczął wykonywać gesty jakby chciał mnie odepchnąć, krzycząc „I don’t understand, I don’t understand” i naśladując mój sposób mówienia (jak pięcioletnie dziecko, które się wyśmiewa). To wszystko było bardzo dziwne, bo jedyne, co powiedziałem, to „dzień dobry” (po polsku), ale z akcentem, ponieważ nie jestem rodzimym użytkownikiem języka. Starszy mężczyzna dalej się ze mnie nabijał (wydając dźwięki w stylu „nia, nia, nia”), po czym wygonił mnie ze sklepu i zatrzasnął mi drzwi przed nosem. Rozumiem, że mogli być już zamknięci, ale wystarczyłoby zwykłe „przepraszam, już nieczynne”. Nie było żadnej potrzeby zachowywać się jak niegrzeczne zwierzę. To nie jest sposób, żeby traktować klientów ani w ogóle żadnych ludzi. Okropne doświadczenie — nie mogę uwierzyć, że ten człowiek odpowiada za obsługę w tym sklepie. Najgorsze jest to, że mieszkam tuż obok, więc stracili klienta, który mógłby przychodzić co tydzień.
Zdjęcia
Opinie
-
jose campins ★☆☆☆☆
-
Dorota Prus ★★★☆☆
Ok jak na osiedlowe zakupy za dużo alkoholu !!!!!
-
Katarzyna Brudek ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemne doświadczenia z tym sklepem, Pani Ukrainka sprzedaje towar po cenie wyższej niż wskazuje cena sklepowa, co jest niezgodne z prawem, już więcej nie zrobimy tam zakupów.
-
rapwspodnicy ★★★★★
Kocham to miejsce! Klimat muzyka jedzenie ❤️❤️
-
Agaa Agnieszka ★★★★★
Obsługa rewelacyjna. Uprzejme Panie, ceny fajne , towar świeży
-
Andrzej Bisaga ★★★★★
Mały osiedlowy sklep z miłą obsługą polecam na szybkie zakupy czynny również w niedzielę
-
Marcin Ingersleben ★★★★☆
Obsługa w porządku, ale bez rewelacji. Świeże pieczywo i dobrze zaopatrzone mięsne stoisko. Wszystko co potrzeba w osiedlowym sklepie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Avita market?
Avita market znajduje się przy Osiedle Józefa Strusia 18, Bieńczyce, 30-810 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Avita market?
Można skontaktować się z Avita market pod numerem +48 123 763 400
Jak można dotrzeć do Avita market?
Do Avita market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku