Kupiłam w poniedziałek łazanki, sprzedawczyni zapewniła mnie, że produkty są świeże. Niestety po otwarciu w domu okazało się, że danie miało nieprzyjemny zapach i nie nadawało się do jedzenia. Rozczarowanie i strata pieniędzy – sklep powinien lepiej kontrolować jakość sprzedawanych potraw.
Zdjęcia
Opinie
-
Liliana Sokołowska ★☆☆☆☆
-
Derek Whizzer ★☆☆☆☆
Nieświeże jedzenie. Cynamonką którą mi sprzedano (świadomie i celowo) można zrobić remont albo rozpocząć rewolucje w środkowej Ameryce, ale na pewno nie nadaje się do jedzenia.
-
Grzegorz Adamski ★★★★★
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, miła obsługa....najlepszy żółty ser z orzechem. Polecam . Dać zarobić swoim.....
-
Julia S. ★☆☆☆☆
W sklepie brudno, śmierdzi. Alkohol sprzedają nietrzeźwym. Rzadko pytają o dowód. Nie polecam mąki i kaszy zawsze z molami. Otwarte do 21 Pani o 20.53 opuszcza rolete.
-
Robert Lewandowski ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu , kupiłem mięso miało być świeże a okazało się śmierdzące i zielone !!! Po poleconej wędlinie miałem zatrucie ja i moja rodzina , nigdy nic tam nie kupujcie na mięsie bo wszystko stare i popsute !!!! Jedyny plus mile Panie na kasie i sali
-
Abraham Schroeder ★☆☆☆☆
Pani na mięsie bardzo miła i ciepła. Pozdrawiam :) Reszta pracuje tam za karę takie typowe sklepowe z PRL-u. Od wejścia śmierdzi żulem i moczem z racji klienteli, a o świeżości i jakości mięsa nie wspomnę.
-
Agata Jemioła ★☆☆☆☆
Jedyny plus sklepu to miła (naprawdę wyjątkowo miła) obsługa. W czwartek wieczorem kupiłam mięso w tym sklepie które miało być super świeże. Zjadłam jedno i chorowalam dwa dni. Drugie musiałam wyrzucić na drugi dzień rano ponieważ strasznie śmierdziało i przybrał dziwny zielonkawy kolor :o
-
Klaudia Dziuba ★★★★☆
Miła obsługa, niekoniecznie świeże towary szczególnie mięso. Zatowarowanie w porządku, jedyny minus to ochroniarz chodzący za Tobą jakbyś był przestępcą.
-
Łukasz P ★☆☆☆☆
Bardzo często produkty na półkach są po terminie ważności, wędliny sery i mięso od możliwie najgorszych dostawców na granicy przydatności do spożycia, bywa, że sprzedają już śmierdzącą wędlinę po wygórowanej cenie. Zdarzało mi się to nie tylko w tym jednym markecie ale praktycznie w większości tej sieci. Pracują tam albo emeryci, renciści albo studenci nie mający jakiegokolwiek pojęcia o tym co robią. Polecam jedynie tym, których nie stać na środki przeczyszczające.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Podwawelskie?
Delikatesy Podwawelskie znajduje się przy Aleja Pokoju 14A, Grzegórzki, 31-564 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Podwawelskie?
Można skontaktować się z Delikatesy Podwawelskie pod numerem +48 124 114 893
Jak można dotrzeć do Delikatesy Podwawelskie?
Do Delikatesy Podwawelskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku